Skip to content

Wiek, urodziny, wzrost i aktor głosowy każdej postaci Futoku no Guild

12 de listopad de 2022
FnG

Futoku bez gildii to japońska manga autorstwa Taichi Kawazoe. Został opublikowany w Square Enix Miesięczny Shōnen Gangan od czerwca 2017 r., a do października 2022 r. ukazało się dziesięć tomów. Ogłoszono adaptację serialu anime wyprodukowanego przez japońskie studio TNK i rozpoczęto nadawanie w październiku 2022 r. Futoku bez gildii to dość popularna seria, dlatego postanowiliśmy w tym artykule opowiedzieć nieco o jej bohaterach.

To, co zamierzamy Wam powiedzieć, to lista najważniejszych Futoku bez gildii postacie i ich wzrost, wiek, urodziny i aktorzy głosowi. Dane, których użyjemy, odnoszą się do danych kanonicznych, które mamy z mangi, która jest obecnie w toku, więc z pewnością coś się zmieni, ale skupimy się albo na danych w momencie śmierci postaci, albo na aktualny czas we wszechświecie. Zanim do każdego z bohaterów podejdziemy indywidualnie, oto krótki przegląd:

Postać Wiek Urodziny Wzrost Aktor głosowy
Kikuru Madan 20 Nieznany Nieznany Katsumi Fukuhara
Hitamu Kyan 18 Nieznany 152 cm Karin Isobe
Maidena Angers 15 Nieznany 140 cm Ayano Shibuya
Tokishikko Dana 18 Nieznany 159 cm Yō Taichi
Hanabata Nohkins 18 Nieznany 178 cm Yuna Kamakur
Runa Nomy Nieznany Nieznany 163 cm Saho Shirasu
Enome 31 Nieznany 163 cm Rumi Okubo
Eszune 11 Nieznany Nieznany Yuyu Shoji

Kikuru Madan

Główny bohater opowieści. Jest młodym myśliwym, który od dziecka zmuszony był ciężko trenować, a prawdziwą walkę rozpoczął w wieku 18 lat. Żałuje, że tęsknił za „złotymi latami młodzieńczymi”. Marzy o wstąpieniu do college’u, cieszeniu się życiem w kampusie i posiadaniu dziewczyny, takiej jak jego koledzy z klasy. Jest najbardziej aktywnym „asem” Mebuki, miasta, w którym toczy się historia, ale nie jest dobrze znany w mediach, ponieważ chce jak najszybciej przejść na emeryturę. Wydaje się, że czuje coś do Enome.

Hitamu Kyan

Wiek urodziny wzrost i aktor glosowy kazdej postaci Futoku no

Jest artystką sztuk walki, która jest pierwszą członkinią grupy Kikuru. Ma niefortunne szczęście przyciągania i upokarzania przez potwory bardziej niż inne. Hitamu jest żywą, beztroską osobą, która działa zgodnie ze swoimi emocjami, a nie logiką. Z tego powodu ma interesującą, ale niespokojną osobowość. Chociaż jest spokojna i bezpośrednia, jest notorycznie płytka, jak wtedy, gdy rzuca się na wroga, nie myśląc o wycofaniu się. Jej zwariowane zachowanie, jak upadek w bitwie, zawsze wpędza ją w erotyczne wypadki. Zaczyna rozwijać uczucia do Kikuru.

Maidena Angers

1668245153 851 Wiek urodziny wzrost i aktor glosowy kazdej postaci Futoku no

Jest magiem uzdrawiania, który dołącza do grupy Kikuru. Mimo wątłego wyglądu ma 15 lat. Na początku źle zrozumiała Kikuru jako zboczeńca i przyjęła chłodną postawę, ale stopniowo zaczyna otwierać się na innych.

ZWIĄZANE Z:

Futoku no Guild Watch Order

Tokishikko Dana

1668245153 971 Wiek urodziny wzrost i aktor glosowy kazdej postaci Futoku no.webp

Jest mrocznym magiem. Chociaż może używać potężnej magii ataku z jej kosturem, jej refleks jest przytępiony z powodu braku ruchu, co utrudnia trafienie wroga. W wyniku wykorzystania świetnej umiejętności rzucania włócznią może skończyć się samozniszczeniem lub oddaniem przyjaznego ognia. Toxico ma ogólnie wyluzowane podejście i stara się być skoncentrowanym. Ma nieoczekiwanie życzliwą stronę i czasami jest niegrzeczna.

Tanabata Nohkins

Wiek urodziny wzrost i aktor glosowy kazdej postaci Futoku no

Paladyn, który jest córką prezesa słynnego producenta broni Norkin Sports i przyjaciela z dzieciństwa Tokishikko. Jej bronią jest młot z końcówką w kształcie płatka, która pozostawia ślad w kształcie płatka na trafionym przeciwniku. Godna i uprzejma, z nadludzką siłą, zdolnościami bojowymi i silną etyką pracy, na pierwszy rzut oka wydaje się być przyzwoitą siłą bojową, ale ma poważną wadę, że straci kontrolę, jeśli nią zostanie. szalony kwiat.

Wojownicy mogą użyć zdolności „Szaleństwo”, aby wysłać manę z całego ciała do mózgu, a w zamian za utratę zdrowia psychicznego uwalniają swoje ograniczenia i wytwarzają potężną moc. Powoduje „chorobę many”, która przekracza dozwoloną ilość, a mana, która wymknęła się spod kontroli, krąży w organizmie z dużą prędkością i zamienia się w „szalony kwiat”, który wzmacnia organizm. W tym czasie jej zachowanie i mimika stają się dziecinne, jakby była pijana alkoholem. Podobnie jak jej koledzy z grupy, ma uczucia do Kikuru.

Runa Nomy

1668245153 680 Wiek urodziny wzrost i aktor glosowy kazdej postaci Futoku no

Chłopiec z rasy elfów posługujący się magią ataku i leczenia. Ze względu na jego delikatny wygląd i osobowość wielu uważa, że ​​jest kobietą.

Enome

1668245153 348 Wiek urodziny wzrost i aktor glosowy kazdej postaci Futoku no

Recepcjonistka gildii i matka Eshune. Ma 31 lat, mimo że wygląda bardzo młodo i ma dobrze wyposażone ciało. Ponieważ była miła dla Kikuru, rozwija do niej uczucia, ale Enome widzi w nim tylko swojego brata. Dowiedziawszy się, że Kikuru planuje przejść na emeryturę, aby cieszyć się swoją młodością, organizuje dla niego jedną piękną dziewczynę za drugą, by utworzyła grupę poszukiwaczy przygód. Ponieważ jej męża nie było przez długi czas, niewiele o nim mówi.

ZWIĄZANE Z:

Futoku no Guild Watch Order

Eszune

1668245154 793 Wiek urodziny wzrost i aktor glosowy kazdej postaci Futoku no

Jest córką Enome i pomaga w gildii. Ona ma 11 lat. Charakteryzuje się noszeniem trzech szpilek, które wyglądają jak mrugająca emotikonka. Wyglądem bardzo przypomina matkę. Nienawidzi swojego ojca, którego twarzy nawet nie zna, i stara się jak najlepiej połączyć matkę i Kikuru, aby pewnego dnia oboje wzięli ślub.

  • Artur S. Poe

    Artur S. Poe

    Artur S. Poe

    Arthur S. Poe był zafascynowany fikcją, odkąd jako dziecko zobaczył Digimona i przeczytał Harry’ego Pottera. Od tego czasu obejrzał kilka tysięcy filmów i anime, przeczytał kilkaset książek i komiksów, zagrał w kilkaset gier wszystkich gatunków.

Czy ten post był pomocny?