Skip to content

Zwiastun sezonu 2 Heartstopper Odnajduje romans w Paryżu, przyjaźnie i podejmowanie ryzyka

25 de lipiec de 2023
l intro 1690301671

Wiadomości Wiadomości telewizyjne

W końcu pojawił się zwiastun 2. sezonu „Heartstopper”.

Słodka seria o dojrzewaniu w serwisie Netflix odniosła ogromny sukces podczas swojego debiutanckiego sezonu, a teraz ma powrócić za kilka tygodni. W tym ostatnim zwiastunie poprzedzającym sezon 2 Nick (Kit Connor) i Charlie (Joe Locke) w końcu decydują się zostać oficjalną parą, ale jest jeden problem — Nick nie czuje się jeszcze gotowy, by się ujawnić. Charlie jest doskonale cierpliwy w stosunku do swojego nowego chłopaka, a podróż Nicka niewątpliwie będzie głównym tematem drugiego sezonu.

Oprócz Nicka i Charliego, inne nastolatki z serialu mają własne problemy z romansami. Elle (Yasmin Finney) zmaga się ze swoją sympatią do najlepszego przyjaciela Charliego, Tao (William Gao), a kiedy Tao zdaje sobie sprawę, że coś do niego czuje, co zrozumiałe, panikuje z powodu problemów ich przyjaźni. Tara (Corinna Brown) i Darcy (Kizzy Edgell) są oficjalnie razem, ale kiedy Tara mówi Darcy’emu, że ją kocha, Tara nie odpowiada od razu. Do tego wszystkiego klasa ma wybrać się na wycieczkę do Paryża przez szkołę,

Co wydarzyło się w 1. sezonie Heartstopper?

Oparta na powieści graficznej Alice Oseman pod tym samym tytułem, ta queerowa nastoletnia historia miłosna podbiła wiele serc podczas swojego pierwszego sezonu, który wyemitowano wiosną 2022 roku. Ten sezon rozpoczyna się od Charliego potajemnie spotykającego się z kolegą ze studiów, Benem (Sebastian Croft), ale kiedy spotyka Nicka, nie może się o nim dowiedzieć. W międzyczasie Nick zmaga się z własną seksualnością, a po rozstaniu Charliego i Bena zaczyna żywić do Charliego uczucia. Nick wciąż spotyka się i zaprasza dziewczyny jako swego rodzaju przykrywkę, nawet gdy on i Charlie zaczynają działać na podstawie wzajemnego pociągu, co frustruje Tao, który jest niezwykle opiekuńczy wobec Charliego.

Wraz ze zdobywczynią Oscara Olivią Colman w roli matki Nicka Sarah i wzruszającą, słodką historią, w której młody chłopak godzi się ze swoją seksualnością wraz ze wspierającymi przyjaciółmi i bliskimi, „Heartstopper” jest hitem — a fani mogą w końcu przygotować się na drugi sezon po ponad roku oczekiwania. Drugi sezon „Heartstopper” pojawi się w serwisie Netflix 3 sierpnia 2023 r.

Czy ten post był pomocny?