Skip to content

Heartstopper: Paris tęskni za pierwszymi zdjęciami z drugiego sezonu „Emotional” — Plus, OMG, Tao ma nowe „Do!

24 de maj de 2023
heartstopper season 2 joe locke kit connor 1

Powstrzymujący serce fani, jeśli tylko Powstrzymujący serce fani zrozumieją, kiedy powiem, że już prawie zbyt wiele do rozpakowania na zdjęciach z sezonu 2 które Netflix udostępnił w środę. (Sprawdź całą partię tutaj.)

Kilka ujęć jest standardowych: Nick Nelson Kita Connora, który szuka całego świata jak golden retriever, którym jest, Charlie Spring Joe Locke’a, który oczywiście patrzy na swojego świeżo upieczonego chłopaka w korytarzach Truham, Isaac Henderson Tobiego Donovana ładowanie materiałów do czytania w jego szczęśliwym miejscu. Ale inne zdjęcia… no cóż, Oni są bardziej odkrywcze.

To, że Nick i Charlie wybierają się na wycieczkę klasową do Miasta Miłości i pozornie w pełni wykorzystują jego romantyczne możliwości, nie jest nowością. Ale dlaczego Darcy Olsson (Kizzy Edgell) jest taka nadąsana, gdy całuje się ze swoją dziewczyną, Tarą Jones (Corinna Brown)? I czy to jest Tao Xu Williama Gao w rzeczywistości data z Elle Argent Yasmin Finney? Czy spodziewają się przyjaciół, czy też cały ten popcorn jest dla nich? I OMG! Wygląda na to, że Tao porzucił swoją bardzo oczernianą fryzurę, która jest znakiem firmowym, na rzecz nowego, ostrego cięcia!

„Kontynuacja historii Nicka, Charliego i reszty Powstrzymujący serce gang na sezon 2 był absolutnym przywilejem” – powiedział producent wykonawczy Patrick Walters w oświadczeniu. Twórca/scenarzysta serialu „Alice Oseman i ja mogliśmy obserwować, jak aktorzy ewoluują pod każdym względem, a ten sezon jest tak emocjonalny ze względu na ich niesamowitą pracę. Przygotuj się!”

W drugim sezonie nagrodzonego Emmy dramatu LGBTQ+, który wypada w czwartek, 3 sierpnia, „Nick i Charlie radzą sobie w nowym związku”, zgodnie z oficjalnym logiem serialu. W tym samym czasie „Tara i Darcy stają w obliczu nieprzewidzianych wyzwań, a Tao i Elle zastanawiają się, czy kiedykolwiek mogą być kimś więcej niż tylko przyjaciółmi. Z egzaminami na horyzoncie, szkolną wycieczką do Paryża i balem maturalnym do zaplanowania, gang ma wiele do żonglowania podczas podróży przez kolejne etapy życia, miłości i przyjaźni.

Kliknij tutaj lub w galerię zdjęć powyżej, aby obejrzeć zdjęcia.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?