Skip to content

Lincoln Lawyer Sezon 2 ląduje z datą premiery Netflix — Plus, zobacz pierwsze zdjęcia

6 de czerwiec de 2023
lincoln lawyer season 2

Młotek ma zamiar ponownie upaść Prawnik Lincolna i tym razem będzie to romans dwuczęściowy. Sezon 2, część 1 dramatu Davida E. Kelleya trafi na Netflix Czwartek, 6 lipca, a druga połowa pojawi się miesiąc później, w czwartek, 3 sierpnia.

W 10 nowych odcinkach Mickey Haller (Manuel Garcia-Rulfo), obrazoburczy idealista, nadal prowadzi swoją praktykę prawniczą z tylnego siedzenia swojego Lincolna, zajmując się dużymi i małymi sprawami w ekspansywnym Los Angeles. Oparty na serii bestsellerowych powieści Michaela Connelly’ego, drugi sezon zajmie się czwartą książką Prawnik Lincolna seria pt Piąty Świadek.

Oprócz Garcii-Rulfo w obsadzie znaleźli się Neve Campbell jako Maggie, pierwsza była żona Mickeya i zastępca prokuratora okręgowego, znana współpracownikom jako „Maggie McFierce”; Becki Newton jako Lorna, Mickey’s drugi była żona, która pracuje jako kierownik jego biura; Jazz Raycole jako Izzy, klientka Mickey’s i była narkomanka oskarżona o wielką kradzież w celu wsparcia jej nałogu; oraz Angus Sampson jako „Cisco”, były członek gangu motocyklowego, który teraz pomaga Mickeyowi jako śledczy/ochroniarz.

Krista Warner, Ntare Guma Mbaho Mwine, Yaya DaCosta, Matt Angel i Angélica María również występują razem z Pewnego razu weteranka Lana Parrilla dołącza do sezonu 2 w powracającej roli.

Kelley, Ted Humphrey, Connelly, Dailyn Rodriguez, Ross Fineman, Barry Jossen i Tana Jamieson są producentami wykonawczymi, a Humphrey i Rodriguez są showrunnerami.

Spójrz na kilka pierwszych zdjęć poniżej, a następnie daj nam znać w komentarzach, czy jesteś gotowy na wznowienie rozprawy.

Prawnik z Lincolna sezon 2

Prawnik z Lincolna sezon 2

Prawnik z Lincolna sezon 2

Prawnik z Lincolna sezon 2

Prawnik z Lincolna sezon 2

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?