Skip to content

Zwiastun Black Mirror podbija serwis Netflix — poznaj datę premiery sezonu 6

31 de maj de 2023
black mirror season 6 netflix joan is awful

Zaznacz swoje kalendarze (na nieszczęście): sezon 6 ponurej antologii science-fiction Netflix Czarne lustro będzie miał premierę w czwartek, 15 czerwca, streamer ogłosił we wtorek.

Netflix zaprezentował także nowy zwiastun, który rzuca nieco więcej światła na sezon, który do tej pory był owiany tajemnicą. (Naciśnij PLAY powyżej, aby obejrzeć.) Zgodnie z zapowiedzią, sezon 6 będzie się składał z pięciu odcinków, podkreślonych przez bardzo metaodcinek „Joan Is Awful”, z udziałem Schitt’s Creek absolwentka Annie Murphy jako kobieta, która odkrywa, że ​​jej życie zostało zamienione w serial telewizyjny z Salmą Hayek w roli głównej! Program jest emitowany na znajomo wyglądającym streamerze o nazwie Streamberry (wraz z dużym czerwonym „S” jako logo), a Joan denerwuje się, gdy zdaje sobie sprawę, że wszyscy obserwują jej życie… cóż, wszyscy z wyjątkiem fotografa, który upiera się: moja lista.”

W ofercie także sezon 6: „Loch Henry” o parze dokumentalistów śledzących porywacza w sennym szkockim miasteczku; „Beyond the Sea”, opowieść o astronautach z lat 60. z udziałem Aarona Paula i Josha Hartnetta; „Mazey Day” z Zazie Beetz jako członkinią paparazzi ścigających niespokojną gwiazdkę; oraz „Demon 79”, nasycona grozą opowieść o potulnym sprzedawcy, któremu zlecono dokonanie strasznych czynów.

„Zawsze to czułem Czarne lustro powinien przedstawiać historie, które są całkowicie różne od siebie i wciąż zaskakiwać ludzi (i mnie), bo inaczej jaki to ma sens?” — powiedział w oświadczeniu twórca serialu, Charlie Brooker. „To powinna być seria, której nie da się łatwo zdefiniować i która może ciągle wymyślać się na nowo. Więc częściowo jako wyzwanie, a częściowo po to, aby zachować świeżość zarówno dla mnie, jak i dla widza, zacząłem ten sezon od celowej zmiany niektórych moich własnych podstawowych założeń dotyczących tego, czego się spodziewać. W związku z tym tym razem obok niektórych bardziej znanych Czarne lustro tropów, mamy też kilka nowych elementów, w tym kilka, o których wcześniej przysięgałem, że serial nigdy ich nie zrobi, aby rozciągnąć parametry tego, co Czarne lustro odcinek” nawet jest. Wszystkie historie są nadal tonalne Czarne lustro na wskroś — ale z pewnymi szalonymi wahaniami i większą różnorodnością niż kiedykolwiek wcześniej”.

Zobaczcie zwiastun nowego sezonu Czarne lustro powyżej, a następnie kliknij w komentarzu i powiedz nam: Którą historię chcesz obejrzeć jako pierwszą?

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?