Skip to content
TV

Ostatni występ telewizyjny Tony’ego Bennetta miał miejsce w Nickelodeon – The Reason Why Is Lovely

24 de lipiec de 2023
l intro 1689960513

Telewizja

Tony Bennett uśmiecha się ciepło w ciemnoniebieskim garniturze i czerwonym krawacie

Legendarny piosenkarz Tony Bennett zmarł w wieku 96 lat i pozostawił po sobie długą spuściznę muzyczną i rozrywkową. Fani croonera mogą być zaskoczeni, gdy odkryją, że jego ostatni występ w telewizji (poza niektórymi teledyskami i nagranymi występami z Lady Gagą) prawie dziesięć lat temu miał miejsce w programie dla dzieci Nickelodeon — dokładniej „Wallykazam!”.

Jeśli nie byłeś przedszkolnym widzem Nicka Jr. (lub rodzicem jednego z nich) w latach 2014-2017, możesz nie wiedzieć o „Wallykazam!” Ale w artykule New York Post z 2014 roku o tym, jak Bennett pojawił się w serialu, wyjaśnił, że jego wnuki są fanami serialu: „Moje wnuczki są bardzo wielkimi fanami serialu, więc były podekscytowane, słysząc, że zamierzam to zrobić” – powiedział Bennett.

Crooner wyjaśnił dalej, że powody, dla których zgodził się na udział w programie, miały związek z filozofią, która kierowała całą jego karierą w showbiznesie: „Nie jestem fanem danych demograficznych, więc zacząłem od założenia występów dla całej rodziny i nadal tak się czuję, więc zawsze jest to przyjemność”.

Możesz teraz posłuchać występu Bennetta jako śpiewającego głosu psotnego Bobgoblina

Jeśli nie jesteś na „Wallykazam!” Myos, oto krótkie odświeżenie: serial opowiada o baśniowych przygodach Wally’ego Trollmana (Thomas Langston) i jego grupy przyjaciół, z których jednym jest nieco antagonistyczny Bobgoblin, który jest prawdopodobnie najbardziej zbliżony do złoczyńcy w serialu. Zwykle Bobgoblin jest podkładany przez Arię Caprię, ale w 23. sezonie serialu, zatytułowanym „Wally Saves the Trollidays”, prawdopodobnie zbyt wykwalifikowany wykonawca przejął rolę „Bobgoblin’s Singing Voice” — i los chciał, że występ będzie teraz trwał wiecznie jako ostatni, jaki Tony Bennett kiedykolwiek dał dla telewizji poza kilkoma teledyskami i programami specjalnymi.

Jeśli szukasz niekonwencjonalnego sposobu uczczenia pamięci Tony’ego Bennetta, możesz poświęcić kilka chwil na wysłuchanie jego (niezwykle krótkiego) wkładu w piosenkę „If Every Day Could Be a Trolliday” z „Wallykazam!” który został przesłany do YouTube.

Prawdopodobnie nie jest to piosenka, z której Bennett chciałby być zapamiętany, ale jest to historycznie znacząca część jego dorobku, a dla widzów Nickelodeon w pewnym wieku prawdopodobnie ich pierwszy lub nawet jedyny kontakt z kultowym wykonawcą.

Czy ten post był pomocny?