Skip to content
TV

Insecure: ile sezonów ma oryginalny serial HBO?

18 de lipiec de 2023
l intro 1689116342

Telewizja

Issa i Nathan patrzą

Chociaż HBO od lat konkuruje z Netflixem, wygląda na to, że mury między nimi mogą się nieco zawalić. Uznane epopeje wojenne „Kompania braci” i „Pacyfik” są w drodze do usługi przesyłania strumieniowego, podobnie jak „Sześć stóp pod ziemią” i „Ballers”. Mimo to jest jeden serial, który przoduje: „Niepewny”.

Komediowo-dramat Issy Rae, który został częściowo zainspirowany jej serialem internetowym „Nieszczęścia niezręcznej czarnej dziewczyny”, został powszechnie doceniony zarówno przez krytyków, jak i fanów za sympatyczną obsadę, dowcipne scenariusze i przełamującą stereotypy charakterystykę. „Próbujemy tylko przekazać, że ludzie kolorowi są powiązani”, powiedział Rae podczas trasy prasowej Stowarzyszenia Krytyków Telewizyjnych. „To nie jest opowieść o kapturze. Tu chodzi o zwykłych ludzi żyjących życiem”.

Podczas gdy serial zakończył się pod koniec 2021 roku w HBO, „Insecure” znajduje drugie życie w serwisie Netflix, odkąd pojawił się w serwisie. Teraz, gdy tak wielu ogląda program, wielu prawdopodobnie będzie się zastanawiać, jak długa jest seria pod względem zaangażowania czasowego. Ci, którzy mają dużo na liście obserwacyjnej, mogą jednak spać spokojnie, ponieważ „Insecure” ma tylko pięć sezonów.

Insecure miał imponujący występ w HBO

Mając zaledwie 44 odcinki całej serii, perspektywa objadania się „Insecure” nie jest tak zniechęcająca, jak w przypadku wielu innych długotrwałych seriali. Setki odcinków „Supernatural” i „Grey’s Anatomy” to nie to. Co więcej, dzięki często przewiewnemu tonowi i czasami sprośnemu humorowi, serial prawdopodobnie utrzyma fanów do oglądania aż do końca.

Aby perspektywa oglądania „Insecure” była jeszcze bardziej atrakcyjna, serial był konsekwentnie dobrze oceniany przez cały czas trwania i zakończył się w dużej mierze satysfakcjonującą notatką, która skupia się bardziej na przyjaźni między dwoma głównymi bohaterami niż na tym, kogo ostatecznie ścigają romantycznie. „Zdecydowanie związek Issy i Molly był dla mnie prawdziwą historią miłosną” — powiedział Rae Entertainment Weekly.

Wreszcie, ci, którzy szukają więcej komediowych kotletów Issy Rae, mogą złapać wszechstronnie utalentowaną aktorkę, scenarzystkę i producenta w filmie „Barbie” Grety Gerwig, w którym ma zagrać prezydent Barbieland.

Czy ten post był pomocny?