Skip to content
TV

Gwiezdne wojny: koncept gry Mandalorian wstrząsa kolektywnym umysłem Twittera

24 de lipiec de 2023
l intro 1689872034

Streaming Disney+

Din Djarin w zieleni

Gavin Marshall, który pracuje jako projektant interfejsu użytkownika w firmie DICE zajmującej się tworzeniem gier, udostępnił serię zrzutów ekranu, które wyszydził na swoim Konto Twitter pokazując, jak może wyglądać wielkoformatowa gra wideo oparta na serialu telewizyjnym „The Mandalorian” z „Gwiezdnych wojen”, a fani ją uwielbiają.

Pierwszy z jego czterech fałszywych zrzutów ekranu przedstawia coś, co byłoby jednym z ekranów pauzy w grze, pozwalającym graczom ubrać bohatera Din Djarina w niestandardowy strój. Polecane są różne hełmy, z których niektóre oferują wiele palet kolorów. W zestawie znajduje się kilka odmian standardowej zbroi Mandalorian — w tym Boba Fetta — a także hełm złoczyńcy z kontynuacji trylogii, Kylo Rena.

Drugi zrzut ekranu Marshalla przedstawia Dina przybywającego do nowego miasta o nazwie Zeronia. Fani mogą wywnioskować z tego obrazu, że hipotetyczna gra podąża za Dinem w trzeciej osobie, z perspektywy ramienia i pozwala graczom wybierać spośród szerokiej gamy broni Mandalorian, w tym miotacza ognia i kultowego karabinu Amban – którego projekt pochodzi z osławionego „Star Wars Holiday Special”.

Dopełnieniem projektu Marshalla jest ekran startowy i drugie menu zapewniające graczom solidny tryb fotograficzny. W odpowiedź, następnie ponownie opublikował swój ekran startowy z motywem „Mandaloriańskim” kompozytora Ludwiga Göranssona, aby zasymulować, jak może wyglądać w praktyce. Podsumowując, praca Marshalla mogłaby słusznie uchodzić za zapowiedź potencjalnie świetnej gry „Mandaloriańskiej”. Nic dziwnego, że fani w jego wzmiankach na Twitterze chcą w to zagrać.

Wszyscy użytkownicy na Twitterze i w innych miejscach online chcą grać w mandaloriańską grę Gavina Marshalla

Po tym, jak Gavin Marshall udostępnił te cztery fałszywe zrzuty ekranu na Twitterze, niezliczeni użytkownicy zacytowali jego tweet i dodali, że chcieliby zagrać w tę proponowaną „Mandaloriańską” grę. Ci, którzy podzielają to zdanie, to m.in @kaytanaa, @BleedinBlue812, @Deadlydillgame, i wielu innych. „Sprzedałbym moich rodziców za tę grę” – napisał @RuiTheConqueror.

Tymczasem, @AhnaldT101 ponownie opublikował zrzuty ekranu Marshalla i argumentował, że są one bardziej ekscytujące niż niektóre najnowsze, rzeczywiste wydania gier „Gwiezdne wojny”. Użytkownik @DatKPTho podzielili się, że już uważają, że serial telewizyjny „Mandaloriański” przypomina grę wideo i dlatego chcą zagrać w interaktywną adaptację, taką jak ta, którą wyśmiewał Marshall.

W wątku na subreddicie „Mandalorian” wielu użytkowników wyraziło podobne opinie. Na przykład jego najczęściej oceniany komentarz brzmi: „Dałbym wszystko za taką grę”. Lucasfilm Games może zatem chcieć zwrócić uwagę na to, ile osób jest zainteresowanych interaktywną przygodą Din Djarin i rozważyć oficjalne wprowadzenie tej koncepcji w życie.

Czy ten post był pomocny?