Skip to content

Zwiastun V generacji: małe szczegóły, awaria i duże ujawnienia

25 de lipiec de 2023
l intro 1690238489

Streaming Amazon Prime

Marie patrzy na posąg

Podczas gdy Prime Video miał przed sobą trudną drogę, kiedy po raz pierwszy pojawił się jako konkurent Netflix, niesamowite oryginalne seriale, takie jak „The Boys”, pomogły streamerowi stać się jedną z najlepszych usług. Sprytnie Amazon Studios podwoiło sukces serii o superbohaterach, takich jak „Invincible” i spin-offy „The Boys”, takie jak „Diabolical” i „Gen V”.

W rzeczywistości ta ostatnia seria, której premiera ma się odbyć w Prime Video 29 ​​września 2023 r., właśnie wypuściła nowy zwiastun. Najnowsze spojrzenie na „Gen V” pokazuje nam, jak szalone może być życie w college’u, gdy cały kampus jest pełen dzieciaków z supermocami, świeżo po napędzanych hormonami wzlotach ich nastoletnich lat.

Nowy zwiastun „Gen V” zawiera kilka powracających twarzy z „The Boys”, kawalkadę nowych zestawów mocy prezentowanych przez cały czas, a także coś, co wygląda na jeszcze głębsze, mroczne spiski, które pomogą rozwinąć uniwersum serii. Na szczęście, jeśli nie masz czasu na oglądanie zwiastuna w kółko, nasi bystrzy autorzy przeanalizowali wszystkie drobne szczegóły, które zauważyliśmy w nowym zwiastunie, i przedstawimy je wszystkie specjalnie dla Ciebie.

Czy Ashley zostaną włosy?

Od początku „The Boys” Ashley Barrett (Colby Minfie) jest kluczową postacią w serialu. Nieustannie kontrolując obrażenia i starając się nie dopuścić do całkowitego wykolejenia rzeczy w Vought, Ashley często wydaje się być najbardziej zestresowaną postacią w serii i wygląda na to, że prawdopodobnie będzie to kontynuowane w „Gen V”.

Chociaż Ashley jest pokazana tylko na krótko w zwiastunie „Gen V”, ma swój typowy wyraz „och, cholera” wyrażający szok i niedowierzanie, co oznacza, że ​​na pewno będzie przynajmniej jeden bałagan, który będzie musiała posprzątać w tym spin-offie „The Boys”. Warto zauważyć, że w zwiastunie widać również dwie postacie noszące wstążki na piersiach, co może nawiązywać do możliwej tragedii na kampusie.

Niezależnie od tego, czy chodzi o tę potencjalną tragedię, z powodu której Ashley będzie wyrywać sobie włosy z głowy w 1. sezonie „Gen V”, czy też całą masę innych niewyobrażalnych katastrof public relations, pytanie pozostaje takie samo: czy Ashley będzie miała jakieś włosy, zanim nadejdzie 4. sezon „The Boys”? Tak czy inaczej, już kupiła perukę i wygląda na to, że była to dobra inwestycja dla wiecznie niespokojnej postaci w tym momencie spin-offu.

Czy pociąg A zawraca?

A-Train przygotowuje się do biegu

Chociaż A-Train (Jessie T. Usher) został pierwotnie przedstawiony jako jedna z bardziej nikczemnych postaci w „The Boys”, skorumpowany były bohater stał się czymś w rodzaju antybohatera w trakcie serii. Chociaż pozostaje moralnie wątpliwy, w sezonie 3 postać przynajmniej próbowała coś zmienić, a nawet A-Train wziął sprawiedliwość mściciela w swoje ręce i brutalnie zabił rasistowskiego supe Blue Hawk (Nick Weschler).

Ponieważ postać w końcu wydaje się mieć coś w rodzaju sumienia, jego włączenie do „Gen V” może wskazywać na łuk odkupienia dla postaci. Chociaż jest widziany tylko przez chwilę w zwiastunie przygotowującym do wyścigu, fakt, że w ogóle jest pokazany, sugeruje, że będzie przynajmniej w pewnym stopniu kluczowy dla historii pierwszego sezonu.

Oczywiście okaże się, ile czasu ekranowego powracają postacie, takie jak A-Train, Victoria Neuman i Ashley Barrett, faktycznie mają w „Gen V”, ale fakt, że w ogóle są w nim, pomaga zasugerować, że seria spin-off wniesie znaczący wkład w ogólną wiedzę o uniwersum „The Boys”, a nie będzie bezsensownym zyskiem z popularności serii Prime Video.

O co chodzi z podziemnym więzieniem?

Strażnicy ciągną ucznia przez korytarz

Godolkin University jest reklamowany jako bezpieczna przestrzeń, która pozwala superbohaterom stać się najlepszymi wersjami samych siebie. Jednak to twierdzenie nie może być dalsze od prawdy, ponieważ zwiastun dowodzi, że za zamkniętymi drzwiami w tym domu kłamstw dochodzi do brutalnych wygłupów.

Jedna scena z teasera pokazuje ucznia ciągniętego przez podziemne korytarze przez uzbrojonych strażników. Inny przedstawia członka zespołu bezpieczeństwa, który jest krojony w plastry i kostki tak mocno, że jego wnętrzności wypadają mu z ust. Cokolwiek dzieje się w tej tajnej placówce, najwyraźniej nie jest legalne, a narracja sugeruje, że ludzie kierujący uniwersytetem nadzorują tę pokręconą operację.

Oczywiście tyrani, którzy prowadzą szkołę, są tak skorumpowani, jak tylko mogą. Godolkin University jest własnością Vought International, korporacji, która zbudowała Sage Grove Center. Sezon 2 „The Boys” ujawnia, że ​​tak zwana placówka zdrowia psychicznego jest w rzeczywistości więzieniem, w którym przeprowadza się eksperymenty na ludziach. Jest więc wysoce prawdopodobne, że podziemna komora horroru pokazana w zwiastunie „Gen V” jest używana do podobnych celów. Nie oczekuj, że będą się tu odbywały imprezy z beczkami.

Impreza w college’u przypomina nam pewną szaloną noc…

Szczęśliwa para canoodles

Supes nie jest obcy w imprezowaniu serdecznie, a zwiastun „Gen V” sugeruje, że w tym uniwersyteckim spin-offie będzie mnóstwo szalonych czasów. Przez chwilę widzimy grupę pijanych postaci świętujących podczas domowej imprezy oraz postacie zmieniające kształt podczas wieczornego wyjścia na miasto. Wygląda na to, że życie uniwersyteckie dla upełnomocnionych nie będzie się różnić od tego, jakie jest dla przeciętnego człowieka.

Czy te chwile nadmiaru odzwierciedlają to, co dzieje się w intensywnym życiu towarzyskim bohaterów? W całym zwiastunie otrzymujemy kilka ważnych wskazówek, że nie jest łatwo umawiać się na randki jako super. Nieszczęście wydaje się spoczywać tuż za horyzontem. Warto również zauważyć, że wściekli w tym zwiastunie zdecydowanie nawiązują do dziwacznych domówek, które widzieliśmy w „The Boys”. Pamiętasz, jak Billy Butcher (Karl Urban) zabrał Hughiego (Jack Quaid) na szaloną imprezę, kiedy Billy po raz pierwszy zwrócił się do niego o pomoc w wytropieniu Ezekiela (Shaun Benson)? W każdym razie wydaje się, że „Gen V” zdecydowanie próbuje połączyć kropki między doświadczeniem Hughiego w „The Boys” a tym, przez co przechodzi Marie Moreau (Jazz Sinclair) jako studentka pierwszego roku.

Puppets przypomina podróż w głowę Noir

Marionetka przygotowuje się do ataku

Jednym z najdziwniejszych i najzabawniejszych dodatków do trzeciego sezonu „The Boys” był fakt, że ultrabrutalny bohater Black Noir (Nathan Mitchell/Fritzy Klevans-Destine) postrzega świat jako jasny i kolorowy pastisz animowanych, klasycznych kreskówek w stylu Disneya, wraz z własną małą kolekcją gadających pomocników zwierząt.

Wygląda na to, że „Generacja V” może kontynuować ten trend, tylko tym razem z nieco innym podejściem. Później w nowym zwiastunie serii spin-off Prime Video widzimy dwie marionetki w przesiąkniętej neonami czarnej kabinie łazienkowej, gdy jedna z nich brutalnie zabija drugą, powodując, że z jej ciała zamiast krwi wydobywa się brokat.

Chociaż może to umknąć innej postaci, która postrzega rzeczywistość inaczej niż inne postacie, podobnie jak Black Noir, ten moment w zwiastunie „Gen V” może również wynikać z podróży narkotykowej. W końcu akcja serialu rozgrywa się na studiach, a inne postacie ze świata „The Boys” nie wykazywały zbyt wiele powściągliwości, jeśli chodzi o nadużywanie substancji, w tym związku V i innych bardziej tradycyjnych narkotyków.

Jeśli ty lub ktoś, kogo znasz, potrzebuje pomocy w problemach z uzależnieniami, pomoc jest dostępna. Odwiedzić Witryna internetowa administracji ds. nadużywania substancji i usług w zakresie zdrowia psychicznego lub skontaktuj się z krajową infolinią SAMHSA pod numerem 1-800-662-HELP (4357).

Kongresmenka Victoria Neuman powraca!

Wiktoria Neuman uśmiecha się

Zawsze będzie mnóstwo crossoverów między „The Boys” i „Gen V” z różnymi superbohaterami pojawiającymi się na obrazie. A najnowszy zwiastun przedstawia kolejną ważną postać „Boys”, wchodzącą do miksu — kongresmenkę Victorię Neuman (Claudia Doumit). To krótkie spojrzenie, ale pokazuje Victorię na scenie z napisem za nią, który częściowo brzmi „Ratusz”.

Chociaż jest mało prawdopodobne, że zagra główną rolę w „Generacji V”, obraz sugeruje, w jaki sposób serial ułoży przyszłe wątki dla niej w 4. sezonie „The Boys”. Zawsze miała silne aspiracje polityczne, przewodziła szarży przeciwko superbohaterom, a sama miała moc eksplodowania głów. Poza tym w trzecim sezonie śmierć Lamara Bishopa (Graham Gauthier) sprawiła, że ​​Victoria została wiceprezydentem Roberta Singera (Jim Beaver). Jej pojawienie się w „Generacji V” mogłoby po prostu rozwinąć ten wątek, a jeśli zdobędzie więcej władzy politycznej, to tylko uczyni ją większym zagrożeniem.

Ma też córkę Zoe (Olivia Morandin), którą widzowie poznali w 3. sezonie „The Boys”. Zoe jest w tej chwili trochę za młoda, by zapisać się na Godolkin University, ale w zależności od tego, jak długo potrwa spin-off, być może mogłaby uczęszczać do przyszłych zajęć. Może to być zabawny żart ze starszych uczniów, w zależności od tego, co stanie się z reputacją Victorii.

Czas premiery tego zwiastuna może być dokładnie taki, jak myślisz

Marie Moreau uśmiecha się

Więc dość trudno jest zignorować słonia w tym pokoju – bandę supermocnych dzieciaków udających się na studia, aby dowiedzieć się, jak lepiej wykorzystać swoje zdolności dla dobra ludzkości? Trochę przypomina ciebie, X-Menów, prawda, i Szkołę dla Utalentowanych Mutantów profesora Xaviera. Tylko postacie z „Gen V” są jednymi z pierwszych, które dowiadują się, że ich moce nie są im nadane przez los, ale raczej dzięki Związkowi V, substancji chemicznej, którą można wstrzykiwać lub stosować miejscowo, aby nadać każdej osobie jej moce.

Czy to możliwe, że serial próbuje uzyskać oświadczenie o tym, jak przygotowanie młodych, bystrych, idealistycznych ludzi do życia w walce z przestępczością poprzez napiętą kontrolę i intensywny trening jest nierozsądne, niebezpieczne i szkodliwe dla otaczających ich osób? A wszystko to na długo przed tym, zanim Marvel Studios zbuduje kinowy świat wokół własnej posiadłości „X-Men”? To się okaże. W rzeczywistości widzowie będą musieli mieć oczy szeroko otwarte, aby dowiedzieć się, czy te motywy w ogóle będą rozgrywane podczas „Gen V”. Ale jedno jest pewne — widzów czeka szalona jazda.

Czy to Homelander 2.0?

Uczeń używa laserowych oczu

Naturalnie, biorąc pod uwagę, że Homelander (Antony Starr) od dawna kładzie się cieniem na uniwersum „The Boys”, ma sens, że pozostanie częścią budowania świata w „Generacji V”, nawet jeśli tak naprawdę nie pojawi się osobiście w pierwszym sezonie nadchodzącej serii spin-off.

Na początek zwiastun zawiera ujęcie Marie Moreau patrzącej na pomnik Homelandera na kampusie. Co więcej, później widzimy również ujęcie, które pokazuje studenta, który włącza swoje laserowe oczy, coś, z czego faszystowski złoczyńca jest dobrze znany w całym „The Boys”.

Ponieważ jednak uczeń ma pomarańczowe lasery w oczach, a nie czerwone, możemy bezpiecznie założyć, że postać nie jest synem Homelandera, Ryanem (Cameron Crovetti), który prawdopodobnie i tak jest jeszcze trochę za młody na studia. Co więcej, biorąc pod uwagę, że Butcher otrzymał pomarańczowe lasery, używając związku V w sezonie 3, możliwe, że ta postać mogła zdobyć swoje moce w ten sam sposób.

Tak czy inaczej, będziemy musieli poczekać i zobaczyć, czy ta postać jest bardziej bohaterem, czy złoczyńcą w pierwszym sezonie „Gen V”, zwłaszcza że inne postacie ze zwiastuna, takie jak elegancki zmiennokształtny, który jest widziany kilka razy, już wydają się mieć w sobie coś z nikczemnej aury.

Czy ten post był pomocny?