Skip to content

Full House: Jak dokładnie Jesse jest spokrewniony z Dannym?

23 de lipiec de 2023
l intro 1689628948

Seriale telewizyjne

Jesse i Danny siedzą na kanapie

W „Full House”, gdziekolwiek spojrzysz, jest ktoś, kto prawdopodobnie jest z tobą spokrewniony w taki czy inny sposób. Ukochany sitcom pokazuje, że nawet najlepsi przyjaciele, którzy wydają się nigdy nie opuszczać, mogą stać się rodziną, a nawet najbardziej nieprawdopodobne postacie mogą stać się kochającymi ojcami.

Rock and rollowe wejście Jessego (John Stamos) wyraźnie kontrastuje z schludnym i surowym stylem jego szwagra Danny’ego (Bob Saget). Chociaż planował tylko krótki pobyt po śmierci swojej siostry Pameli (Christine Houser) (żony Danny’ego), wujek Jesse szybko staje się ostoją „Pełnej chaty”. Dzieje się tak zwłaszcza po tym, jak tworzy nierozerwalną więź z najmłodszą córką, Michelle (Mary-Kate i Ashley Olsen). Ponieważ jednak tak bardzo różni się od reszty rodziny Tannerów, łatwo zapomnieć, że tak naprawdę jest z nimi spokrewniony.

Część zamieszania może również wynikać z obecności Joey’a (Dave Coulier) w domu. Joey to stary, bliski przyjaciel Danny’ego, który również staje się członkiem rodziny dzięki jego konsekwentnemu wsparciu i zabawnym wrażeniom. Podobnie jak Jesse, jest rodzicem dziewcząt Tanner i troszczy się o nie tak, jakby były jego własnymi, co z miłością zaciera granice między przyjacielem a rodziną. Chociaż Joey nie jest tak naprawdę spokrewniony, równie dobrze mógłby być, co dodaje do pełnego domu rzeczywistych członków rozszerzonej rodziny Tannerów, takich jak drogi wujek Jesse.

Jesse to brat Pameli, zmarłej żony Danny’ego

John Stamos, który dostał rolę wujka Jessego nawet bez przesłuchania, wprowadza fajny, inspirowany Elvisem muzyczny ton do serialu. Niestrudzenie współpracuje ze swoim zespołem Jesse & The Rippers, aby osiągnąć światowy sukces, a nawet występować z kultowymi zespołami, takimi jak The Beach Boys. To zabiera obsadę do niezwykłych miejsc, takich jak Disney World i Japonia, gdzie wujek Jesse staje się stałym elementem rodziny Tannerów.

Po przedwczesnej śmierci Pameli Jesse przerywa swoje rock and rollowe marzenia w drodze, by pomóc Danny’emu w wychowaniu jego trzech siostrzenic. Jednak szybko zdaje sobie sprawę, że może robić jedno i drugie, nawet gdy urocze różowe króliczki ograniczają jego styl. Nabierają one jeszcze bardziej sentymentalnego znaczenia, gdy okazuje się, że Pamela namalowała je dla Stephanie (Jodie Sweetin), kiedy była dzieckiem.

Chociaż czasami koliduje z czystą mentalnością Danny’ego, oferuje kochającemu ojcu kluczową równowagę na cześć swojej siostry. Pomaga wypełnić dom muzyką, śmiechem i miłością, dzięki którym sitcom stał się ukochanym skarbem przez osiem pamiętnych sezonów. Wujek Jesse powraca nawet w kontynuacji rebootu, „Fuller House”, zataczając koło serii z własną rodziną.

Czy ten post był pomocny?