Skip to content

Kultowy rekwizyt Full House, który John Stamos ukradł z planu

19 de grudzień de 2022

John Stamos uśmiecha się na imprezie

Bycie aktorem ma wiele godnych pozazdroszczenia zalet. Bycie częścią programu telewizyjnego lub filmu, który gromadzi miliony fanów, to jedna z takich rzeczy – a bycie częścią czegoś, co ma duże, znaczące przesłanie, jest również czymś wyjątkowym. Ostatnią rzeczą, poza całym dobrodusznym bełkotem, jest możliwość robienia niesamowitych rekwizytów, gdy gasną światła, a kamery po raz ostatni się wyłączają.

Rekwizyty są wyjątkowe — te narzędzia we wszystkich kształtach i rozmiarach sprawiają, że te fałszywe światy wydają się o wiele bardziej realistyczne. Dla gwiazd produkcji są miłym hołdem dla czasu spędzonego na planie, wspólnie spędzonego z kostiumami, reżyserami i scenarzystami. Wystarczy zapytać Johna Stamosa, którego pamiątkę z zestawu „Pełna chata” można określić tylko jako rewelacyjną.

John Stamos, który występował w „Pełnej chacie” od 1987 do 1995 roku i wrócił do odrodzenia Netflix „Pełna chata” od 2016 do 2020 roku, grał ukochanego wujka Jessego, szwagra Danny’ego Tannera, a później męża ciotki Becky, i ojcem uroczych bliźniaków, Nicky’ego i Alexa. Obecność Stamosa była jedną z ulubionych przez widzów. W końcu, jak można nie kochać wujka Jessego?

Wraz z zakończeniem „Pełnej chaty” ostatecznie kończącym historie DJ, Stephanie i Kimmy Gibbler szczęśliwym akcentem, wydaje się, że Stamos mógł wreszcie wyrwać swój ulubiony rekwizyt z planu, na którym spędził tyle lat. Co w końcu wziął?

Niebiesko-biała kanapa!

John Stamos pojawia się w scenie ze swoimi kostiumami

Ci, którzy oglądali oryginalną serię „Pełna chata”, pamiętają zabawny zestaw, dzięki któremu w domu Tannerów było ciepło, przytulnie i wygodnie. Być może pamiętają nawet klasyczną biało-niebieską kanapę w kratkę, która jest teraz w domu w domu Johna Stamosa!

Kanapa jest z pewnością dużym rekwizytem do zabrania, ale jest gotowa do stworzenia nowych wspomnień we własnym salonie Stamosa. Z dumą podzielił się swoim rekwizytem na Instagramie, porównując go do dziecięcej bramki, która blokowała schody przed jego małym synem. To legendarny kawałek historii telewizji w nowym domu.

Teraz zamiast być miejscem do siedzenia dla trzech sióstr Tanner lub do spania Kimmy Gibbler podczas nieproszonego pobytu, Stamos może cieszyć się wspomnieniami swojej ciężkiej pracy z rodziną „Full House” za każdym razem, gdy siada. Rekwizyt z pewnością wydaje się teraz bardziej znaczący, zwłaszcza po odejściu w 2022 roku kostiumowca Boba Sageta, który grał Danny’ego Tannera. Stamos zawsze był bardzo otwarty na to, ile znaczył dla niego czas spędzony w „Pełnej sali” i „Pełnej sali”, a zdobycie kanapy jest kolejnym świadectwem tego uczucia.

Wzięcie rekwizytów po zakończeniu kręcenia jest zabawne bez względu na to, co to jest, ale im bardziej znaczące, tym lepiej. Stamos z pewnością przywoła więcej wspomnień i nadal będzie cieszyć się dobrymi dniami z tak kultową kanapą telewizyjną.

Czy ten post był pomocny?