Skip to content

O jakiej restauracji rozmawiają na premierze sezonu RHONY? Twitter ma kilka domysłów

22 de lipiec de 2023
l intro 1689808008

Telewizja Reality TV

Sai słucha

Zawiera spoilery dotyczące 14. sezonu „The Real Housewives of New York City”, odcinek 1 — „New Era, New York”

Nigdy nie można powiedzieć, że seria „Prawdziwe gospodynie domowe” kiedykolwiek unikała kontrowersji, ale nawet dla tych wiecznie napalonych div niektóre tematy są zbyt drażliwe, by o nich dyskutować. Mianowicie, podczas premiery 14. sezonu „The Real Housewives of New York City”, Brynn Whitfield i Sai De Silva zostają oskarżeni przez koleżankę z obsady, Erin Dana Lichy, o wcześniejsze opuszczenie jej przyjęcia z powodu niechęci do restauracji, którą wybrała. Whitfield i De Silva zostają później złapani po opublikowaniu zdjęć w swoich mediach społecznościowych, na których jedzą w innej, bardziej ekskluzywnej restauracji tej samej nocy, co spotkanie Lichy’ego. W trakcie transmisji wybrzmiała nazwa placówki. Wielokrotnie. To, co nie zostało wypowiedziane, to ogólne skargi gospodyń domowych na to, jak przereklamowane jest to miejsce i jak drogie jest przeciętne jedzenie.

Fani „Real Housewives” oczywiście uwielbiają ich dramat, a powtarzające się sygnały dźwiękowe sprawiły, że fani na Twitterze plotkowali, co zostało wycięte i dlaczego. Wielu widzów uważa, że ​​restauracja to Catch, lokal serwujący owoce morza w wielu amerykańskich lokalizacjach, w tym w Nowym Jorku, ze względu na wskazówki kontekstowe, które pojawiają się podczas wycieczki.

Inny obóz wielbicieli zadeklarował, że ich zdaniem imię, które dziewczyny wyrzucają, to Craft — jak w restauracji Toma Colicchio. Użytkownik Twittera @AsthmaPumpPuffa stworzył wątek, który stanowi dobrze przemyślaną ofertę dla Craft jako restauracji i mocny argument dla sieci, aby ocenzurować nazwę. Podsumowując: ostatnią rzeczą, jakiej chce Bravo, jest międzyprogramowy dramat, który mógłby zdenerwować sędziego „Top Chef”.

Craft or Catch – tak czy inaczej, jest to dość kontrowersyjne

Kilka innych nazwisk zostało zlekceważonych jako potencjalne winowajcy konwersacji. Restauracja wyśmiewana za to, że wyszła z mody, dotarła do uszu niektórych obserwatorów. Vulture zauważył, że miejscem może być Tao, co wydaje się być trzecim najpopularniejszym przypuszczeniem na Twitterze. Miejscowość — niegdyś modna w latach 2000. dzięki występowi w „Sex and the City” — w ostatnich latach stała się bardziej popularna wśród turystów. Ale długość wypowiadanej nazwy nie pasuje do krótkiej, pełnej samogłosek nazwy restauracji.

Jessel Taank, inna członkini obsady „Real Housewives of New York City”, wdała się w bójkę komentarzy Brynn Whitfield na Instagramie 17 lipca, w których Whitfield żartobliwie zamieścił odpowiedź na kontrowersje, z zwięzłym: „Upewnij się, że to C****”. Oznacza to, że nazwa zakładu verboten zaczyna się na literę C i jest pojedynczym pięcioliterowym słowem, co z kolei eliminuje wiele innych możliwości, takich jak Butter, Hearth, Carbone lub Carmine’s.

Niezależnie od tego, czy zakład jest Catch czy Craft, pozostaje jedno pytanie – dlaczego Bravo miałby wypisywać nazwę wspomnianego zakładu? Być może bali się, że widzowie będą bombardować nazwaną restaurację w Google i Yelp. Jak @CheaterBrand zauważono na Twitterze, społeczność fanów Bravo jest potężna i chętna do poparcia nawet tego nowego stada gospodyń domowych. Zobaczymy, czy ich lojalność przetrwa dalsze kontrowersje.

Czy ten post był pomocny?