Skip to content

Restart obsady „RHONY” w 14. sezonie z siedmioma nowymi gospodyniami domowymi, w tym Jenną Lyons – BravoCon

17 de październik de 2022
rhony season 14 cast andy cohen

Nowa era Prawdziwe gospodynie domowe Nowego Jorku jest na nas, ponieważ siedem nowych gwiazd serii reality zostało potwierdzone na BravoConie.

Sai De Silva, Ubah Hassan, Erin Dana Lichy, Jenna Lyons, Lizzy Savetsky, Jessel Taank i Brynn Whitfield to nowe gospodynie domowe z Big Apple, które będą częścią nadchodzącego 14 sezonu, który rozpocznie się jesienią tego roku. Obsada została ogłoszona podczas nagrania Oglądaj, co się dzieje na żywo z Andym Cohenem na konwencie Bravo w Nowym Jorku.

POWIĄZANE: Zdjęcia BravoCon 2022: Gwiazdy „Real Housewives” Kathy Hilton, Teresa Giudice i Kandi Burruss Plus „Southern Charm”, „Below Deck” i inne

Prawdziwe gospodynie domowe Nowego Jorku, która ma zadebiutować w 2023 roku, będzie śledzić zupełnie nową grupę siedmiu dynamicznych kobiet, które działają w tych samych kręgach społecznych, prosperując w jednym z najbardziej zróżnicowanych i elektrycznych miast na świecie. Od mody i nieruchomości, po filantropię i wpływy społeczne, te kobiety zaznaczyły swoją obecność w Nowym Jorku i będą teraz dzielić swoje życie, żonglując karierą, życiem rodzinnym i napiętymi kalendarzami towarzyskimi w mieście, które nigdy nie śpi.

RHONY został wstrzymany po 13. sezonie długo działającej serii. Producent wykonawczy Andy Cohen wcześniej potwierdził, że poprzednie gwiazdy będą częścią „starszego” show spinoff. Obsada nowego serialu nie została ogłoszona, ale potwierdzono, że Luann de Lesseps i Sonja Morgan zagrają w nowym spinoffie o nazwie Luann i Sonja: Witamy w Crappie Lake.

POWIĄZANE: Zwiastun „The Real Housewives of Miami” sezon 5 pojawia się i otrzymuje datę premiery w Peacock – BravoCon

Poznaj obsadę RHONY Sezon 14 poniżej.

Jenna Lyons jest byłym prezesem i dyrektorem wykonawczym grupy J.Crew, gdzie została powszechnie uznana za kreatywną siłę stojącą za fenomenalnym wzrostem amerykańskiej sieci detalicznej, która przekształciła się w jedną z najbardziej pożądanych marek modowych w USA. Jenna jest obecnie współzałożycielką i dyrektorem generalnym marki LoveSeen przeznaczonej dla konsumentów, która mieszka w Nowym Jorku ze swoim synem Beckettem.

Sai de Silva jest Afro-Latyną, urodzoną i wychowaną w Nowym Jorku. Jest dyrektorem kreatywnym Scout the City, które powstało jako blog projektu pasji i szybko przekształciło się w internetowy styl życia. Scout the City opisuje przygody Sai związane z eleganckim wychowywaniem dzieci w swoim domu na Brooklynie, gdzie mieszka z mężem Davidem Craigiem i ich dwójką dzieci, Londynem i Rio.

Ubah Hassan jest somalijską modelką i filantropką, która przeprowadziła się do Nowego Jorku i uczyniła z niego dom. W młodym wieku Ubah uciekła do Kenii z tatą i bratem, ale później przeniosła się do Kanady, gdzie została zauważona przez fotografa, a następnie podpisała kontrakt z agencją modelek. Ubah jest także przedsiębiorcą i założycielką UBAHHOT, firmy zajmującej się ostrymi sosami, którą zbudowała od podstaw.

POWIĄZANE: „RHONY” Spinoff „Luann And Sonja: Welcome To Crappie Lake” potwierdzony w Bravo na 2023 rok

Erin Dana Lichy jest zabawnym, pewnym siebie i szczerym nowojorczykiem, wychowanym na Manhattanie jako jedno z pięciorga dzieci w zwartej izraelskiej rodzinie. Urodzona przebojowa Erin została agentką nieruchomości w wieku 19 lat i prowadzi własną firmę zajmującą się remontami i projektowaniem domów, Homegirl. Mąż Erin jest prawnikiem i właścicielem Lichy Law. Para ma troje dzieci i mieszka w Tribeca. Erin jest bardzo towarzyska, uwielbia przebywać z innymi i zawsze jest gotowa na dobrą zabawę.

Lizzy Sawiecki jest wpływową osobą cyfrową, aktywistką, mamą trójki dzieci i żoną chirurga plastycznego dr Iry Savetsky’ego. Pochodząca z Fort Worth w Teksasie Savetsky przeprowadziła się do Nowego Jorku na studia, a po krótkim pobycie w rodzinnym stanie wróciła do Wielkiego Jabłka. Lizzy wykorzystuje swoją platformę, by wyrazić swój styl, edukować innych o swoich głęboko zakorzenionych przekonaniach i prowadzi na Instagramie program „Bashert”, w którym zamierza pomóc żydowskim singlom znaleźć miłość.

Jessel Taank jest otwartą i niezachwianą publicystką modową i konsultantką marki, znaną z nieszablonowego myślenia. Jessel, która jest pochodzenia brytyjsko-indyjskiego, poznała swojego męża, finansistę Pavita Randhawę, po tym, jak przedstawił ich przyjaciel w barze. Romans nie wybuchł od razu i pozostali bliskimi przyjaciółmi przez lata, zanim zaczęli umawiać się na randki. Oboje pobrali się w Meksyku w 2014 roku i mają bliźniaków.

Brynn Whitfield jest specjalistą od marketingu marki i komunikacji. Bezczelna „żona trofeum na treningu”, Brynn ma zamiłowanie do projektowania wnętrz, mody i organizowania przyjęć w swoim (niewielkim, ale potężnym) mieszkaniu w West Village. Pochodząca z małego miasteczka na Środkowym Zachodzie Brynn została wychowana przez babcię, która nauczyła ją bezcennych lekcji na temat nawigacji w życiu, przekazując swoją narrację jako dwurasowej kobiety i prawdziwe znaczenie ciężkiej pracy.

Czy ten post był pomocny?