Skip to content
TV

Co to za tajemniczy obiekt na australijskiej plaży? TikTok ma MOCNE dobre odgadnięcie

23 de lipiec de 2023
l intro 1689792751

Telewizja

Tajemniczy mosiężny przedmiot na plaży

17 lipca światowe serwisy informacyjne, takie jak BBC, zaczęły informować o tajemniczym obiekcie, który pojawił się na plaży w pobliżu miasta Green Head w Australii Zachodniej, nieco ponad dwie godziny na północ od Perth. Oczywiście osoby postronne online natychmiast zaczęły spekulować na temat tożsamości tego cylindrycznego mosiężnego przedmiotu. Podczas gdy wielu amatorskich detektywów próbowało dokładnie określić jego pochodzenie, krótki film użytkownika TikTok @randomvideos99999 stał się wirusowy, wskazując na niesamowity związek między nim a telewizyjnym superzłoczyńcą, którego z pewnością pamięta wiele dzieci z lat 90.

Wideo – które otrzymało ponad 190 000 polubień i rozpoczęło dyskusję trwającą ponad 3500 komentarzy – otwiera się na nagraniu kotwicy wiadomości przed mosiężnym cylindrem pod tekstem na ekranie, który brzmi: „Otworzyli obiekt”, a następnie cztery emotikony z zaskoczoną twarzą. Następnie zbliżenie cylindra przechodzi do krótkiego klipu przedstawiającego złoczyńcę z oryginalnej serii „Mighty Morphin Power Rangers”, Ritę Repulsę (Machiko Soga), wychodzącą z więzienia w międzygalaktycznym śmietniku, gdy jej oryginalna anglojęzyczna aktorka głosowa Barbara Goodson krzyczy triumfalnie swoim kultowym, chrapliwym głosem.

Chociaż obiekt najprawdopodobniej pochodzi od człowieka, władze Australii mogą chcieć trzymać Power Rangers w gotowości na wypadek, gdyby jego celem było w rzeczywistości schronienie obcej wiedźmy mającej obsesję na punkcie dominacji nad światem.

Podobnie jak śmietnik Rity Odrazy, obiekt prawdopodobnie przybył z kosmosu

Podczas gdy śmietnikowe więzienie Rity Odrazy pochodzi z planety w innym miejscu galaktyki, a tajemniczy australijski obiekt prawie na pewno został zbudowany na Ziemi, według niektórych ekspertów mosiężny cylinder najprawdopodobniej spadł z kosmosu, zanim został wyrzucony w pobliżu Green Head. Na przykład krótko po odkryciu, inżynier statku rakietowego Andrea Boyd powiedział Australian Broadcasting Corporation, że podejrzewa, że ​​przedmiot był kiedyś częścią indyjskiej rakiety używanej do wystrzelenia satelity w ziemską atmosferę. „Jesteśmy prawie pewni, biorąc pod uwagę kształt i rozmiar, że jest to silnik górnego stopnia z indyjskiej rakiety, który jest używany w wielu różnych misjach” – powiedziała.

Następnie wyjaśniła, że ​​dokładne określenie, któremu satelitowi towarzyszyła rakieta, jest trudne, biorąc pod uwagę, że chociaż tajemniczy obiekt wygląda na stary, czas, w którym przebywał pod wodą, mógł go sztucznie postarzyć.

W wątku Reddita na temat cylindra kosmicznego, najbardziej pozytywny komentarz identyfikuje obiekt jako część rakiety. Jednak następna najbardziej pozytywna odpowiedź użytkownika DiamondDoggitt cytuje nikogo innego jak Ritę Repulsę, udowadniając, że cylinder zawierający coś mniej niż międzygalaktyczny superzłoczyńca może być dla niektórych rozczarowaniem.

Czy ten post był pomocny?