Skip to content

Zwiastun All the Light We Cannot See: Mark Ruffalo prowadzi epicki film Netflixa z czasów II wojny światowej — poznaj datę premiery

18 de kwiecień de 2023
all the things we cannot see trailer release date

Netflix ożywi słynną książkę w wielkim stylu jeszcze w tym roku.

Adaptacja streamera Całe światło, którego nie widzimy będzie miał premierę Czwartek, 2 listopada, dowiedziała się TVLine. Czteroczęściowy serial, oparty na nagrodzonym Pulitzerem bestsellerze Anthony’ego Doerra, rozgrywa się podczas II wojny światowej, a Mark Ruffalo gra Daniela LeBlanca, który ucieka z okupowanego przez nazistów Paryża ze swoją niewidomą córką Marie-Laure — i również legendarny diament. Daniel i Marie-Laure ukrywają się z ekscentrycznym wujem granym przez Hugh Laurie, a Marie-Laure nawiązuje niezwykłą przyjaźń z nastolatkiem o imieniu Werner (CiemnyLouis Hofmann), który pracuje dla reżimu Hitlera. Zgodnie z oficjalnym opisem, serial „opowiada historię o niezwykłej sile więzi międzyludzkich – latarni światła, która może nas przeprowadzić nawet w najciemniejszych czasach”.

Netflix wypuścił także zwiastun serialu (który można obejrzeć powyżej) i chociaż nie zawiera dialogów mówionych, maluje żywy obraz opowieści o odwadze w obliczu przeciwności losu i odporności ludzkiego ducha. Nowicjusz Aria Mia Loberti występuje jako Marie-Laure, a Nell Sutton gra ją jako dziecko. Shawn Levy (Dziwniejsze rzeczy) reżyseruje wszystkie cztery odcinki i jest producentem wykonawczym; Steven Rycerz (Widzieć) napisze, a także posłuży jako EP.

Naciśnij PLAY powyżej, aby zobaczyć po raz pierwszy Całe światło, którego nie widzimya następnie powiedz nam w komentarzach, czytelnicy książek: Czy to jest zgodne z tym, co jest na stronie?

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?