Skip to content

Melissa Roxburgh z Manifest o tym, czy Michaela pójdzie dalej z Jaredem: „Kto wie, czy jest gotowa?”

1 de czerwiec de 2023
Manifest Season 4 Melissa Roxburgh JR Ramirez copy 2

Dobra wiadomość jest taka Oczywisty powraca z pozostałymi 10 odcinkami sezonu 4 w ten piątek na Netflix. Złe wiadomości? Będzie tam płynąć Michaela Stone, współkapitan łodzi ratunkowej przez to emocjonalnie.

Po tragicznej śmierci Zeke w sezonie 4, część 1, w nadchodzących odcinkach zmaga się ze stratą zmarłego męża, podczas gdy pasażerowie przygotowują się na zbliżającą się datę śmierci (i potencjalny koniec świata).

„Ma scenę z Benem [in Part 2] gdzie w końcu mówi mu, dlaczego była cicha i po prostu w swoim własnym świecie” – mówi TVLine Melissa Roxburgh, która gra Michaelę. “[Zeke] była jej jedyną osobą, która rozumiała na romantycznym poziomie. Ma Jareda, ale on nie rozumie aspektu science-fiction wszystkiego, przez co przechodzi, więc naprawdę straciła swojego odpowiednika. Ben ma swoje własne sprawy i chociaż jest dobrym bratem, to była ona i Zeke, więc naprawdę walczy.

Częścią tej walki będzie ustalenie, gdzie Jared pasuje do równania. Showrunner Jeff Rake drażnił się w listopadzie, że Jared będzie „szanował” smutek Michaeli w nadchodzących miesiącach. Ale czy po odejściu Zeke’a to przygotowuje scenę do ponownego rozpalenia ich romansu sprzed lotu 828?

„Myślę, że zawsze będzie to „wolą-oni-nie-oni”. [situation] aż do końca programu, w którym otrzymujemy tę odpowiedź” — dokucza Roxburgh. „Myślę, że teraz, kiedy Zeke zniknął z pola widzenia — [Jared] zawsze była jej najlepszą przyjaciółką — istnieje naturalna skłonność do ponownego zagłębiania się w różne rzeczy. Kto wie, czy jest gotowa, czy nie, i czy to się stanie, czy nie? Ale myślę, że to nieuniknione, że coś jest na stole.

Manifestanci, jak się z tym czujecie? Czy jesteście drużyną Michaela i Zeke, czy drużyną Michaela i Jared? Wyłącz dźwięk poniżej!

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?