Skip to content

Diane Farr o „Diane Farr”: Gwiazda Fire Country myśli o imienniku nocnego agenta — autor oczyszcza atmosferę

28 de maj de 2023
diane farr reaction the night agent character hong chau

To było jedno z tych pytań na koniec rozmowy kwalifikacyjnej, które myślałeś, że wywołają chichot. Może miły frazes.

Ale nie, aktorka Diane Farr tak określony myśli o Diane Farr, bohaterce Netflixa Nocny agent który nosi jej imię.

Na podstawie powieści Matthew Quirka z 2019 roku, Nocny agent — który był natychmiastowym, szybko odnowionym hitem dla Netflix — podąża za Peterem Sutherlandem (w tej roli Gabriel Basso), agentem FBI niskiego szczebla, który pracuje w piwnicy Białego Domu i obsługuje telefon, który nigdy nie dzwoni, aż do nocy, kiedy dzwoni , popychając go do spisku. Wśród tych, do których zgłasza się agent FBI Sutherland, jest szefowa sztabu Białego Domu Diane Farr, grana przez Hong Chau.

Kiedy TVLine zapytał Kraj ognia gwiazda Diane Farr o swoim imienniku zarówno na stronie, jak i na ekranie, starała się odważyć na… hołd? Zbieg okoliczności? Niskobudżetowa kradzież tożsamości?

„Kocham cię Więc bardzo za zadanie tego pytania… — powiedział Farr, podekscytowany, rozpoczynając dyskusję na temat jej opinii. „Po pierwsze, spójrzmy na ten fakt: ten program telewizyjny jest oparty na książce, która wyszła po tym, jak skończyłem grać w Agent FBI NA Numb3rs”.

Po drugie, Farr zauważa: „Imię Diane Farr nie mówi nic o postaci. To nie jest nazwa regionalna. Nie ma narodowości. Nie ma kultury”. Oznacza to, że nie został starannie wybrany, aby powiedzieć nam cokolwiek o szefie sztabu Białego Domu. „Jedyne, co powiedział Ja było to, że grałem agenta FBI przez trzy lata, a potem on napisał historię o agentach FBI i nie użył mojego imienia postaci (Megan Reeves), ale użył mojego prawdziwy imię – mówi Farr.

Jednak autor Matthew Quirk mówi TVLine, że to wszystko był zwykły „zbieg okoliczności”.

Liczby Numb3rs Farr Morrow

Farr z Robem Morrowem w „Numb3rs” (kolekcja Everett)

„Postać miała na imię Diane Carruthers w pierwszym szkicu”, wyjaśnia Quinn, „i wydaje mi się, że później zmieniłem nazwisko, aby było krótsze i brzmiało fajniej, i aby uniknąć podobieństwa do nazwisk innych postaci”.

Dziwactwo mówi, że nie znał aktorki Diane Farr z imienia, ale kiedyś zaalarmował go o meczu z jego Nocny agent postać: „Rozpoznałem ją z wielu programów, które widziałem — i jest świetna!”

W każdym razie Farr mówi, że kiedy ogłoszono casting do serialu Netflixa, „słyszałem o tym od każdej osoby w branży.

„Najpierw, kiedy byli na przesłuchaniu, wszyscy mówili do mnie w stylu:” Tak mi przykro, właśnie dostałem przesłuchanie do roli, która była Wyraźnie napisane dla ciebie. A ja na to: „Było nie napisane dla mnie. Właśnie zabrali moje nazwa. Idź, baw się dobrze!”

Byli też tacy, którzy dzięki hollywoodzkiej wersji The Telephone Game myśleli, że Farr się był w Nocny agent.

„Ludzie ciągle do mnie mówili:” O mój Boże, jak ci idzie robienie dwóch koncertów? A ja na to: „Nie jestem w tym innym programie. Po prostu wzięli moje imię ze względu na swój charakter”.

Nocny agent showrunner Shawn Ryan powiedział Deadline, że sama Farr brała udział w przesłuchaniu do roli Farra, ale ostatecznie wybrali Hong: „Trudno powiedzieć Diane Farr, że nie może zagrać Diane Farr”.

Z pewnością prawdziwy interes ma tylko najwyższy szacunek dla ewentualnej odtwórczyni roli Diane Farr, która długo po tym, jak została obsadzona w Nocny agent zdobyłby nominację do Oscara Wieloryb.

„Hong Chau jest niesamowity”, zachwyca się Farr. „Ona jest ratunkiem w tym wszystkim!”

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?