Skip to content

Emily in Paris ustala datę premiery drugiego sezonu, prezentuje zwiastun — Obejrzyj

25 de wrzesień de 2021
emily in paris season 2 1

Emilia w Paryżu„Przygody w Mieście Miłości będą kontynuowane po premierze drugiego sezonu W środę, 22 grudnia, ogłoszono to na sobotnim globalnym wydarzeniu fanów Netflix „TUDUM”. Dodatkowo streamer opublikował zwiastun nadchodzącego 10 odcinków.

Jak donosiła wyłącznie TVLine, sezon 2 wprowadzi nowe zainteresowanie miłością, Alfie (w tej roli Katy KeeneLucien Laviscount), który jest opisywany jako sarkastyczny i czarujący cynik, który nie chce mówić po francusku ani zanurzać się we francuskiej kulturze. On i Emily mają antagonistyczny związek, który ewoluuje w coś więcej.

„Teraz bardziej zakorzeniona w swoim życiu w Paryżu, Emily jest coraz lepsza w poruszaniu się po mieście, ale wciąż zmaga się z dziwactwami francuskiego życia” – czytamy w oficjalnym dzienniku drugiego sezonu. „Po tym, jak wpadła w miłosny trójkąt ze swoją sąsiadką i pierwszą prawdziwą francuską przyjaciółką, Emily jest zdeterminowana, aby skupić się na swojej pracy, która z dnia na dzień staje się coraz bardziej skomplikowana. Na lekcjach francuskiego poznaje znajomego emigranta” – znanego również jako Alfie – „który zarówno ją wkurza, jak i intryguje”.

Oprócz wiodącej damy Lily Collins, powracającymi bywalcami serialu są Lucas Bravo (Gabriel), Philippine Leroy-Beaulieu (Sylvie Grateau), Ashley Park (Mindy), Samuel Arnold (Luc), Bruno Gouery (Julien), Camille Razat (Cami). i William Abadie (Antoine Lambert). Laviscount, Kate Walsh (Madeline), Jeremy O. Harris (Gregory Elliott Dupree) i Arnaud Binard (Laurent G) powracają.

Naciśnij PLAY powyżej, aby obejrzeć zwiastun, a następnie zapisz się w komentarzach, mając nadzieję na sezon 2!

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasz cotygodniowy biuletyn. Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?