Skip to content

Mob Psycho 100 Sezon 3, Odcinek 6: Data premiery, godzina i gdzie oglądać

2 de listopad de 2022
MP100

Psycholog mafii 100 to manga napisana i narysowana przez ONE. Adaptację anime wyprodukowało studio Bones. Podczas gdy czekamy, aż anime dostosuje ostatnie tomy oryginalnej mangi, powiemy wam wszystko, co musicie wiedzieć o nadchodzącym odcinku 6 sezonu 3 Psycholog mafii 100który ma ukazać się 8 listopada 2022 r.

Psycholog mafii 100 Sezon 3, Odcinek 6 data i godzina premiery

Z tego, co wiemy w tej chwili, odcinek 6 sezonu 3 z Psycholog mafii 100 ukaże się 9 listopada 2022 roku. Tytuł odcinka nie jest znany w chwili pisania tego artykułu, ale zaktualizujemy go, gdy tylko tytuł stanie się znany. Poprzedni odcinek wyemitowano 2 listopada 2022 r. Jeśli chodzi o czas, harmonogram przedstawia się następująco:

  • Czas pacyficzny: 8:00
  • Czas wschodni: 11:00
  • Czas centralny: 10:00
  • Czas brytyjski: 16:00

To jest oficjalny harmonogram wydań Psycholog mafii 100 Sezon 3, odcinek 6, który ujawnia, kiedy możesz spodziewać się emisji odcinka, w zależności od tego, gdzie jesteś na świecie.

ZWIĄZANE Z:

Mob Psycho 100 Sezon 3: Data premiery, obsada, fabuła, spoilery i nie tylko

Psycholog mafii 100 Sezon 3, zapowiedź odcinka 6 i spoilery

Fabuła Psycholog mafii 100 Sezon 3, odcinek 6 nie jest w tej chwili znany. Dlatego w tej sekcji przedstawimy Wam podsumowanie ostatniego odcinka, abyście mogli z grubsza wiedzieć, czego można się spodziewać po fabule w Sezonie 3, Odcinku 6:

Poprzez stopniową zmianę różnych emocji do 100%, Mob zmusza Toichiro do funkcjonowania w 100% na własną rękę, co z kolei powoduje, że traci kontrolę nad sobą, powodując, że Toichiro zamienia się w bombę. a żywa istota zdolna do zniszczenia całego miasta. Mob, okazując Toichiro swoją dobroć, przekierowuje moc do swojego ciała, co prowadzi do pozornie mniejszej eksplozji, która zapewnia bezpieczeństwo miasta.

Streszczenie: Później Toichiro przyznaje się do błędu i pozwala się zatrzymać, przepraszając Sho. W telewizji pokazano, że pozorna duża eksplozja w rzeczywistości spowodowała nagły wzrost nasion brokułów, które Mob trzymał w kieszeni koszuli, tworząc Boskie Drzewo. Potem wszyscy inni kontynuują swoje życie, a Serizawa przyjmuje posadę ucznia Reigena.

Gdzie oglądać Psycholog mafii 100 Sezon 3, Odcinek 6?

Jedyne miejsce, w którym możesz oglądać Psyho mafii 100 regularnie jest Crunchyroll. Crunchyroll oferuje serial regularnie poprzez simulcast, ale będziesz musiał oglądać go w języku japońskim, z angielskimi napisami, a także w simuldub. Inne usługi przesyłania strumieniowego oferują Psycholog mafii 100 również, ale odcinki nie są regularnie aktualizowane, więc nie będziesz mógł oglądać najnowszych. Pamiętaj też, że Crunchyroll nie oferuje Psycholog mafii 100 odcinki w każdym regionie świata.

  • Artur S. Poe

    Artur S. Poe

    Arthur S. Poe był zafascynowany fikcją, odkąd jako dziecko zobaczył Digimona i przeczytał Harry’ego Pottera. Od tego czasu obejrzał kilka tysięcy filmów i anime, przeczytał kilkaset książek i komiksów, zagrał w kilkaset gier wszystkich gatunków.

Czy ten post był pomocny?