Skip to content

Rent-A-Girlfriend Sezon 2, Odcinek 11: Data premiery, godzina i gdzie oglądać

4 de wrzesień de 2022
RentaGirlfriend

Wynajmij dziewczynę to seria manga napisana i narysowana przez Reiji Miyajimę. Fabuła opowiada o romantycznym życiu studenckiego bohatera, który zatrudnia na swoją tymczasową dziewczynę młodą kobietę. Adaptacja serialu anime przez TMS Entertainment wyemitowana między 11 lipca a 26 września 2020 r.; premiera drugiego sezonu miała miejsce w lipcu 2022 roku. Podczas gdy z niecierpliwością czekamy na rozwój fabuły, opowiemy wam wszystko o nadchodzącym sezonie 2, odcinku 11 Wynajmij dziewczynęktórego premiera zaplanowana jest na 10 września 2022 roku.

Wynajmij dziewczynę Sezon 2, Odcinek 11 data i godzina premiery

Z tego, co wiemy w tej chwili, sezon 2, odcinek 11 z Wynajmij dziewczynę ukaże się 10 września 2022 roku. Tytuł odcinka będzie brzmiał „Przewodnik i dziewczyna”. Poprzedni odcinek wyemitowano 3 września 2022 r. Jeśli chodzi o czasy, harmonogram przedstawia się następująco:

  • Czas pacyficzny: 11:30 PST
  • Centralny czas: 13:30 CST
  • Czas wschodni: 14:30 EST
  • Czas brytyjski: 19:30 czasu BST
  • Czas indyjski: 12:00 AM IST
  • Czas australijski: 4:30 AM AEST
  • Japonia Czas: 3:30 JST

To jest oficjalny harmonogram wydań Wynajmij dziewczynę Sezon 2, odcinek 11, który ujawnia, kiedy możesz spodziewać się emisji odcinka, w zależności od tego, gdzie jesteś na świecie.

ZWIĄZANE Z:

25 najlepszych postaci z anime Tomboy wszech czasów (w rankingu)

Wynajmij dziewczynę Sezon 2, odcinek 11 zapowiedź i spoilery

Fabuła Wynajmij dziewczynę Odcinek 11 nie jest w tej chwili znany. W tej sekcji przedstawimy zatem podsumowanie ostatniego odcinka, aby przygotować Cię na to, co nadchodzi:

Kazuya je kolację, gdy odbiera telefon od Ruki, która przeprasza za sposób, w jaki potraktowała mamę. Gdzie indziej mama kontaktuje się z babcią Kazuyi na Twitterze. Po powrocie do mieszkania Kazuyi odkrywa, że ​​Chizuru został awansowany. Jakiś czas później Kazuya i Chizuru wybierają się na wycieczkę do Tokyo Dome City, gdzie oboje noszą szkolne mundurki.

Po pewnym czasie unikają spotkania z Sumi, gdy widzą ją w sklepie odzieżowym. Następnie udają się do salonu gier, gdzie robią sobie zdjęcie w fotobudce. Jednak Kazuya nie jest w stanie ich odzyskać, ponieważ Chizuru zauważa dwie dziewczyny noszące ten sam strój co ona. Jak tylko wyjdą, wsiadają na diabelski młyn. Po tym, jak Kazuya kupuje pamiątkowe zdjęcie, Chizuru informuje go, że inny producent zobaczył pokój, w którym była, i ją znalazł. Kazuya zastanawia się, jak może jej pomóc, dopóki nie spełni swojego marzenia.

Gdzie oglądać Wynajmij dziewczynę Sezon 2, Odcinek 11?

Jedyne miejsce, w którym możesz oglądać Wynajmij dziewczynę regularnie jest Crunchyroll. Crunchyroll oferuje serial regularnie poprzez simulcast, ale będziesz musiał oglądać go po japońsku, z angielskimi napisami. Inne usługi przesyłania strumieniowego oferują Wynajmij dziewczynę również, ale odcinki nie są regularnie aktualizowane, więc nie będziesz mógł oglądać najnowszych. Pamiętaj też, że Crunchyroll nie oferuje Wynajmij dziewczynę odcinki w każdym regionie świata.

Czy ten post był pomocny?