Skip to content

Kiedy jest ustawiony program telewizyjny Halo? (& Gdzie)

10 de październik de 2022
8618e040 596c 11ec bfbe 2cc82ea3b3bb 1024x576 1

Halo jest jedną z najpopularniejszych serii gier od czasu jej wydania w 2001 roku. Fani tego tytułu mają teraz szczęście żyć w czasach, gdy seria gier Halo dostanie swój własny program telewizyjny na żywo, który będzie dostępny dla przesyłanie strumieniowe. W związku z tym wiemy na pewno, że Halo rozgrywa się w futurystycznej osi czasu ze względu na elementy science fiction, które możemy zobaczyć w grze. Kiedy jednak jest ustawiony program Halo TV?

Sugeruje się, że program telewizyjny Halo rozgrywa się podczas tej samej 26-wiecznej wojny między ludźmi a Przymierzem. Jest też potwierdzenie, że zostanie on ustawiony w alternatywnej osi czasu. Ale istnieją spekulacje, że jego oś czasu ma miejsce tuż przed wydarzeniami z gier.

Rzecz w Halo polega na tym, że gry trzymają się linii czasu, która jest kanoniczna i jest dość liniowa w swoim podejściu. W związku z tym, rzeczą, na którą pisarze uważali w odniesieniu do serialu Halo, jest ich podejście do wydarzeń, aby nie zderzyły się z wydarzeniami w grach. I dlatego postanowili poprowadzić show w innym kierunku.

Kiedy odbywa się program Halo TV Show?

Jedną z najpopularniejszych serii gier wideo dla graczy na PC i Xbox zawsze było Halo, które było znakiem towarowym firmy Microsoft od czasu wydania pierwszego Xboxa na początku 2000 roku. Halo to z pewnością jeden z najpopularniejszych tytułów w świecie gier wideo, dlatego ma fanów na całym świecie.

Fani tej wspaniałej serii gier wideo mogą się cieszyć z faktu, że Halo wyda program akcji na żywo, który będzie miał premierę w Paramount+ w marcu 2022 roku. Nie jest to coś nowego w świecie gier wideo, jak już mamy w ciągu ostatnich kilku lat widziałem adaptację gier do programów telewizyjnych. A biorąc pod uwagę fakt, że Halo zawsze było dość popularne, oczekuje się, że program Halo powinien zostać dobrze przyjęty przez swoich fanów.

To powiedziawszy, wiemy, że gry Halo są daleko w przyszłości, do której nikt z nas nie może obecnie dotrzeć. W większości przypadków gry Halo są również zgodne z ustalonym harmonogramem, który pozwala na budowanie historii z jednej gry do drugiej.

ZWIĄZANE Z:

Ile osób gra w Halo Infinite?

W związku z tym wprowadzenie programu telewizyjnego do kanonu Halo może w rzeczywistości zepsuć całą ciągłość osi czasu Halo w grach. A żaden fan nie chce oglądać serialu akcji na żywo, który wprowadza wiele zmian do fabuły gier. W związku z tym, kiedy odbywa się program Halo TV?

Zasadniczo program telewizyjny Halo będzie przebiegał według zupełnie innej osi czasu, która nadal jest kanoniczna, ale może nie być bezpośrednio związana z wydarzeniami w grze. W pewnym sensie możemy nazwać tę oś czasu równoległą osią czasu. Producenci serialu nazywają go Silver Timeline.

Podobnie jak gry, Silver Timeline nadal będzie w dużej mierze opierać się na wszechświecie, który gry i książki już stworzyły. Wraz z wprowadzeniem Silver Timeline producenci nie próbują tworzyć czegoś z niczego, ponieważ nie chcą zadzierać z hardkorowymi fanami, którzy śledzą serię Halo już od dziesięcioleci.

Jednak rzecz w Srebrnej Osi Czasu polega na tym, że będą subtelne różnice między historiami i wydarzeniami, które miały miejsce w grach i książkach, dzięki czemu seria będzie mogła opowiedzieć głębiej ludzką historię, która nadal jest w dużej mierze oparta na całym Halo. franczyzowa. Różnice będą dość proste w tym sensie, że nie wprowadzą rzeczy, które być może nie zostały wprowadzone do gier lub książek Halo, ponieważ producenci i scenarzyści nadal chcą, aby seria była jak najbardziej zbliżona do prawdziwego Halo.

W pewnym sensie różnice między serialem a grami i książkami są w rzeczywistości różnicami w tym, jak historia rozgałęzia się z jednego wydarzenia na drugie. Umożliwi to programowi eksplorację różnych łuków postaci i wydarzeń, które są związane z całą narracją programu. Cały wynik tych wydarzeń będzie nadal dobrze znany fanom Halo.

Serial Halo TV będzie nadal rozgrywany w 26ten wieku i w środku wojny między ludźmi a Przymierzem. Pojawiają się też sugestie, że wydarzenia z serii będą miały miejsce przed pierwszą grą, jaką jest Halo: Combat Evolved. Ponieważ jednak powiedziano nam, że serial będzie osadzony w innej osi czasu, może przybrać inny przebieg w odniesieniu do tego, jak połączy się z ogólną narracją całej fabuły Halo.

Wierzymy, że ma to miejsce przed pierwszą grą, ponieważ to podczas wydarzeń Halo: Combat Evolved Master Chief odkrył superbroń o nazwie Halo, która może zniszczyć wszystko w promieniu 25 000 lat świetlnych. W związku z tym, biorąc pod uwagę, że seria może próbować zbadać, w jaki sposób Master Chief dowiaduje się o tej broni, może to mieć miejsce przed i podczas pierwszej gry.

Tę teorię można wyprowadzić z linii w oficjalnym zwiastunie Halo. Linia mówi: „Znajdź Halo, wygraj wojnę”. Sugeruje to, że ludzie jeszcze nie znaleźli superbroni Halo i że ścigają się z Przymierzem, aby znaleźć tę broń.

Powodem, dla którego producenci i scenarzyści wprowadzili inną oś czasu w serialu, jest to, że chcą mieć pewien poziom kontroli lub swobody nad kierunkiem fabuły. Korzystanie z osi czasu podobnej do gier tylko utrudni im pełną kontrolę nad narracją, ponieważ będą zmuszeni trzymać się historii, którą opowiadają gry.

ZWIĄZANE Z:

Jak wysoki jest Master Chief w Halo? [Explained!]

W związku z tym, dzięki tej nowej osi czasu, mogą opowiedzieć historię, która nie koliduje bezpośrednio z tym, co już mówią gry i książki. Fani nie będą zbyt źli na to, jak seria opowiada inną, ale podobną historię, ponieważ sam Steven Spielberg potwierdził już, że jest to alternatywna i równoległa oś czasu, która nie jest dokładnie taka sama jak oś czasu w grach lub książki.

Ale fani nie powinni się zbytnio martwić o zmiany, które zostaną wprowadzone w tej zupełnie nowej osi czasu, ponieważ podstawowe elementy, które sprawiają, że gry i książki są tak wspaniałe, nadal zostaną zachowane. Po pierwsze, Master Chief nadal będzie jedną z głównych postaci, ponieważ jest największą bronią ludzkości. I jak wspomniano, fundamenty serii Halo zostaną zachowane przez serię, mimo że może ona obrać inny kierunek.

Gdzie jest ustawiony program telewizyjny Halo?

Ponieważ program telewizyjny Halo rozgrywa się w futurystycznej osi czasu, w której ludzie zaczęli już kolonizować różne planety w całej galaktyce, można spekulować, że serial będzie rozgrywany na innej planecie. Nic nie zostało ogłoszone ani potwierdzone w sprawie lokalizacji programu telewizyjnego, ale wiemy, że kręcenie odbywało się głównie w Budapeszcie na Węgrzech.

Możemy również spekulować, że ponieważ istnieją powody, by sądzić, że ten pokaz ma miejsce przed pierwszą grą, może się to zdarzyć również na Reach, czyli planecie, na której odbywa się ludzka działalność naukowa i militarna. Ale niektóre sceny mogą również mieć miejsce na Ziemi. Możemy spekulować, że serial może mieć miejsce na różnych planetach, ponieważ ludzie zaczęli już kolonizować różne światy do tej osi czasu.

Czy program Halo TV jest połączony z grami?

Jak wspomniano, program telewizyjny Halo wprowadzi inną oś czasu, ponieważ producenci i scenarzyści nie chcą kolidować z historią, która została już przedstawiona w książkach i grach.

Stwierdzono jednak również, że seria Halo będzie oparta przede wszystkim na tradycji, która została już wprowadzona w grach i książkach. Producenci i scenarzyści nie chcą wprowadzać wielu rzeczy, które nie zostały jeszcze wprowadzone w istniejącej tradycji Halo. To, co zrobili, to tylko skierowanie historii w innym kierunku, aby nie zderzyć się z wydarzeniami z gier i książek.

Dlatego może nie być dokładnego związku między programem telewizyjnym Halo a grami, ponieważ seria będzie podążać alternatywną osią czasu, która zawiera wydarzenia, które różnią się od osi czasu w grach i książkach. Jednak mogą pojawić się luźne powiązania, które zostaną wprowadzone między serią a grami.

Mimo to, o ile teraz wiemy, sami producenci stwierdzili, że nie będą próbowali ustawić serialu na tej samej linii czasu, co gry z powodów wymienionych powyżej. W związku z tym serial może nie rozgałęziać się na wydarzenia z gier, ponieważ może wprowadzić inny przepływ historii.

  • Kiedy jest ustawiony program telewizyjny Halo?  (& Gdzie)

    Ysmael Delicana Ysmael Delicana

    Ysmael jest samozwańczym maniakiem, który uwielbia wszystko, co ma związek z fantasy, science fiction, grami wideo i anime. Spędza wolny czas na oglądaniu filmów, programów telewizyjnych i grach.

Czy ten post był pomocny?