Skip to content

Predator 5: Ujawniono pierwsze szczegóły fabuły

11 de listopad de 2022
predator scaled

Jeśli jesteś fanem filmów akcji, science fiction lub obu, prawdopodobnie znasz Predator. Film z 1987 roku z Arnoldem Schwarzeneggerem w roli głównej jest jednym z najważniejszych filmów lat 80. i stworzył wielką serię. W listopadzie ogłoszono, że nienazwany projekt Predator 5 posuwa się do przodu, a Dan Trachtenberg z 10 Cloverfield Lane dołączył do tego samego. Możliwe streszczenie filmu zostało już ujawnione.

W niedawnym raporcie dotyczącym piątego filmu z serii (jeśli nie liczyć spin-offów Alien vs. Predator), Predator 5 podobno przenosi widzów z powrotem do przedeuropejskiego plemienia Komanczów. Pełne streszczenie, po raz pierwszy zgłoszone przez AvP Galaxy, będzie podobno podążać za Kee, kobietą z plemienia Komanczów, która wykracza poza ustalone normy płci, aby walczyć o swoje plemię, prawdopodobnie przeciwko Predatorowi. Poprzez swoje zmagania Kee będzie próbowała udowodnić, że jest zdolnym przywódcą plemienia, niezależnie od swojej płci.

Ale to streszczenie nie zostało sprawdzone, więc weź go z jak największą rezerwą. Ale jeśli to się ostatecznie spełni, będzie to jeden z nielicznych filmów o Predatorze, w których zagra główna kobieca rola. Chociaż w serii było kilka poważnych postaci kobiecych, zwykle występują one u boku męskiej roli głównej (Danny Glover i María Conchita Alonso, Adrien Brody i Alice Braga itp.). W rzekomej fabule wygląda na to, że Kee zajmie centralną rolę w serii. Chociaż filmy Alien Vs. Predator zawierał prezenterki, te crossovery istnieją niezależnie od głównej serii Predator.

Nadal nie ma potwierdzonej daty premiery nienazwanego Predatora 5.

  • Robert Milaković

    Robert Milaković

    Robert jest współwłaścicielem Fiction Horizon i od zawsze fanem filmów, programów telewizyjnych, komiksów i gier wideo. Szczególnie zafascynowany Marvelem, cieszy się każdym aspektem serii.

Czy ten post był pomocny?