Skip to content

Netflix „Love, Death & Robots” wydaje zwiastun drugiego sezonu

8 de listopad de 2022
Love Death Robots

Love, Death & Robots wypuściło swój pierwszy zwiastun drugiego sezonu po długim oczekiwaniu. Wielokrotnie nagradzana antologia miała swoją premierę kilka lat temu i stała się wielkim hitem dzięki innowacyjnej fabule i wyrazistemu stylowi animacji.

Powyższy bęben zaczyna się od spojrzenia na jeden z dwóch szortów sezonu. Wyświetla animację 3D mężczyzny i kobiety mówiących, zanim ich rozmowa przekształci się w coś nie z tego świata. Wygląda na to, że Love, Death & Robots będzie miał wiele do zaoferowania fanom w tym roku, ponieważ zwiastun nadal pokazuje sceny z nadchodzącego sezonu.

Seria antologii, Love, Death & Robots, eksploruje historie dla dorosłych za pomocą animacji, przy użyciu różnych stylów, od anime po obrazy generowane komputerowo i 3D. Love, Death & Robots zostało stworzone przez Tima Millera, Davida Finchera, Jennifer Miller i Joshuę Donena. Twórcy ci wrócili w drugim sezonie, a fani pokładają duże nadzieje w tym drugim odcinku.

Podczas pierwszego sezonu Love, Death & Robots powstało 18 odcinków, z których każdy opowiadał inną historię. Większość animowanych opowieści była NSFW dzięki przemocy, językowi lub motywom seksualnym. Jest duża szansa, że ​​drugi sezon będzie podążał ścieżką pierwszego sezonu już za kilka tygodni. Firma Love, Death & Robots ogłosiła niedawno, że drugi sezon pojawi się na Netflix 14 maja.

Poniżej znajdziecie pierwszy zwiastun drugiego sezonu niesamowitego serialu Netflix Love, Death & Robots.

  • Robert Milaković

    Robert Milaković

    Robert jest współwłaścicielem Fiction Horizon i od zawsze fanem filmów, programów telewizyjnych, komiksów i gier wideo. Szczególnie zafascynowany Marvelem, cieszy się każdym aspektem serii.

Czy ten post był pomocny?