Skip to content

Halo TV Series: premiera nowego oficjalnego zwiastuna

14 de październik de 2022
33837FDE 5D87 4E08 AF29 D53AA595DDD1 e1643580907655

Popularna ekskluzywna konsola Xbox w końcu doczekała się adaptacji na żywo. Paramount+ wypuścił nowy zwiastun nadchodzącego serialu Halo TV, którego premiera ma się odbyć 24 marca 2022 roku.

Projekt jest rozwijany od 2015 roku, ale przeszedł kilka kręgów rozwoju. W 2015 roku serial był rozwijany ze Stevenem Spielbergiem jako producentem. Projekt został później przełożony na rok 2019, potem 2020, a teraz, po poprzednich zwiastunach, wreszcie mamy długo oczekiwany zwiastun, który pokazuje nam, jakiego rodzaju dzikiej wojskowej przejażdżki science fiction możemy się spodziewać.

Możesz sprawdzić oficjalny zwiastun tutaj:

„Halo śledzi epicki 26-wieczny konflikt między ludzkością a obcym zagrożeniem znanym jako Przymierze. Halo utka głęboko narysowane osobiste historie z akcją, przygodą i bogato wyobrażoną wizją przyszłości”. — Serial telewizyjny Halo, oficjalne streszczenie.

Jak widać, zwiastun zapowiada się bardzo obiecująco i miejmy nadzieję, że serial może mu sprostać. Po raz pierwszy spojrzeliśmy na Pabla Schreibera jako Master Chief Petty Officer John-117 i Jen Taylor jako Cortanę, słynną postać z oryginalnych gier wideo, w której Taylor również użyczył głosu dla postaci, a teraz ponownie wciela się w swoją rolę. pierwszy raz w akcji na żywo.

Będąca własnością i wydana przez Xbox Game Studios seria Halo rozpoczęła się w 2001 roku od oryginalnej gry Halo: Combat Evolved, która została stworzona wyłącznie jako gra startowa na konsolę Xbox. Halo szybko przekształciło się w całą serię z wieloma sequelami i spin-offami, a najnowsza odsłona — Halo Infinite — wydana w grudniu ubiegłego roku.

W serialu, stworzonym i napisanym przez Kyle’a Killena i Stevena Kane’a, występują Pablo Schreiber, Natascha McElhone, Yerin Ha, Charlie Murphy, Jen Taylor, Shabana Azmi, Bokeem Woodbine, Kate Kennedy, Natasha Culzac i Bentley Calu. Producentem wykonawczym jest Steven Spielberg.

Serial telewizyjny Halo będzie miał premierę 24 marca 2022 r. w Paramount+.

  • Łukasz Abramowicz

    Łukasz Abramowicz

    Miłośnik filmów, zagorzały fan DC/Marvel, fotoedytor i zapalony gracz. Interesuje się absolutnie wszystkim, co wychodzi z tych czterech kategorii, niezależnie od tego, czy jest to oldschoolowa klasyka, czy nowoczesne hity.

Czy ten post był pomocny?