Skip to content

Halo jest oficjalnie najczęściej oglądaną oryginalną serią Paramount+

10 de wrzesień de 2022
8618e040 596c 11ec bfbe 2cc82ea3b3bb

Aureola, długo oczekiwana seria science-fiction, która była oparta na serii gier wideo o tej samej nazwie, szybko stała się wielkim hitem dla Paramount+, pomimo niejednoznacznego przyjęcia materiału źródłowego przez zagorzałych fanów. Pierwszy odcinek miał premierę 24 marca, a zaledwie 24 godziny później Halo stało się najczęściej oglądanym oryginalnym serialem, jaki kiedykolwiek wyemitowano w Paramount+. Prawidłowe liczby nie zostały ujawnione, ale Collider poinformował, że Halo właśnie trafił na szczyt góry Paramount +.

„Ożywienie „Halo” jako serialu strumieniowego było jednym z najbardziej satysfakcjonujących dotychczasowych wysiłków dla Paramount+ i nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani masowymi reakcjami fanów na debiut tej serii. Wraz z naszymi fenomenalnymi partnerami z Showtime, 343 Industries i Amblin Television, nie możemy się doczekać, aż fani doświadczą więcej tego niesamowitego wszechświata. — Tanya Giles, dyrektor ds. programowania w Paramount+

ZWIĄZANE Z:

20 najlepszych filmów i programów telewizyjnych takich jak Halo

Halo to seria gier wideo należąca do Xbox Game Studios, a od początku serii Halo jest znana jako jedna z najbardziej znanych ekskluzywnych gier Xbox. Adaptacja na żywo jest rozwijana od prawie 10 lat. W maju 2013 roku ogłoszono, że program telewizyjny na żywo będzie rozwijany, a jego producentem będzie Steven Spielberg. Spielberg pozostał w projekcie do dziś jako producent wykonawczy, a producentami serialu byli Sheila Hockin, Charlotte Keating i Michael Armbruster.

W serialu telewizyjnym Halo, opracowanym przez Kyle’a Killena i Stevena Kane’a, występują Pablo Schreiber, Shabana Azmi, Natasha Culzac, Olive Grey, Yerin Ha, Bentley Kalu, Kate Kennedy, Charlie Murphy, Danny Sapani, Jen Taylor, Bokeem Woodbine i Natascha McElhone . Seria została już odnowiona na drugi sezon. Drugi odcinek serialu będzie transmitowany z Paramount+ w przyszły czwartek. Pierwszy odcinek jest już dostępny.

Autor

  • Łukasz Abramowicz

    Łukasz Abramowicz

    Miłośnik filmów, zagorzały fan DC/Marvel, fotoedytor i zapalony gracz. Interesuje się absolutnie wszystkim, co wychodzi z tych czterech kategorii, niezależnie od tego, czy jest to oldschoolowa klasyka, czy nowoczesne hity.

Czy ten post był pomocny?