Skip to content

Czy Thundercat jest w „Księdze Boby Fetta”? (i kogo on gra)

18 de październik de 2022
Thundercat In The Book Of Boba Fett

Jedną z rzeczy, które ludzie zauważyli w różnych programach Gwiezdnych Wojen na Disney+, jest to, że nigdy nie brakuje im występów gościnnych i epizodycznych. Widzieliśmy to wiele razy w The Mandalorian, a Księga Boby Fetta nawiązuje do swojego poprzednika, pokazując nam wiele występów epizodycznych w ciągu ostatnich czterech odcinków. Jedna z nowszych scen pochodzi od słynnego muzyka Thundercata. Ale czy Thundercat naprawdę jest w Księdze Boby Fetta i kogo on gra?

Thundercat zadebiutował jako aktor w 4 odcinku Księgi Boby Fetta w dość niewielkiej części. Wcielił się w rolę nienazwanego mod artysty, który był odpowiedzialny za zmodyfikowanie prawie martwego Fennec Shand z cybernetycznymi częściami, aby utrzymać ją przy życiu na prośbę Boby Fetta.

Mimo że rola Thundercata nie była tak duża jak na tak znaną osobowość w branży muzycznej, był to dobry początek jego kariery aktorskiej, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że miał wystąpić tylko w odcinku. Niemniej jednak pozwala nam to zrozumieć, co Lucasfilm jest gotów zrobić, aby zapewnić nam najlepsze możliwe występy.

Czy Thundercat jest w Księdze Boby Fetta?

Ze wszystkimi pieniędzmi Disneya, które Lucasfilm może rozrzucać w różnych programach Gwiezdnych Wojen dostępnych w Disney+, nie jest tajemnicą, że pojawiło się kilka występów i obserwacji znanych aktorów i osobistości, które dotarły do uniwersum Gwiezdnych Wojen.

To było coś, co widzieliśmy w The Mandalorian, gdy godne uwagi nazwiska pojawiły się w kilku scenach w niektórych odcinkach serialu. Oczywiście, ponieważ Księga Boby Fetta jest wycięta z tego samego materiału, pojawiły się również godne uwagi nazwiska, mimo że serial jest dostępny dopiero od około miesiąca.

To powiedziawszy, odcinek 4, najnowszy z serii, dał nam szybkie spojrzenie na twarz, która może być znajoma wielu różnym osobom zajmującym się muzyką. Stało się to dość wcześnie w odcinku, ponieważ ludzie mogli pomyśleć, że znacząca gwiazda o imieniu Thundercat była w rzeczywistości w odcinku. Czy więc Thundercat naprawdę znajduje się w Księdze Boby Fetta?

Tak, zostało potwierdzone w napisach końcowych odcinka, że ​​Thundercat rzeczywiście był w odcinku 4 Księgi Boby Fetta. W rzeczywistości Thundercat nie jest aktorem. To był debiut aktorski mężczyzny i tak się złożyło, że znalazł się w jednym z najpopularniejszych programów, które są dziś dostępne do przesyłania strumieniowego.

Kim jest Stephen „Thundercat” Bruner?

Dla tych, którzy nie znają osoby lub jej marki muzycznej, możesz się zastanawiać, kim jest Thundercat. W rzeczywistości nazywa się Stephen Bruner. Ale kim właściwie jest Stephen „Thundercat” Bruner?

Jak wspomniano, Stephen „Thundercat” Bruner zadebiutował jako aktor w swoim epizodzie w Księdze Boby Fetta. To dlatego, że nie jest aktorem. Zamiast tego Thundercat jest właściwie muzykiem.

Bruner zaczynał z zespołem Suicidal Tendencies z Los Angeles, ale od tego czasu rozpoczął własną karierę jako muzyk. Thundercat, jak jest lepiej znany, jest wybitnym basistą, gitarzystą i wokalistą.

Być może zaczął od Suicidal Tendencies, ale Thundercat jest prawdopodobnie lepiej znany ze współpracy z Kendricka Lamara Odpicować motyla album. Thundercat i Lamar zdobyli Grammy za piosenkę „These Walls”. Wydał również własną muzykę jako piosenkarz, aby pokazać swój ogólny zakres talentów muzycznych.

Najnowszy album Stephena Brunera, Jest jak jest, również wygrał Grammy. To czyni go wielokrotnie nagradzanym muzykiem Grammy. W związku z tym ci, którzy śledzą branżę muzyczną wystarczająco dobrze, mogli go rozpoznać, gdy pojawił się na ekranie.

Kogo gra Stephen „Thundercat” Bruner w Księdze Boby Fetta?

Teraz, gdy wiesz, że Thundercat jest w The Book of Boba Fetta i że jest również znany jako Stephen Bruner, wielokrotnie nagradzany muzyk, kogo gra nawet w odcinku 4 podczas swojego debiutu aktorskiego?

Na początku odcinka 4 Księgi Boby Fetta widzieliśmy, jak Boba Fett zwiaduje, co wydawało się być dawnym pałacem Jabby, zanim zajął swoje miejsce jako nowy najemca tego obszaru. Wiemy na pewno, że Fett coś planował, zwłaszcza po śmierci swojego plemienia Tusken Raider z rąk Nikto Riders podczas wydarzeń z 3. odcinka.

Gdy Boba Fett zdał sobie sprawę, że nie może zmierzyć się z tak silnie strzeżonym pałacem, wrócił do deski kreślarskiej i zjadł obiad ze swoją Banthą. Ale kiedy jadł, zobaczył eksplozje na niebie daleko od swojego miejsca pobytu. Kiedy Fett zbliżył się do miejsca, zobaczył Fenneca Shand leżącego na ziemi, pozornie martwego, ale wciąż żywego.

Teraz, jeśli pamiętasz, w The Mandalorian Din Djarin i początkujący łowca nagród Toro Calican śledzili Fennec Shand w poszukiwaniu jej nagrody, ponieważ jest ona słynną zabójczynią. Po zakręceniu Shanda próbowała przekonać Calikana, by zdradził Mandalorianina, ponieważ miał większą nagrodę za głowę.

ZWIĄZANE Z:

Jak łączy się „Księga Boby Fetta” z „Mandalorianinem”?

Wyglądało na to, że Calican był teraz gotowy do współpracy z Shandem, by załatwić Din Djarina za jego nagrodę. Jednak strzelił legendarnej zabójczyni w brzuch i zostawił ją na śmierć na pustyni. Dla tych, którzy widzieli tę scenę, konsensus był taki, że Fennec Shand nie żyje.

W Księdze Boby Fetta, która wydarzyła się mniej więcej w tym samym czasie co Mandalorianin, Shand miała szczęście, że Fett był tam, by dostrzec jej prawie martwe ciało. Zdając sobie sprawę, kim jest ta osoba i że potrzebuje jej pomocy w swojej spisku, Boba Fett zabrał ją do Mos Eisley w sklepie z modami.

W odcinku 3 widzieliśmy, że ludzie często modyfikowali swoje ciała za pomocą części cybernetycznych, aby poprawić swoje umiejętności. A ludzie, którzy modyfikują części ciała dla biznesu, nazywani są modartami.

Sklep z modami, w którym Boba Fett zabrał ciało Shanda, aby należało do nikogo innego jak Thundercat, który grał rolę nienazwanego twórcy modów w odcinku. Początkowo Thundercat odrzucił prośbę Fetta o pomoc Shandowi. Ale kiedy były łowca nagród dał mu zbyt wysoką cenę, by mógł ją odrzucić, zaczął pracować nad modyfikacjami Shand, aby uratować jej życie.

  • Czy Thundercat jest w

    Hrvoje Milaković

    Hrvoje Milaković

    Hrvoje Milakovic jest współwłaścicielem Fiction Horizon i wielkim kinomanem. Poza tym lubi czytać komiksy, grać w gry i kolekcjonować figurki. Był opisywany w LifeWire, Yahoo i IMDb, żeby wymienić tylko kilka.

Czy ten post był pomocny?