Skip to content

„Blade Runner: Black Lotus” Ujawniono datę premiery HBO Max

25 de wrzesień de 2022
blade runner

Łowca androidów: Czarny Lotos to serial animowany, którego akcja rozgrywa się w 2032 roku, między filmami Ridleya Scotta Łowca Ostrzy (1982) i Denisa Villeneuve’a Blade Runner 2049 (2017). Seria niedawno się zakończyła, a WarnerMedia właśnie potwierdziło, że zmierza do usługi przesyłania strumieniowego HBO Max i że rozpocznie przesyłanie strumieniowe 14 marca.

Łowca androidów: Czarny Lotus opowiada historię młodej kobiety o imieniu Elle, która budzi się bez wspomnień o swojej przeszłości, ale z dużą biegłością w sztukach walki i innymi umiejętnościami bojowymi. Próbuje poznać swoją tożsamość i dowiedzieć się, czy jest replikantką, a jednocześnie zmaga się z koszmarami i powracającymi wspomnieniami.

ZWIĄZANE Z:

Ridley Scott potwierdza, że ​​program telewizyjny „Blade Runner” się dzieje

Seria, wyreżyserowana przez Shinjiego Aramaki i Kenji Kamiyamę, jest często chwalona za dobrze wyreżyserowaną akcję, imponujące efekty wizualne i tła. Animatorom udało się uchwycić futurystyczne, miejskie otoczenie, a ogólna atmosfera serialu jest ogólnie lubiana. Jednak jest też wiele Łowca Ostrzy fanów krytykujących serial za brak rozwoju postaci i animację przypominającą gry komputerowe.

Niemniej jednak wciąż jest spora liczba fanów, którzy uważają, że seria idealnie pasuje do serii pomimo jej wad i modlą się o sezon 2.

  • Melody staw Melody staw

    Filmofil i początkujący pisarz. Od wczesnego dzieciństwa uwielbiała oglądać filmy i marzyć o magicznych światach, w które ją wprowadzili. Ma tendencję do nadmiernej analizy postaci i często szuka ukrytych symboli. Lubi każdy gatunek, ale na zawsze pozostanie zakochany w fantastyce.

Czy ten post był pomocny?