Skip to content

Ujawniono datę premiery 4 sezonu Manifest — oto, kiedy na Netflix pojawia się ostatni sezon

28 de sierpień de 2022
Manifest Season 4 Melissa Roxburgh

Oczywisty w końcu trafi na Netflix, a teraz wiemy dokładnie, kiedy wyląduje.

Streamer ujawnił w powyższym filmie – 28 sierpnia (aka 28 sierpnia) o 8:28 czasu polskiego, pamiętajcie – że czwarty i ostatni sezon zostanie podzielony na dwie 10-odcinkowe części, a pierwsza część będzie miała premierę w piątek , 4 listopada

Netflix zaprezentował również nowy plakat, który możecie sprawdzić poniżej.

Sezon 4, którego akcja toczy się dwa lata po brutalnym morderstwie Grace, które wywróciło życie rodziny Stone’ów do góry nogami, zastaje ich „w rozsypce, gdy zdruzgotany Ben nadal opłakuje swoją żonę i szuka porwanej córki Eden”, zgodnie z oficjalnym streszczeniem. „Pogrążony w żalu Ben zrezygnował ze swojej roli współkapitana szalupy ratunkowej, zostawiając Michaelę, by dowodziła nią sama – wyczyn prawie niemożliwy, ponieważ każdy ruch pasażerów jest teraz monitorowany przez rządowy rejestr.

„Gdy zbliża się data śmierci, a pasażerowie desperacko szukają drogi do przetrwania, tajemniczy pasażer przybywa z paczką dla Cala, która zmienia wszystko, co wiedzą o locie 828 i okaże się kluczem do odkrycia tajemnicy wezwań w ta fascynująca, pokrętna i głęboko emocjonalna podróż”.

Finał trzeciego sezonu sprawił, że fani zastanawiali się nad wieloma zaskakującymi zwrotami akcji, w tym 828 pasażerką Angeliną, która śmiertelnie dźga Grace, a następnie porwała Eden, wierząc, że niemowlę jest jej aniołem stróżem; Michaela i Zeke najwyraźniej mają zamiar porozmawiać o zerwaniu; Cal znika w powietrzu po dotknięciu płetwy ogonowej w laboratorium Eureka i pojawia się ponownie o całe pięć lat starszy; i Kapitan Daly nagle pojawia się w kokpicie 828 w Eurece, a następnie znika wraz z całym samolotem w błysku światła.

Plakat manifestu 4 sezonu

Czy jesteś emocjonalnie przygotowany? Manifest ostatni sezon? Daj nam znać swoje przemyślenia w komentarzach poniżej.

Chcę czerpać? Oczywistyczy na jakikolwiek inny program? Wyślij wiadomość e-mail na adres InsideLine@tvline.com, a odpowiedź na Twoje pytanie może zostać udzielona przez Matt’s Inside Line.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?