Skip to content

Aoashi Odcinek 23: Data premiery, godzina i gdzie oglądać

10 de wrzesień de 2022
Aoashi

Aoashi to manga napisana i narysowana przez Yūgo Kobayashiego, wydana od stycznia 2015 roku w Wielkie duchy komiksowe i skompilowane w oprawionych tomach przez Shogakukan. Adaptacja na animowany serial telewizyjny wyprodukowany przez studio Production IG jest emitowana od 9 kwietnia 2022 roku. Aoashi to odświeżające nowe anime sportowe, a podczas gdy czekamy na dalszy rozwój historii, powiemy wam wszystko, co musicie wiedzieć o nadchodzącym odcinku 23. Aoashiktóry ukaże się 17 września 2022 r.

Aoashi Odcinek 22 data i godzina premiery

Z tego, co wiemy w tej chwili, odcinek 23 z Aoashi ukaże się 17 września 2022 roku. Tytuł odcinka będzie, co zostało oficjalnie potwierdzone, „Do Your Best. Nie trać. Walcz do granic”. Poprzedni odcinek wyemitowano 10 września 2022 r. Jeśli chodzi o czas, harmonogram przedstawia się następująco:

 • Pacyficzny czas letni: 2:25 rano PDT
 • Centralny czas letni: 4:25 rano CDT
 • Wschodni czas letni: 5:25 EDT
 • Brytyjski czas standardowy: 10:25 czasu BST
 • Indyjski czas standardowy: 14:55 IST
 • Środkowoeuropejski czas letni: 11:25 CEST
 • Czas środkowoaustralijski letni: 18:55 ACDT
 • Filipiny Czas: 5:25 PHT

To jest oficjalny harmonogram wydań Aoashi Odcinek 23, który ujawnia, kiedy możesz spodziewać się emisji odcinka, w zależności od tego, gdzie jesteś na świecie.

ZWIĄZANE Z:

Gdzie oglądać anime Aoashi?

Aoashi Zapowiedź odcinka 23 i spoilery

Fabuła Aoashi Odcinek 23 nie jest w tej chwili znany. W tej sekcji zamierzamy zatem przedstawić wam podsumowanie ostatniego odcinka, abyście mogli z grubsza wiedzieć, czego można się spodziewać po fabule w odcinku 23:

Odcinek dotyczy rozmowy Kojiego Satake i Nozomi. Dzielili się ze sobą swoimi doświadczeniami w grach, a rozmowa stała się ciekawa, gdy zaczęli wspominać o najdziwniejszych wyzwaniach, z jakimi musieli się zmierzyć w swojej karierze. Skupiamy się na graczach Esperion, którzy są bardzo zdesperowani, aby wygrać mecz i bardzo ciężko trenują, aby uzyskać korzystny wynik.

Gra zaczyna się od strony Esperiona i wygląda na to, że wszyscy są gotowi na kontratak Musashino i grają bardzo strategicznie. Widzieliśmy, jak Ashito utknął w niepożądanej sytuacji, a nawet popełnił faul, dając drużynie przeciwnej przewagę.

Gdzie oglądać Aoashi Odcinek 23?

Jedyne miejsce, w którym możesz oglądać Aoashi regularnie jest Crunchyroll. Crunchyroll oferuje serial regularnie poprzez simulcast, ale będziesz musiał oglądać go w języku japońskim, z angielskimi napisami, a także w simuldub. Inne usługi przesyłania strumieniowego oferują Aoashi również, ale odcinki nie są regularnie aktualizowane, więc nie będziesz mógł oglądać najnowszych. Pamiętaj też, że Crunchyroll nie oferuje Aoashi odcinki w każdym regionie świata.

Autor

 • Artur S. Poe

  Artur S. Poe

  Arthur S. Poe był zafascynowany fikcją, odkąd jako dziecko zobaczył Digimona i przeczytał Harry’ego Pottera. Od tego czasu obejrzał kilka tysięcy filmów i anime, przeczytał kilkaset książek i komiksów, zagrał w kilkaset gier wszystkich gatunków.

Czy ten post był pomocny?