Skip to content

20 najbardziej niesamowitych postaci filmowych z różowymi włosami

3 de styczeń de 2023
20 Most Awesome Movie Character With Pink Hair

Mówi się, że blondynki mają więcej zabawy, ale twierdzimy, że różowowłose dziewczyny i chłopcy są w rzeczywistości tymi, którzy mają więcej zabawy. Niezależnie od tego, czy się z nami zgadzasz, czy nie, możemy zdecydowanie powiedzieć, że z biegiem czasu widzieliśmy wiele różowowłosych postaci filmowych i że są one naprawdę jednymi z naszych ulubionych. Rzućmy okiem na 20 najbardziej niesamowitych postaci filmowych z różowymi włosami.

1. Wanda (Film dość dziwny: Dorośnij, Timmy Turner!)

Wanda jest jedną z głównych postaci w serii The Fairly OddParents. Ona i jej mąż Cosmo są rodzicami chrzestnymi Timmy’ego i spełniają jego życzenia, które zwykle mają konsekwencje podobne do karmy, jeśli są zbyt szalone. Wanda jest zwykle tą dojrzałą, która nie pozwala Cosmo na nic, czego chce Timmy.

2. Gowther (Siedem grzechów głównych film: Więźniowie nieba)

20 najbardziej niesamowitych postaci filmowych z rozowymi wlosami

Pomimo tego, że nazywa się Gowther lub Grzech Pożądania Kozła, w rzeczywistości jest zupełnie pozbawiony emocji i pożądania. Gowther to lalka, która została stworzona przez wielkiego czarodzieja i przybrała postać swojej dawnej kochanki, może dlatego jego emocje byłyby zbyt apodyktyczne, gdyby je miał.

3. Pearl (film Steven Universe)

20 najbardziej niesamowitych postaci filmowych z rozowymi wlosami.webp

Pearl jest jedną z głównych postaci serii Steven Universe. Jej rola jako obrończyni Ziemi jest dość znacząca i robi to wraz ze swoimi przyjaciółmi. Była także jedną z najbliższych wyznawczyń Rose Quartz i członkinią Kryształowych Klejnotów.

ZWIĄZANE Z:

20 najpopularniejszych różowowłosych postaci z anime (ranking)

4. Spinel (film Steven Universe)

1672730075 951 20 najbardziej niesamowitych postaci filmowych z rozowymi wlosami.webp

Spinel to kolejna postać z uniwersum Stevena, a jej historia zaczyna się 6000 lat temu. Pink Diamond była samotna, więc postanowiła stworzyć Spinel, a kiedy się nią znudziła, przekonała ją, że grają w grę. Spinel pozostawiono samemu sobie na 4000 lat.

5. Starfire (Młodzi Tytani do kina!)

1672730075 500 20 najbardziej niesamowitych postaci filmowych z rozowymi wlosami.webp

Starfire dołączyła do Teen Titans, kiedy przybyła na Ziemię. Wcześniej mieszkała na swojej rodzinnej planecie Tamaran. Wygląda bardzo podobnie do człowieka, ale kiedy przybyła, nie znała zbyt wielu ziemskich zwyczajów, dlatego czasami może wydawać się dziwna.

6. Mina Ashido (Moja Akademia Bohaterów)

1672730075 706 20 najbardziej niesamowitych postaci filmowych z rozowymi wlosami

Mina jest jedną z głównych bohaterek serii My Hero Academia i ogólnie jest bardzo pogodną uczennicą, zawsze uśmiechniętą i starającą się podnieść atmosferę. Jest również bardzo towarzyska i uwielbia spędzać czas z kolegami z klasy. Podobnie jak jej przyjaciele, chce zostać bohaterką, ale czasami ma problemy ze swoimi ocenami.

7. Mei Hatsume (Moja Akademia Bohaterów)

1672730075 430 20 najbardziej niesamowitych postaci filmowych z rozowymi wlosami

Mei to kolejna postać z serii My Hero Academia. Mei jest bardzo bystrą uczennicą Akademii, nie boi się popełniać błędów i dzięki temu bardzo szybko robi postępy. Nie waha się pochwalić swoimi wynalazkami, nawet jeśli nie zawsze działają tak, jak by sobie tego życzyła.

8. Księżniczka Bubblegum (Pora na przygodę: Odległe krainy – Znowu razem)

1672730076 200 20 najbardziej niesamowitych postaci filmowych z rozowymi wlosami

Księżniczka Bubble Gum to jedna z głównych bohaterek popularnej serii Adventure Time. Jest bardzo ciekawską i pozytywną postacią, a jednym z jej wielu przezwisk jest Peebles. Jest także jedną z pierwszych osób, które pojawiły się w serialu, jako władczyni Candy Kingdom.

ZWIĄZANE Z:

20 najpopularniejszych fioletowowłosych postaci z anime (ranking)

9. Ozdoba Effie (Igrzyska Śmierci)

1672730076 4 20 najbardziej niesamowitych postaci filmowych z rozowymi wlosami.webp

Effie to jedna z najbardziej kultowych postaci z serii Igrzysk Śmierci. Pierwszy raz ją spotykamy, kiedy wykrzykuje nazwiska kandydatów z Dwunastego Dystryktu. Ma bardzo ekscentryczną osobowość, ale pod całą powierzchownością jest bardzo miłą i lojalną osobą.

10. Alicja (Bliżej)

1672730076 162 20 najbardziej niesamowitych postaci filmowych z rozowymi wlosami

Alice jest jedną z głównych postaci w filmie Closer w reżyserii Mike’a Nicholsa. Lubi otaczać się tajemnicą, a ponieważ pracowała jako striptizerka, zawsze mówiła, jak bardzo podoba jej się anonimowość, jaką zapewnia.

11. Truskawkowe Ciastko (Truskawkowe Ciastko)

1672730076 332 20 najbardziej niesamowitych postaci filmowych z rozowymi wlosami.webp

Strawberry Shortcake to jedna z najpopularniejszych postaci franczyzowych. Jej historia zaczęła się w latach 80. i jest nadal aktualna dzięki wielu różnym przeróbkom oryginalnej wersji. Strawberry jest nieoficjalną księżniczką Strawberry-land. Mieszka ze swoją młodszą siostrą Apple Dumplin i dwoma psotnymi zwierzakami Custard i Pupcake.

12. Ramona Flowers (Scott Pilgrim kontra świat)

1672730076 130 20 najbardziej niesamowitych postaci filmowych z rozowymi wlosami

Ramona Flowers, młoda mieszkanka Nowego Jorku, przeprowadziła się do Kanady, gdzie pracuje jako doręczycielka. Jest postacią opartą na powieści graficznej Scott Pilgrim kontra świat i jest ukochaną bohaterką. Ale zanim Scott będzie mógł się z nią umówić, musi pokonać jej siedmiu złych byłych, którzy rzucą Scottowi wyzwanie o uczucia Ramony.

13. Yukio (Deadpool)

1672730076 350 20 najbardziej niesamowitych postaci filmowych z rozowymi wlosami

Yukio to postać, która pojawia się w filmach Deadpool i Wolverine. Możemy zobaczyć jej dwie różne wersje, jedną na oryginalnej osi czasu i jedną na zmienionej osi czasu. W oryginalnej ma moc przepowiadania śmierci osoby, aw drugiej ma moc manipulowania elektrycznością.

14. Lavagirl (Przygody Sharkboya i Lavagirl)

1672730077 753 20 najbardziej niesamowitych postaci filmowych z rozowymi wlosami

Być może pamiętasz ten film z dzieciństwa, zatytułowany Przygody Sharkboya i Lavagirl, i jest to główna bohaterka, Lavagirl. Jest superbohaterką, o której marzy główny bohater Max, wojowniczką niepewną swojego celu, która jednocześnie chroni Planetę Ślinkę.

15. Isabelle (Życie w rok)

1672730077 197 20 najbardziej niesamowitych postaci filmowych z rozowymi wlosami

Isabelle jest jedną z głównych postaci w filmie z 2020 roku zatytułowanym Życie w roku. W rolach głównych Cara Delevigne i Jaden Smith. Isabelle (w tej roli Delevigne) to młoda dziewczyna, która spotyka Daryn na koncercie, oboje od razu się lubią i powoli zaczynają się w sobie zakochiwać. Niestety, Isabelle wyjawia, że ​​ma raka i nie zostało jej wiele czasu życia.

16. Kei Kikuno (Akcja przemocy)

1672730077 403 20 najbardziej niesamowitych postaci filmowych z rozowymi wlosami.webp

Kei Kikuno jest jednym z głównych bohaterów mangi The Violence Action. Później inspirowana mangą adaptacja filmowa, która powstała w 2022 roku. Kikuno Kei jest zwykłą uczennicą, która ma ciekawą pracę poboczną, bycie zabójczynią.

ZWIĄZANE Z:

20 najpopularniejszych brązowowłosych postaci z anime (ranking)

17. Chibiusa Tsukino (Wieczna Czarodziejka z Księżyca)

1672730077 737 20 najbardziej niesamowitych postaci filmowych z rozowymi wlosami.webp

Chibiusa to słodka, ale porywcza młoda dziewczyna. Jej prawdziwe imię, podobnie jak jej matka, oznacza Królika Księżyca lub małego królika. Z czasem staje się dojrzalsza, a jej celem zawsze było stać się kiedyś piękną damą.

18. Sakura Haruno (Naruto)

1672730077 376 20 najbardziej niesamowitych postaci filmowych z rozowymi wlosami

Sakura Haruno

Sakura Haruno jest jedną z głównych bohaterek serii Naruto. Od początku zawsze miała konkurencyjny charakter. To prawie zrujnowało jej przyjaźń z Ino, gdy rywalizowała o uczucia niedostępnego emocjonalnie kolegi z klasy, Sasuke. W końcu wyrasta na bardzo potężnego ninja i eksperta medycznego.

19. Stephanie (Lazytown)

1672730077 839 20 najbardziej niesamowitych postaci filmowych z rozowymi wlosami

Stephanie jest jedną z głównych bohaterek serii Leniuchowo. Kiedy przeprowadziła się do Leniuchowo, próbowała rozgryźć wszystkie szalone zwyczaje miejskie. Marzy, by pewnego dnia zostać tancerką.

20. Pinkie Pie (Przyjaźń z My Little Pony to magia)

1672730078 370 20 najbardziej niesamowitych postaci filmowych z rozowymi wlosami.webp

Pinkie Pie to jedna z głównych postaci z serii My Little Pony. Ma aligatora o imieniu Gummy. Jest również bardzo towarzyska i energiczna, lubi pisać i wykonywać piosenki, kiedy tylko ma okazję.

  • Petra Kolak

    Petra Kolak

    Petra Kolak

    Petra lubi oglądać wszystko, od reality show po czternastogodzinne niezależne filmy o niekonwencjonalnej strukturze. Studiując na Akademii Sztuk Dramatycznych w Zagrzebiu, odkryła w sobie pasję do pisania i nie może się doczekać, aby dowiedzieć się o niej więcej w miarę upływu czasu.

Czy ten post był pomocny?