Skip to content

Nieoczekiwana myśl fanów postaci biurowych była najbardziej kompetentna

8 de sierpień de 2022
l intro 1659398977

Angela, Oscar, Ryan i Kelly na spotkaniu

Jeśli chodzi o pracowników oddziału Scranton firmy Dunder Mifflin, każdy z nich ma do odegrania rolę w powodzeniu swoich codziennych operacji. Jednak niektórzy z tych pracowników widzianych w „Urzędzie” nie są tak kompetentni jak inni.

Weźmy na przykład Creed Bratton, którego rzadko widuje się wykonującego jakąkolwiek pracę. Zawodzi w swojej roli kierownika ds. zapewnienia jakości, kiedy w sezonie 3, odcinku 21 („Wycofanie produktu”) pozwala na dystrybucję niezliczonych ryz papieru z nieprzyzwoitym znakiem wodnym. Jednak dość poważnie traktuje swoje noworoczne postanowienie o wykonaniu wozu.

Na drugim końcu spektrum inni, tacy jak Oscar Martinez (Oscar Nunez), są w stanie bez wysiłku wykonywać swoje obowiązki zawodowe. W rzeczywistości Oscar czasami okazuje się zbyt pewny swoich umiejętności i wiedzy. Jest też Darryl Philbin (Craig Robinson), który jest jednym z niewielu pracowników, którzy konsekwentnie wspinają się po drabinie. Wędruje w górę i wychodzi z magazynu, ostatecznie posiadając tytuł dyrektora marketingu.

Jest jednak inny pracownik Dunder Mifflin, który, co zaskakujące, fani uważają, że jest jeszcze bardziej kompetentny. Ta osoba jest nie tylko doskonała w swojej pracy, ale także pasjonuje się tym, co robi i chętnie dzieli się pomocnymi wskazówkami ze swoimi kolegami.

Fani uważają, że Kelly Kapoor jest najbardziej kompetentnym pracownikiem Dunder Mifflin

W całym „Biurze” Kelly Kapoor (Mindy Kaling) pełni funkcję jedynego przedstawiciela obsługi klienta w oddziale Scranton. Kelly często wychodzi na zwariowaną, beztroską i zwariowaną na punkcie chłopaka, szczególnie w odniesieniu do Ryana Howarda (BJ Novak), ale jej ujmujący charakter pozwala jej doskonale radzić sobie w pracy.

Kelly ostatecznie przychodzi na ratunek, gdy zostaje wydany papier z nieodpowiednim znakiem wodnym. Gdy biuro zostaje zalane telefonami wściekłych klientów, szkoli dział księgowości Oscara, Kevina Malone (Brian Baumgartner) i Angeli Martin (Angela Kinsey) w odbieraniu telefonów. To wyczyn, który okazuje się trudny, zwłaszcza w przypadku Angeli, która zażywa aspirynę przed spędzeniem dnia z Kelly. Mimo to Kelly jest niezłomnie cierpliwa i zachęcająca, gdy Angela rzuca się na klientów. Kelly również regularnie nabiera nowych akcentów i tożsamości, aby jej rozmowy były bardziej zabawne.

Na Reddicie u/wigglebuttbiscuits podzielili się „gorącym ujęciem”, że Kelly jest w rzeczywistości najbardziej kompetentnym pracownikiem. Ten użytkownik powiedział: „[A] Tematem przewodnim jest to, że nikt nie rozumie, dlaczego oddział Scranton odnosi taki sukces, pomimo okropnego zarządzania Michaela. Wielokrotnie podkreślano również, że powodem, dla którego klienci kupują od Dunder Mifflin pomimo wyższych cen, jest ich obsługa klienta. Za który odpowiada Kelly.

Wielu fanów zgadzało się z rzekomym gorącym ujęciem. U/dsjunior1388 napisał: „[A]Jeśli chodzi o kogoś, kto pracował w telefonicznej obsłudze klienta, Kelly byłby świetny, gdyby miał problem z połączeniem…”. U/Knitapeace nie chciał się do tego przyznać, ale przyznał: „Jestem bardzo niechętny tej teorii. „

Aktorka stojąca za Kelly Kapoor była najbardziej kompetentnym pisarzem, według Grega Danielsa

Mindy Kaling uśmiechnięta sukienka z tyłu

Podczas gdy fani „The Office” okrzyknęli Kelly Kapoor jako najbardziej kompetentnym pracownikiem Dunder Mifflin, twórca serialu Greg Daniels okrzyknął Mindy Kaling jako najlepszą scenarzystkę serialu. Powiedział The New York Times: „Zawsze nazywam ją najlepszą pisarką w naszym zespole. To prawdopodobnie całkowicie niewłaściwa rzecz do zrobienia”.

Dodatkowo, tak jak Kelly jest zaskakująco świetna w swojej pracy, Daniels wyjaśnił, że talenty pisarskie Kaling pojawiły się znikąd. „Twój przeciętny pisarz, kiedy staje się naprawdę dobry, wiem, jak to zrobili. Widzę kroki. Ale uwielbiam to, jak z Mindy, nie widzę, jak ona to robi”.

W pytaniach i odpowiedziach dla Office Tally Kaling ujawniła sekret swojego sukcesu w odgrywaniu Kelly – celowo pisząc podstawowe, nijakie linie dla swojej postaci. Należą do nich: „Wy chłopaki, jestem teraz naprawdę mądry. Nawet nie wiecie” i „Mam wiele pytań. Po pierwsze – jak śmiesz?” Jest to dodatek do encyklopedycznej wiedzy Kelly na temat rom-comów i życia osobistego różnych celebrytów, takich jak Tom Cruise i Katie Holmes.

„Nigdy celowo nie daję sobie najzabawniejszych kwestii” – wyjaśnił Kaling. „Jednak często wydają się najzabawniejsze z powodu moich talentów jako aktora komiksowego. Czasami staram się dać sobie naprawdę nudne, nieśmieszne linie, aby nie skraść uwagi. Ale nawet to nie działa, ponieważ zawsze błyszczą po porodzie. To trudne.”

Czy ten post był pomocny?