Skip to content
TV

Najbardziej niezręczna chwila w biurze według fanów

28 de wrzesień de 2021
l intro 1632799409

sitcom NBC „The Office” jest absolutnie serialem znanym z naprawdę żałosnych chwil, a nawet całych odcinków zakorzenionych w zakłopotaniu postaci z drugiej ręki. Pracownicy Dunder Mifflin, tacy jak niepewny, nieśmieszny Michael Scott (Steve Carell) i osądzająca Angela (Angela Kinsey) naturalnie stworzyli zabawne, napięte sytuacje, czy to na przyjęciu bożonarodzeniowym, czy na weselu, dla nieco rozsądniejszego Jima (John Krasinski) i Pam ( Jenny Fischer). Dotyczyło to zwłaszcza Michaela, którego dziecięca potrzeba bycia lubianym i szanowanym często prowadziła do katastrofy dla wszystkich innych.

Remake ukochanego brytyjskiego sitcomu, który sam w sobie wywoływał skręcanie się, amerykańska wersja „The Office” zakończyła bieg przez dziewięć sezonów i 201 odcinków. Oznacza to, że debata wśród fanów na temat tego, co jest w rzeczywistości najbardziej zawstydzającym momentem w serialu, może mieć bardzo różne odpowiedzi. Ostatecznie jednak ten wątek Reddit sugeruje, że jedna scena naprawdę bierze ciasto i nie dotyczyła nawet Michaela ani Dwighta (Rainn Wilson).

Według fanów jest to najbardziej niezręczny moment w „The Office”.

Toby czujący nogę Pam może być najbardziej zawstydzającą sceną serialu

Jeden wątek r/DunderMifflin ostatecznie wskazał scenę w „Night Out” sezonu 4 jako pojedynczą, najbardziej godną uwagi sekwencję. W odcinku większość pracowników Dunder Mifflin zostaje przypadkowo zamknięta na noc w budynku. Później, kiedy Jim, Toby (Paul Lieberstein) i Pam śmieją się razem z żartu, Toby nieświadomie kładzie rękę na kolanie Pam, potwierdzając, że jest w niej zakochany na oczach wszystkich, łącznie z upokorzonym Jimem. Toby wspina się na płot i ucieka, ale zwykły dyskomfort jego gestu pozostał z widzami serialu.

Jeden z użytkowników Reddit trafnie skomentował, że „Po prostu fakt, że to się dzieje, wszyscy to przyznają, ale nikt nie robi nic podczas tej długiej niezręcznej ciszy, co znacznie pogarsza sytuację”. W międzyczasie inny Redditor zauważył, że „najgorsze jest to, że Jim nie kręcił [Toby’s] skeezy ręka z jej nogi.”

Inni użytkownicy w wątku również nazwali „Ślub Phyllis”, gdzie zazdrosny Michael prawie psuje to wydarzenie, a także Jan (Melora Hardin) śpiewa „Son of a Preacher Man” podczas swojego baby shower; oba naprawdę trudne do obejrzenia sekwencje w programie, który się na nich rozkwitł.

Obecnie możesz przesyłać strumieniowo „Nocne wyjście” i inne odcinki „Biura” w serwisie Peacock.

Czy ten post był pomocny?