Skip to content

Zabójca Demonów: Dlaczego Mitsuri Kanroji dołączył do Korpusu Zabójców Demonów?

15 de kwiecień de 2023
Mitsuri

Mitsuri Kanroji jest główną postacią drugoplanową w Zabójca demonów: Kimetsu no Yaiba. Jest Zabójczynią Demonów w Korpusie Zabójców Demonów i obecną Love Hashira. Mitsuri Kanroji odegrała dużą rolę w mandze, a wraz z adaptacją Swordsmith Village Arc do anime, możemy wreszcie spodziewać się, że zobaczymy ją również w anime. Mitrusi może wydawać się prostą postacią, ale miała bardzo interesującą i mocną historię. Ten artykuł będzie jej poświęcony, ponieważ powiemy ci, dlaczego Mitsuri Kanroji w ogóle dołączył do Korpusu Zabójców Demonów.

Mitsuri Kanroji bardzo różniła się od najmłodszych lat, ponieważ była znacznie silniejsza niż wszyscy ludzie wokół niej, co było dziwne, ponieważ była dziewczyną. Po zerwaniu kazano jej zaakceptować swoje specjalne cechy, po czym dołączyła do Korpusu Zabójców Demonów. Tam też wpadła na pomysł znalezienia dla siebie męża, kogoś silniejszego od niej, ale początkowo to nie wyszło, chociaż później bardzo zbliżyła się do Obanai Iguro, Węża Hashiry.

Ten artykuł będzie najbardziej pouczającym przewodnikiem po Mitsuri Kanroji, którego potrzebujesz. Damy ci pełne wprowadzenie do jej historii i kilka innych powiązanych aspektów osobowości Mitsuri. Otrzymasz wiele odpowiedzi związanych z Mitsuri Kanroji, ponieważ planujemy zapewnić Ci wszystko, czego potrzebujesz w związku z danym pytaniem. Musimy cię jednak ostrzec, że artykuł będzie zawierał spoilery, więc uważaj, jak do niego podejdziesz.

Mitrusi Kanroji zawsze był wyjątkowy

Mitsuri, jedna z pięciorga rodzeństwa urodzonych w epoce Meiji, zszokowała nawet swoją silną matkę, kiedy w młodym wieku wykazała się nadprzyrodzoną mocą. Było to wynikiem jej specjalnego składu mięśniowego. Dorastała, jedząc znacznie więcej niż normalnie i nabrała nienormalnego koloru włosów (w wyniku spożycia zbyt dużej ilości sakura mochi), co sprawiło, że wyglądała na dziwaczną i uniemożliwiło jej wyjście za mąż, czego oczekiwano od niej w wieku siedemnastu lat.

POWIĄZANY:

Wszystkie 23 tomy Zabójcy demonów w kolejności? (i jaka jest najlepsza kolejność ich czytania?)

Starając się bardziej wtopić w inne dziewczyny po tym odrzuceniu, przefarbowała włosy na czarno, wydawała się słaba i zmuszała się do spożywania normalnej ilości jedzenia, mimo że ją to bolało. Wkrótce po wprowadzeniu tych zmian w jej wyglądzie fizycznym, potencjalny towarzysz podszedł do Mitsuri.

Zaczęła jednak zastanawiać się, czy udawanie kogoś innego ostatecznie przyniesie jej korzyść. Ona lub jej partner ostatecznie się rozstali. Następnie Mitsuri spotkała Kagayę Ubuyashiki, która poradziła jej, aby zaakceptowała swoją wyjątkowość i odrzuciła normalność, ponieważ jej moc była szczególnym darem, a nie czymś, czego powinna się wstydzić. Spotkała Zabójców Demonów podczas tego spotkania, gdzie wykorzystała swoją moc i talenty, by zostać Hashirą.

Poparła pomysł poślubienia faceta, który był silniejszy od niej, kiedy była członkiem organizacji, ale to nie wyszło, ponieważ była silniejsza i bardziej utalentowana niż inni pogromcy, oczywiście z wyjątkiem jej koleżanki Hashiry, ale to było zrozumiałe. Zaczęła współpracować z Kyojuro Rengoku i podczas jednej z ich bitew stworzyła własny oddech zwany Love Breathing.

Teraz, gdy lata mijały, Mitsuri Kanroji stał się ważnym czynnikiem w Korpusie Zabójców Demonów i jednym z jego najzdolniejszych Hashira. Była znana ze swojej radosnej i zalotnej osobowości, ale była też bardzo miła dla innych i bardzo się o nich troszczyła; było to widoczne, gdy Nezuko, którego Hashira początkowo próbował zabić, poszedł przytulić Mitsuri, gdy tylko powitała Tanjiro i ją w Wiosce Miecznika. Była również naprawdę szczęśliwa, widząc Tanjiro, kiedy przybył. Innym z jej głównych znaków towarowych jest jej zdolność do spożywania nadludzkich ilości jedzenia przy jednoczesnym zachowaniu szczupłej sylwetki. Zwykle mówi, że właśnie coś ugryzła, kiedy skończyła jeść, podczas gdy wokół niej piętrzą się kolumny pustych talerzy.

Ale to była historia Mitsuri i jej dołączenia do Korpusu Zabójców Demonów; wciąż mamy jedną interesującą rzecz, którą chcielibyśmy wam powiedzieć: czy Mitsuri znalazła miłość, której szukała w Korpusie?

POWIĄZANY:

15 najważniejszych zgonów zabójców demonów (uszeregowane według ważności)

Mitrusi znalazła to, czego szukała w Obanai Iguro

Jak powiedzieliśmy, Hashira byli jedynymi członkami Korpusu Zabójców Demonów, którzy mogli dorównać Mitsuri pod względem mocy i siły. I chociaż wydawało się, że porzuciła pogoń za mężem, co było jednym z głównych powodów, dla których wstąpiła do Korpusu, jak powiedziała Tanjiro, w serialu wciąż rozwijał się romans, o czym opowiemy wam w ta sekcja.

Kimetsu no Yaiba CH124

Mianowicie, chociaż Mitsuri wydawała się troszczyć o wszystkich wokół siebie, co ma sens, biorąc pod uwagę jej styl oddychania, miała najsilniejsze uczucia do Obanai Iguro, Węża Hashiry. Iguro był w pewnym sensie inny niż Mitsuri i był odrzucany przez społeczeństwo z powodu tego, kim był. Pod tym względem obaj mieli wspólną cechę i zrozumiałe jest, jak rozwijały się między nimi emocje. Przeżyli razem wiele chwil, a nawet uczestniczyli w finałowej walce z Muzanem, gdzie niestety odeszli w zasadzie w tym samym czasie, w jednej z najtragiczniejszych scen serialu.

Ale zanim odeszła, Mitsuri podzieliła się serdeczną chwilą ze swoim ukochanym Obanai. Mogli wreszcie przyznać się do swoich uczuć tuż przed śmiercią i oboje o tym wiedzieli. Ponownie płacząc, mówi mu, jak się czuje, i błaga Obanai, aby obiecał, że kiedy się odrodzą, będą razem. Obanai zgadza się. To dlatego odejście Mitsuri było tak tragiczne i straszne, ale później dowiedzieliśmy się dobrych wieści, gdy dowiedzieliśmy się, że Obanai i Mitsuri pobrali się w trakcie historii po odrodzeniu.

  • Arthura S. Poe

    Arthura S. Poe

    Arthur S. Poe jest pisarzem mieszkającym w Europie. Posiada stopień doktora. i mówi pięcioma językami. Jego wiedza jest różna, od filmów Alfreda Hitchcocka po Bleacha, ponieważ badał wiele fikcyjnych wszechświatów i autorów. Obecnie skupia się na anime, swojej miłości z dzieciństwa, ze szczególnym uwzględnieniem…

Czy ten post był pomocny?