Skip to content

„Snowpiercer” TNT wydaje oficjalny zwiastun sezonu 3

21 de październik de 2022
snowpiercer 22

TNT udostępniło oficjalny zwiastun trzeciego sezonu „Snowpiercer”, którego premiera odbędzie się w poniedziałek 24 stycznia o godzinie 21:00 ET/PT.

Pod koniec drugiego sezonu „Snowpiercer”, Layton (Daveed Diggs) i Ruth (Alison Wright), którzy zostali zesłani do kompostownika Big Alice, planowali odzyskać Snowpiercera. Z pomocą Javiera (Roberto Urbina) i Alexandry (Rowan Blanchard), Layton i Ruth wrócili do Snowpiercer i zjednoczyli się ze swoimi kibicami. Josie (Katie McGuiness) zniszczyła samochód Aquarium, oddzielając głowę Snowpiercera od pozostałych 1023 samochodów. Trzeci sezon rozpoczyna się wraz z Laytonem (Diggs) i jego wewnętrznym kręgiem dowodzącym małym „pociągiem piratów” z 10 samochodami w poszukiwaniu Melanie (Jennifer Connelly) i możliwej ciepłej lokalizacji, aby zrestartować cywilizację; podczas powrotu na Snowpiercer, pan Wilford (Sean Bean) konsoliduje władzę, czekając na powrót Laytona.

Trzy gwiazdy sezonu „Snowpiercer”: zdobywczyni Oscara® Jennifer Connelly, zdobywczyni nagrody Grammy® i Tony® Daveed Diggs, Sean Bean, Rowan Blanchard, nominowana do Emmy® Alison Wright, Mickey Sumner, Iddo Goldberg, Katie McGuinness, zdobywczyni nagrody Tony i nominowana do nagrody Grammy Lena Hall, nominowany do nagrody Emmy® Archie Panjabi, Annalise Basso, Sam Otto, Roberto Urbina, Sheila Vand, Mike O’Malley, Chelsea Harris i Steven Ogg.

Producentami wykonawczymi „Snowpiercer” są Graeme Manson, Aubrey Nealon, Christoph Schrewe, Marty Adelstein i Becky Clements, Matthew O’Connor, Ben Rosenblatt i Scott Derrickson oraz producenci oryginalnego filmu, w tym Bong Joon Ho, Miky Lee, Jinnie Choi, Park Chan-wook, Lee Tae-hun i Dooho Choi. Serial jest produkowany przez Tomorrow Studios wraz z CJ Entertainment. ITV Studios zajmuje się dystrybucją międzynarodową.

Sprawdź zwiastun 3 sezonu Snowpiercer poniżej.

  • Hrvoje Milaković

    Hrvoje Milaković

    Hrvoje Milakovic jest współwłaścicielem Fiction Horizon i wielkim kinomanem. Poza tym lubi czytać komiksy, grać w gry i kolekcjonować figurki. Był opisywany w LifeWire, Yahoo i IMDb, żeby wymienić tylko kilka.

Czy ten post był pomocny?