Skip to content

Scena po napisach końcowych Book of Boba Fetta (wyjaśniona)

7 de październik de 2022
boba fett episode 7 post credit scene

Rozdział 7 zakończył pierwszy sezon Księgi Boby Fetta, gdy gotra Boby Fetta wyszedł jako zwycięzcy przeciwko siłom Syndykatu Pyke na Tatooine. Gdy Fett i Shand spacerowali po mieście Mos Espa, podczas gdy Din Djarin był w kosmosie, jeżdżąc radośnie z Grogu, pojawiły się środkowe napisy. Jednak po środkowych napisach pojawiła się scena po napisach, która otworzyła możliwą przyszłość dla serii spin-off Star Wars. A więc, co wydarzyło się na scenie po napisach w „Księdze Boby Fetta”?

Scena po napisach końcowych finału Księgi Boby Fetta pokazała nam zbiornik z bactą w pałacu Boby Fetta, ponieważ postać Thundercata jest w tle gotowa do pracy. Tymczasem osobą w zbiorniku z bactą jest Cobb Vanth, o którym potwierdzono, że żyje i wraca do zdrowia po strzale Cada Bane’a.

Przez cały odcinek wmawiano nam, że Cobb Vanth zginął, gdy został postrzelony w patowej walce z Cadem Bane’em w odcinku 6. Jednak scena po napisach końcowych w finale dowiodła, że ​​wciąż żyje, choć poważnie ranny do tego stopnia, że ​​musiał być w zbiorniku z bactą. Niemniej jednak, że Vanth żyje, może otworzyć przyszłość dla jego postaci i serii.

Co wydarzyło się w scenie po kredycie w finale Księgi Boby Fetta?

Finał Księgi Boby Fetta jest już dostępny do przesyłania strumieniowego, a w tym dosłownie wybuchowym odcinku wydarzyło się wiele różnych rzeczy. Oczywiście doszło do długo oczekiwanego starcia między małą armią Boby Fetta a siłami Syndykatu Pyke stacjonujących na Tatooine, ponieważ to łowca nagród wyszedł zwycięsko.

Po śmierci Cada Bane’a, która potwierdziła utratę Pyke’ów na Mos Espa i zabójstwie przywódcy Pyke’ów na Mos Eisley, ulice miasta znów były spokojne i wolne od Pykesów.

Boba Fett i Fennec Shand patrolowali miasto razem z Czarnym Krrsantanem i gangiem Drasha. Tymczasem w kosmosie Din Djarin i Grogu radośnie jechali nowym myśliwcem Naboo Starfightera Mandalorianina, gdy zaczęły się pojawiać środkowe napisy.

ZWIĄZANE Z:

N-1 Starfighter: Wszystko, co musisz wiedzieć o Mandalorian New Naboo Starfighter

Jednak zaraz po napisach, scena post-kredytów w stylu Marvela została pokazana w miejscu, które stało się dość znane fanom, którzy śledzą Księgę Boby Fetta od pierwszego dnia. A więc, co wydarzyło się w scenach post-kredytowych finału Księgi Boby Fetta?

W scenie po napisach zostaliśmy zabrani z powrotem do pokoju Boby Fetta w jego pałacu, ponieważ scena stale skupiała się na zbiorniku z bactą. Oczywiście w zbiorniku z bactą był ktoś, ale w pokoju była inna osoba.

Jeśli pamiętasz, w odcinku 4 Księgi Boby Fetta widzieliśmy, jak Fett był w stanie uratować życie Fennec Shand, kiedy zabrał ją do artysty zajmującego się modami. Fennec umierał z powodu rany w twoim brzuchu, ponieważ artysta modów zastąpił niektóre uszkodzone organy częściami cybernetycznymi, aby utrzymać zabójcę przy życiu. Tym nienazwanym artystą modów był słynny muzyk Stephen „Thundercat” Bruner.

Teraz ta sama osoba stojąca za zbiornikiem z bactą w pałacu Boby Fetta był nikim innym jak samym Thundercatem, ponieważ wyglądało na to, że był gotowy do wykonania jakiejś pracy. Oczywiście osoba, którą prawdopodobnie zamierzał zmodyfikować, była tą, która znajdowała się w zbiorniku z bactą.

Kto był w zbiorniku Bacta?

Zbiornik z bactą Boby Fetta w jego pałacu był jednym z najważniejszych narzędzi dla łowcy nagród, który w przeszłości doznał licznych obrażeń i nie jest już tak młody jak wtedy, gdy był znany jako najlepszy w galaktyce w jakiej on zrobił. Pomaga szybko leczyć jego rany. W finale powiedział nawet rannemu Krrsantanowi, że po wojnie zasłużył na kąpiel w czołgu.

Jednak na scenie po napisach ani Boba Fett, ani Black Krrasantan nie wracali do zdrowia w zbiorniku z bactą. Zamiast tego był to nasz ulubiony marszałek Freetown Cobb Vanth, którego gra Timothy Olyphant.

Wracając do odcinka 6, Cobb Vanth miał zebrać ludzi z Freetown, aby mogli dołączyć do gotry Boby Fetta jako żołnierze piechoty. Jednak łowca nagród Cad Bane złożył wizytę Freetownowi i zastrzelił marszałka w patowej sytuacji w stylu zachodnim.

Scena po napisach końcowych Book of Boba Fetta (wyjaśniona)

Przez cały finał wmówiono nam, że Cobb Vanth zginął podczas spotkania ze śmiercionośnym łowcą nagród. Sam Cad Bane powiedział przywódcy Tatooine Pykes, że zabił Vantha. Tymczasem barman Freetown w zasadzie potwierdził śmierć marszałka, kiedy powiedział Din Djarinowi, że „(Bane) zastrzelili go z zimną krwią”. W związku z tym w całym odcinku panowało przekonanie, że Cobb Vanth zmarł.

Scena po napisach potwierdza jednak, że marszałek przeżył pojedynek z Cadem Bane’em. W końcu został postrzelony tylko w ramię. Chociaż może być prawdą, że nie był w stanie dołączyć do Fetta z powodu jego kontuzji, nadal przeżył i wracał do zdrowia w zbiorniku z bactą Boby. Oczywiście, mając postać Thundercata w tle, może otrzymać cybernetyczne modyfikacje, które utrzymają go przy życiu.

Czy Cobb Vanth i postać z Thundercata zagrają większe role w przyszłości?

Biorąc pod uwagę fakt, że Cobb Vanth wciąż żył, a Thundercat zamierzał pracować nad pewnymi modyfikacjami, które pomogłyby mu przetrwać, możesz się zastanawiać, co scena po napisach ma wspólnego z przyszłością postaci. Czy Cobb Vanth i twórca modyfikacji Thundercata będą odgrywać większe role w przyszłości?

Jeśli chodzi o Vantha, możliwe, że w przyszłości wróci, by zagrać większą rolę w jednym z seriali Disney+ Gwiezdne Wojny, tak jak Fennec Shand, która odegrała niewielką rolę w Mandalorianie, zasłużyła sobie na większą rolę. w Księdze Boby Fetta po tym, jak pojawił się żywy w drugim sezonie The Mandalorian. W końcu showrunnerzy nie myśleliby o potwierdzeniu jego przetrwania, gdyby nie mieli wobec niego planów.

Możliwe, że Cobb Vanth będzie odgrywał większą rolę, podobną do drugorzędnej roli, jaką Fennec Shand grał w Księdze Boby Fetta. Może się to zdarzyć w drugim sezonie Księgi Boby Fetta, ponieważ relacje między gotrą Fetta a Wolnym Miastem Vantha z pewnością poprawiły się po tym, jak współpracowali przeciwko Pykesowi.

ZWIĄZANE Z:

Co to jest Gotra w Księdze Boby Fetta?

Jeśli chodzi o artystę modów Thundercata, nie jesteśmy tego pewni, ponieważ The Book of Boba Fetta był debiutem muzyka jako aktora ekranowego. Być może będzie musiał więcej pracować jako aktor i poprawić swoje umiejętności aktorskie, zanim będzie mógł dostać większą rolę. Jednak biorąc pod uwagę fakt, że jest dość popularny, nie będzie zaskoczeniem, jeśli Lucasfilm zdecyduje się na powrót do przyszłej serii lub prawdopodobnie drugiego sezonu Księgi Boby Fetta.

  • Scena po napisach końcowych Book of Boba Fetta (wyjaśniona)

    Ysmael Delicana Ysmael Delicana

    Ysmael jest samozwańczym maniakiem, który uwielbia wszystko, co ma związek z fantasy, science fiction, grami wideo i anime. Spędza wolny czas na oglądaniu filmów, programów telewizyjnych i grach.

Czy ten post był pomocny?