Skip to content

Premiera czwartego sezonu Virgin River: Alexandra Breckenridge pokonuje pierwsze spotkanie Jacka z [Spoiler]

21 de lipiec de 2022
virgin river season 4 nightmare

To jest ten moment Dziewicza rzeka fani nigdy nie sądzili, że zobaczą — a Jack nigdy poszukiwany zobaczyć.

Teraz transmitowany na Netflix, 12-odcinkowy czwarty sezon dramatu rozpoczyna się od Jacka spacerującego obok ciężarnej Mel, od niechcenia wymieniając się pomysłami na imiona dla dzieci, w tym Catherine, Indiana i Jack Jr.

Potem idzie i mówi: „Musimy też wziąć pod uwagę Marka”. I to nie tylko jako imię. – Dziecko może być jego, pamiętasz? Na zawołanie, wchodzi martwy były mąż Mel, który wita się z Jackiem przed powitaniem Mel pocałunkiem.

Cały incydent okazuje się wytworem wyobraźni Jacka, manifestacją jego lęku, że dziecko Mela może nie być jego. Powinno to być oczywiste z dwóch powodów: (1) Mark nie żyje i (2) Nie ma mowy, żeby Mel była że daleko, biorąc pod uwagę tempo, w jakim ten program się czołga.

„Czy to nie było zabawne?” Alexandra Breckenridge opowiada TVLine o pierwszym spotkaniu mężczyzn Mel. „Kręcenie też było zabawne, ponieważ [Martin Henderson and Daniel Gillies] znają się od wielu lat. Ale najwyraźniej nigdy nie pracowali razem w serialu.

I gdzie czy oni się znają, pytasz? Co zabawne, Henderson i Gillies wcześniej grali romantycznych rywali w filmie z 2004 roku Narzeczona i uprzedzenie, więc to naprawdę nic nowego. Ujrzeć:

Dziewicza rzeka sezon 4

Ale zanim zaczniesz zadawać sobie pytania typu „Skąd Jack miałby wiedzieć, jak wygląda Mark?” po prostu wiedz, że najlepiej nie przemyślać tego.

„Mel ma zdjęcia Marka, więc może Jack widział je na jej komputerze albo coś w tym stylu” — teoretyzuje Breckenridge. – Nie pomyślałem o tym, ale tak, prawdopodobnie nie wiedziałby, jak wygląda Mark. Zabawne.”

Jeśli chodzi o to, czy dziecko Mel jest Jacka czy Marka, ojcostwo zostaje potwierdzone do końca sezonu. To fabuła, którą Breckenridge przyznaje, że może być „dość zagmatwana”, gdy zaczniesz zagłębiać się w naukę o tym wszystkim.

„Przez większość czasu ludzie muszą przyjmować hormony, zanim będą mogli wykonać tego rodzaju zabieg, ponieważ musi to nastąpić podczas określonej części ich cyklu” – mówi. „Więc jest bardzo konkretny. Czy to możliwe, że zaszła w ciążę w tym czasie z dzieckiem Marka? Myślę, że oś czasu między tym, kiedy była z Jackiem, a momentem, w którym miała in vitro to: bardzo blisko razem. Oczywiście była całkiem płodna”.

Jednak pomimo obaw Jacka, jest całkiem oczywiste, że Mel ma nadzieję, że jest ojcem. Jak wyjaśnia Breckenridge: „Naprawdę nie wierzyła, że ​​wrócili do siebie w zeszłym sezonie. Mel nie miałaby [had the procedure] gdyby myślała, że ​​jest szansa na piekło, że ona i Jack znów będą razem.

Czy podobał ci się sen o Jacku Marku tak samo jak my? Masz nadzieję, że kto jest ojcem dziecka Mela? (Żadnych spoilerów od tych, którzy patrzyli z wyprzedzeniem!) Oceń premierę poniżej, a następnie dodaj komentarz ze swoimi przemyśleniami.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mailowe! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?