Skip to content

Zwiastun czwartego sezonu Virgin River zawiera mnóstwo dziecięcych dramatów dla Mela i Jacka

8 de lipiec de 2022
virgin river season 4 trailer

Jeśli twoja szczęka wciąż jest na podłodze po poprzednim sezonie Dziewicza rzeka Cliffhanger, nawet nie zawracaj sobie głowy jego podnoszeniem.

Netflix opublikował w piątek oficjalny zwiastun nadchodzącego czwartego sezonu romantycznego dramatu (wszystkie 12 odcinków pojawi się w środę, 20 lipca), potwierdzając, że sytuacja dziecka Jacka i Mela stanie się o wiele bardziej skomplikowana, zanim się rozwiąże.

„Pomimo, że nie wie, czy jej dziecko należy do jej zmarłego męża Marka czy Jacka, Mel rozpoczyna sezon 4 z optymizmem” – czytamy w oficjalnym dzienniku. „Przez lata tęskniła za matką, a jej marzenie jest o krok bliżej rzeczywistości. Podczas gdy Jack jest wspierający i podekscytowany, kwestia ojcostwa nadal go dręczy. Sprawę komplikuje przybycie nowego, przystojnego lekarza, który chce założyć własną rodzinę.

Jeśli chodzi o innych mieszkańców Virgin River, „Nadzieja wciąż leczy się po wypadku samochodowym, a utrzymujące się psychologiczne skutki urazu mózgu będą miały poważne konsekwencje zarówno dla niej, jak i dla doktora. Brie, chcąc udowodnić niewinność mężczyzny, którego kocha, niespodziewanie nawiązuje bliższy związek z Mikem i jest o krok bliżej brutalnej sieci przestępczej Calvina. [And] nawet gdy Kaznodzieja nawiązuje nową romantyczną więź, nie może nie mieć nadziei na ponowne spotkanie z Christopherem i Paige”.

Dziewicza rzeka gwiazdy Alexandra Breckenridge jako Mel Monroe, Martin Henderson jako Jack Sheridan, Colin Lawrence jako John „Kaznodzieja” Middleton, Lauren Hammersley jako Charmaine Roberts, Annette O’Toole jako Hope McCrea, Tim Matheson jako Vernon „Doc” Mullins, Benjamin Hollingsworth jako Dan Brady , Grayson Gurnsey jako Ricky, Sarah Dugdale jako Lizzie, Zibby Allen jako Brie Sheridan i Marco Grazzini jako Mike Valenzuela.

Sue Tenney służy jako showrunnerka serialu opartego na filmie Robyn Carr Dziewicza rzeka powieści.

Kliknij PLAY na zwiastunie powyżej, aby zobaczyć pierwszy raz Dziewicza rzekato czwarty sezon? upuść komentarz ze swoimi prognozami poniżej.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?