Skip to content

Ogłoszono datę premiery Hell’s Paradise Dub, w tym aktorów głosowych

14 de kwiecień de 2023
HPENG

Piekielny raj: Jigokurakuczasami określane jako po prostu Piekielny raj, to manga stworzona przez Yūji Kaku. Seria została wydana w języku angielskim w Ameryce Północnej dzięki licencji VIZ Media. Akcja rozgrywa się w epoce Edo w Japonii i koncentruje się na dążeniu do nieśmiertelności przez zabójcę Asaemona Sagiri i ninja Gabimaru. Pierwszy odcinek serii anime wyprodukowanej przez MAPPA miał światową premierę 1 kwietnia 2023 r. Adaptacja anime Piekielny raj jest obecnie emitowany w Japonii i w końcu otrzymaliśmy oficjalne informacje na temat dubowego wydania. W tym artykule powiemy Ci wszystko, co musisz o nim wiedzieć.

Wersja z dubbingiem pt Piekielny raj odbędzie się oficjalna premiera sobota, 15 kwietnia Na 21:30, w tym samym czasie, gdy odcinek 3 ma swoją premierę w Japonii. Dub zostanie wydany przez Crunchyroll, który transmituje również oryginalną japońską wersję dla międzynarodowej publiczności, w tym zarówno w Ameryce Północnej, jak iw Europie.

W dalszej części tego artykułu znajdziesz wszystkie znane i nieznane informacje związane z dubbingowaną wersją Piekielny raj. Dowiecie się o oficjalnej dacie premiery, a także o zaangażowanych aktorach głosowych. Przekażemy wam również dodatkowe informacje na temat anime, abyście mogli przygotować się na to wydarzenie.

Piekielny raj data premiery dubbingu

Adaptacja anime pt Piekielny raj manga została pierwotnie ogłoszona w 8. numerze magazynu Cotygodniowy Shōnen Jump magazyn, który ukazał się 25 stycznia 2021 roku. Podczas Jump Festa 22 oficjalnie zaprezentowano publiczności pierwszy zwiastun serialu. Serial jest animowany przez studio MAPPA i reżyserowany przez Kaori Makita, przy czym Akira Kindaichi pisze scenariusz, Koji Hisaki pisze postacie, a Yoshiaki Dewa pisze. Seria anime miała swoją oficjalną premierę 1 kwietnia 2023 roku w Japonii w telewizji, Tokio i innych kanałach. Serial został dobrze przyjęty zarówno przez fanów, jak i krytyków i jest obecnie emitowany co tydzień, w każdą sobotę, w Japonii, a dzięki Crunchyroll na całym świecie za pośrednictwem simulcast.

POWIĄZANY:

Czy manga Hell’s Paradise jest zakończona czy w toku?

W listopadzie 2022 roku Crunchyroll ogłosił, że uzyskał prawa do transmisji i transmisji serialu poza Japonią. Serial rozpoczął emisję symultaniczną 1 kwietnia 2023 r. Na całym świecie, a odcinki były emitowane w każdą sobotę w Japonii i na całym świecie dzięki simulcastowi serialu Crunchyroll. Ale wersja, którą ludzie mogli oglądać w każdą sobotę, była oryginalną japońską wersją z angielskim i napisami w innych językach, w zależności od tego, gdzie faktycznie jesteś. Oznaczało to, że dubbingowana wersja Piekielny raj: Jigokuraku nie był dostępny, gdy serial zaczął być emitowany, pomimo faktu, że Crunchyroll zapalił zielone światło dla dubbingowanej wersji programu.

Ale od 13 kwietnia 2023 r. w końcu otrzymaliśmy potwierdzenie, że Piekielny raj dub miał swoją premierę w sobotę 15 kwietnia o 21:30 na całym świecie. Była to świetna wiadomość, która ucieszyła fanów, ponieważ oznaczała, że ​​odcinki z dubbingiem ukażą się z dwutygodniową przerwą w stosunku do daty premiery oryginalnego odcinka.

Piekielny raj zwiastun dubbingu

Znacie już wszystkie fakty i nasze przemyślenia związane z wydaniem dubbingowanej wersji Piekielny rajco oznacza, że ​​prawdopodobnie sami domyśliliście się, że mamy już zwiastun dubbingowanej wersji Piekielny raj. Zgodnie z przyjętą praktyką, oficjalny zwiastun dubbingowanej wersji gry Piekielny raj został wydany wraz z oficjalnym ogłoszeniem dubu i możesz to sprawdzić tutaj:

Piekielny raj dubowa obsada

I chociaż japońska obsada została mniej więcej ujawniona wcześniej, dubowa obsada Piekielny raj anime było nieznane przez jakiś czas. Oczywiście, wraz z ogłoszeniem daty premiery dubu, ujawniono również główną obsadę, aw tym artykule przedstawimy głównych bohaterów oraz ich japońskich i anglojęzycznych aktorów i aktorek głosowych:

Postać japoński aktor głosowy (Seiyu) Angielski aktor głosowy
Gabimaru Chiaki Kobayashi Alejandro Saab
Yamada Asaemon Sagiri Yumiri Hanamori Marisa Duran
Aza Chobe Ryohei Kimura Nazi Tarsza
Yamada Asaemon Toma Kensio Ono Matt Shipman
Yuzuriha Rie Takahashi Jill Harris
Yamada Asaemon Shion Chikahiro Kobayashiego Reagana Murdocka
Yamada Asaemon Tenza Yusuke Kobayashiego Bena Balmacedę
Nurugai Makoto Koichi Kasia Ewulu
Tamiya Gantetsusai Tetsu Inada DO USTALENIA
Yamada Asaemon Fuchi Aoi Ichikawa DO USTALENIA
Yamada Asaemon Senta Daiki Yamashita Jordan Dash Cruz
Yamada Asaemon Eizen Makoto Furukawa DO USTALENIA
Yamada Asaemon Kisho Shunichi Toki DO USTALENIA
Yamada Asaemon Genji Wulkan Ota DO USTALENIA

Piekielny raj Działka

Piekielny raj został napisany i narysowany przez Yūji Kaku. Seria ukazywała się od 22 stycznia 2018 do 25 stycznia 2021 na platformie Shōnen Jump+ wydawcy Shūeisha. Shūeisha wydała również rozdziały w tankōbon, z pierwszym tomem wydanym 4 kwietnia 2018 r. W sumie wydano 13 tomów. Teraz nie wiemy, z której części mangi pochodzi pierwszy sezon Piekielny raj dostosuje się, ale przedstawimy przegląd całej fabuły, abyś wiedział, czego możesz się spodziewać na poziomie ogólnym.

Młody ninja Gabimaru z wioski Iwagakure jest jednym z najlepszych w swojej gildii. Ale po ślubie z córką wodza klanu chce zrezygnować z zabijania. Podczas kolejnej misji zostaje zdradzony i skazany na śmierć. Pomimo jego zapewnień, że sam chce umrzeć, jego techniki ninja udaremniają wszelkie próby egzekucji. Egzekutor Sagiri Yamada Asaemon w końcu odkrywa, że ​​to miłość do jego żony trzyma Gabimaru na tym świecie.

Proponuje nową misję, aby zasłużyć na ułaskawienie: na południe od Japonii odkryto wyspę Shinsenkyo, o której mówi się, że zawiera eliksir życia wiecznego. Szogun chce tego dla siebie i wysłał już pięć ekspedycji, ale żadna nie wróciła. Jeśli Gabimaru może przynieść eliksir Shogunowi, jego życie zostanie oszczędzone. Więc ninja zostaje wysłany do Shinsenkyo wraz z Sagirim jako jego opiekunem. Ale nie jest jedynym skazanym na zagładę człowiekiem, który zgodził się na układ. Dziewięciu kolejnych zostało wysłanych wraz ze swoimi strażnikami i teraz – oprócz niebezpieczeństw związanych z dziwną krainą – rywalizują o eliksir.

Gdzie oglądać Piekielny raj?

Zgodnie z przewidywaniami, jedyne miejsce, w którym będzie można oglądać Piekielny raj, zarówno w wersji z napisami, jak iz dubbingiem, to Crunchyroll, największa usługa przesyłania strumieniowego anime na Zachodzie. Za obie odsłony serii odpowiada Crunchyroll, których premiera odbyła się w kwietniu 2023 roku, więc tutaj możemy oficjalnie potwierdzić te informacje.

  • Arthura S. Poe

    Arthur S. Poe jest pisarzem mieszkającym w Europie. Posiada stopień doktora. i mówi pięcioma językami. Jego wiedza jest różna, od filmów Alfreda Hitchcocka po Bleacha, ponieważ badał wiele fikcyjnych wszechświatów i autorów. Obecnie skupia się na anime, swojej miłości z dzieciństwa, ze szczególnym uwzględnieniem…

Czy ten post był pomocny?