Skip to content

Ile lat ma moc w człowieku z piłą łańcuchową?

20 de październik de 2022
Power 1

Power jest, obok Denjiego, jednym z bohaterów Człowiek z piłą łańcuchową manga i anime. Dziwna postać z wieloma dziwactwami, udowodniła, że ​​jest prawdziwą przyjaciółką i sojusznikiem Denjiego. Chociaż Człowiek z piłą łańcuchową manga wciąż trwa, historia Power wciąż trwa, pomimo poważnych przeszkód, ale to nie powstrzyma nas przed omawianiem jej historii tutaj. W tym artykule pokażemy, jak stara jest Power w Człowiek z piłą łańcuchową manga i anime, od początku do końca.

Moc jest jedną z Człowiek z piłą łańcuchową postacie, których wiek jest oficjalnie nieznany. Władza wygląda jak dziewczyna w wieku około dwudziestu lub dwudziestu kilku lat (wygląda, jakby była w wieku Denjiego), ale jest problem, że tak naprawdę nie znamy jej wieku. Problem polega na tym, że Moc jest w rzeczywistości diabłem przemienionym w diabła, a diabły i biesy nie starzeją się tak, jak zwykli ludzie. Dlatego nie da się określić wieku Powera w Człowiek z piłą łańcuchową.

W dalszej części artykułu znajdziesz więcej informacji na temat ewolucji Power jako postaci z serii, a także odpowiedzi na kilka ważnych pytań dotyczących wieku Power w najważniejszych momentach jej życia. Artykuł będzie oczywiście zawierał spoilery, więc chcieliśmy cię tylko ostrzec.

Ile lat ma moc? Człowiek z piłą łańcuchową?

Wiek władzy w Człowiek z piłą łańcuchową: Nieznany

Jak powiedzieliśmy powyżej, rzeczywisty wiek Powera jest nieznany. Ze względu na fakt, że jest w rzeczywistości dawnym diabłem, a teraz diabłem, praktycznie niemożliwe jest określenie prawdziwego wieku Mocy, ponieważ diabły i diabły nie starzeją się jak normalni ludzie. Wygląda jak dziewczyna w wieku późnych nastolatków lub wczesnych lat dwudziestych, ponieważ wygląda, jakby była w wieku Denjiego, ale to może być mylące w jej przypadku. Tak czy inaczej, wciąż możemy ujawnić, co stało się z Power w serii przed jej chaotycznym końcem.

Gdy Makima powiedziała Denjiemu, że połączy go z kimś do wspólnego patrolowania i wykonywania misji na małą skalę, Power pojawiła się, żądając, by Denji ukorzył się przed nią i przedstawił się. Zapytała go, czy jest jej nowym partnerem i, zdając sobie sprawę, że jest kobietą, Denji był podekscytowany pracą z nią, chociaż sprawiała mu wiele problemów.

Power, Denji, Aki i Himeno są później widziani w restauracji, kiedy Katana Man zaczyna opowiadać o swoich doświadczeniach w luksusowych restauracjach, które dzielił z ojcem io tym, jak uczciwy był pomimo bycia yakuzą; w tym momencie Katana Man strzela do nich wszystkich, ale Power udaje się uniknąć kuli i zaniepokoić go pięścią w brodę, więc Aki może użyć Lisiego Diabła.

Gdy Aki walczy z Katana Man, Power próbuje powstrzymać krwawienie Himeno, ale potem ucieka przed konfrontacją, gdy Himeno poświęca się. Po incydencie, który przerzedził szeregi dywizji Łowców Diabłów, Makima postanawia przedstawić Powera i Denjiego ich nowemu instruktorowi, Kishibe, który natychmiast rozpoczyna dla nich intensywny trening.

ZWIĄZANE Z:

15 najlepszych diabłów w Człowieku piłą łańcuchową według siły

Kishibe szuka Mocy i Denjiego, aby mogli go pokonać, ponieważ jest najsilniejszym łowcą diabłów i nie przestanie ich zabijać, dopóki im się nie uda. Aby pokonać Kishibe, Power i Denji inicjują „Strategię Super-Geniusza”, która składała się z skomplikowanego planu zaatakowania Kishibe po przybyciu do mieszkania, poprzez strategicznie rozmieszczone krwawe włócznie Power i bezpośredni atak Denjiego, próbując złapać go z tropu.

Ale mimo to wszystko skończyło się anemiczną mocą i Denjim z nożem w głowie. Czwarta Dywizja Specjalna, wraz z innymi dywizjami walczącymi z diabłem, planowała zaatakować Katana Man, Sawatari i jego popleczników, aby zemścić się na poległych towarzyszach; Power i Denji mieli misję schwytania Katana Mana, ale po drodze natknęli się na hordę zombie, która nie stanowiła problemu dla Powera.

Po schwytaniu Katana Mana, Power ma inny wygląd, ponieważ jej krwawe rogi urosły i stała się silniejsza, a wszystko to w wyniku spożycia zbyt dużej ilości krwi, więc Makima musiała wziąć Moc, aby spuścić nadmiar krwi. Po wyssaniu jej krwi, Power pojawia się ponownie, śledząc zapach Denjiego w kawiarni, gdzie czekał na Reze.

Głośno ogłasza swoje wejście przez drzwi i siada obok Denjiego, zauważając kwiaty, które kupił od Reze; kiedy pyta o nie, Denji decyduje się zjeść kwiaty zamiast dawać je Mocy. Power, wraz z Denjim, jest obserwowany i chroniony przez różnych łowców diabłów, ale w rzeczywistości używają Denjiego jako przynęty, aby zabić jego prześladowców. Kiedy Power i Denji odkrywają to drugie, Power zostaje nagrodzony ssaniem krwi Denjiego, dopóki nie umrze, co ona energicznie celebruje.

Gdy wszyscy ponownie połączą się z „Kurose”, Power przekonuje Kobeniego, aby ją podwieźli, ale Power zaczyna mówić, że samochód jest jej i że będzie nim jechać, ale kończy się to przejechaniem i zabiciem domniemanego Kurose, sugerując, że to było jej plan od początku. Po incydencie z fałszywym Kurose, Power, Denji, Aki i inni łowcy zostają przechwyceni w domu towarowym przez lalki Świętego Mikołaja, więc muszą zmierzyć się z tymi lalkami, aby przeżyć. Jednak Quanxi pojawia się, eliminując wszystkich na swojej drodze, pozostawiając tylko Powera i Denjiego.

Chociaż Power tylko sfingowała jej śmierć, dzięki Kishibe zapobiegają masakrze i zostawiają Longa i Pingtsi jako zakładników. Power i wszyscy inni, którzy byli w domu towarowym, zostają zabrani do piekła z powodu ofiarowania przez Mikołaja piekielnemu diabłu; wszystkie diabły, w tym Moc, mają irracjonalny strach przed przebywaniem w piekle do tego stopnia, że ​​chcą popełnić samobójstwo.

Gdy przybywa Diabeł Ciemności, usuwa ramiona wszystkich i kończy mordując lub okaleczając dużą część grupy; zostają uratowani przez Makimę przez Tolkę, ofiarowując się diabłu piekielnemu, aby zwrócić ich światu. Po pokonaniu Świętego Mikołaja i Makimy zabijających Quanxi i jej kobiety, Power zostaje z poważną fobią ciemności, do tego stopnia, że ​​nie chce być sama w mieszkaniu Aki i musi być stale u boku Denjiego, nawet gdy musi być karmione, ubierane i kąpane przez Denjiego.

W ramach przeprosin za to, że Denji nie pojechał w podróż z Makimą, Power oferuje Denjiemu ssanie jej krwi, aby jej nie znienawidził. Aki pojedzie na wycieczkę na Hokkaido, aby odwiedzić grób swojej zmarłej rodziny, w towarzystwie Powera i Denjiego z powodu jego uporu, który sprawił, że Aki po raz pierwszy nie pamiętał złych rzeczy ani nie popadał w depresję.

Dzień, w którym wrócili do mieszkania, zakończył się „posiłkiem”, który Denji przygotował z pomocą Power, co sprawiło, że Aki zwymiotowała. Później Gun Devil idzie szukać Denjiego w mieszkaniu, w którym był z Powerem, ale Power nie chce go otworzyć; kiedy w końcu to robi, nie znajduje nikogo na zewnątrz. Jednak Denji nakazuje Powerowi wyjść na balkon z Nyako.

ZWIĄZANE Z:

Czy moc umiera w Człowieku z piłą łańcuchową? (i czy ona wróci?)

Power nie myśli, że to możliwe, że została zaatakowana przez Gun Devila, ponieważ wcześniej czuła w pobliżu zapach Aki. W jakimś śnie Power i Denji spotykają małą Aki i toczą bitwę na śnieżki, w której Aki rzuca śnieżką w Powera, co w rzeczywistości zamienia się w wystrzał pistoletu Diabła.

W swoim mieszkaniu Makima wyjawia Denjiemu, że zaprosiła Powera i każe mu otworzyć drzwi, aby mogła ją zabić. Denji otwiera drzwi, by znaleźć Powera na zewnątrz z tortem urodzinowym dla niego; Makima następnie brutalnie zabija Power, wskazując na nią palcem i zdmuchując jej tors, pozostawiając jej pozostałe nogi i głowę.

Po ataku Makimy na Denjiego, Pochita nagle obudził Power i poprosił ją o uratowanie Denjiego; Power, dość zdezorientowany, był przekonany, że zmarła wcześniej z rąk Makimy, ale Pochita zapewnia ją, że jej świadomość po prostu przeniosła się do Denjiego, ponieważ Denji wcześniej pił od niej krew.

Kilka chwil później Power, jako Krwawy Diabeł, wyłania się z ciała Denjiego, jej wygląd całkowicie zmienił się od pierwotnego; dzięki zamieszaniu, które wywołała, Power wykorzystała zabicie Makimy i jej zwolenników za pomocą krwawej broni. Makima następnie obezwładnia ją swoją armią zombie i strzela jej w prawe ramię, pytając Powera, jak wciąż żyje.

Ale Power nie chce odpowiedzieć i próbuje złapać ciało Denjiego i uciec; jej próba zostaje anulowana znikąd, gdy Makima strzeliła mu w plecy, zdając sobie sprawę, że nie ma szans na ucieczkę. Denji był ostatecznie w stanie pokonać Makimę dzięki pomocy Powera. Następnie był w stanie porozumieć się z Powerem, który kazał mu obiecać, że – po jej zmartwychwstaniu – odszuka ją, znajdzie i sprawi, że przypomni sobie wszystko, przez co przeszli, aby mogli ponownie zostać przyjaciółmi.

  • Artur S. Poe

    Artur S. Poe

    Artur S. Poe

    Arthur S. Poe był zafascynowany fikcją, odkąd jako dziecko zobaczył Digimona i przeczytał Harry’ego Pottera. Od tego czasu obejrzał kilka tysięcy filmów i anime, przeczytał kilkaset książek i komiksów, zagrał w kilkaset gier wszystkich gatunków.

Czy ten post był pomocny?