Skip to content

Fascynujący zwiastun „Gwiezdne wojny: The Old Republic” obchodzi 10-lecie istnienia

1 de październik de 2022
star wars the old republic

Oficjalny Stara Republika Konto na Twitterze opublikowało właśnie nowy filmowy zwiastun gry! Niezwykle popularna gra MMORPG została wydana ponad dziesięć lat temu przez producenta gier wideo BioWare we współpracy z Electronic Arts – i obecnie jest dostępna bezpłatnie na PC.

Gra pozwala graczom stworzyć własną postać Sithów lub Jedi za pomocą systemu dostosowywania, a wybór, którego dokonują w tym procesie, dostosowuje ich sprzęt, umiejętności i ogólne wrażenia podczas gry. Zwiastun CGI do gry został wyprodukowany we współpracy z Industrial Light & Magic, który pracował nad oryginałem Gwiezdne Wojny trylogia filmowa.

ZWIĄZANE Z:

Czy Star Wars: The Old Republic Canon?

Zwiastun nosi tytuł „Nieporządek” i opowiada historię młodej Togruta Padawan, która jest kuszona na ciemną stronę przez złego Lorda Sithów, który według fanów będzie prawdopodobnie ostatnim bossem serii zadań. Zwiastun kończy się ujawnieniem tytułu nadchodzącego dodatku do SWTOR :Dziedzictwo Sithów.

To krótkie, wizualne arcydzieło zyskało już uznanie na Twitterze. Szczegółowa animacja, płynne ruchy i wartość artystyczna Nieład może być rozpoznawalny przez wszystkich – i nie musisz być a Gwiezdne Wojny wentylator, aby się nim cieszyć.

  • Melody staw Melody staw

    Filmofil i początkujący pisarz. Od wczesnego dzieciństwa uwielbiała oglądać filmy i marzyć o magicznych światach, w które ją wprowadzili. Ma tendencję do nadmiernej analizy postaci i często szuka ukrytych symboli. Lubi każdy gatunek, ale na zawsze pozostanie zakochany w fantastyce.

Czy ten post był pomocny?