Skip to content

Detektyw Conan, odcinek 1063: data premiery, godzina i gdzie oglądać

5 de listopad de 2022
COnan

Detektyw Conan to japońska manga stworzona przez Gōshō Aoyamę. Seria rozpoczęła się 19 stycznia 1994 roku pierwszą publikacją w tygodniku Tygodnik Shōnen Sunda.Manga jest adaptowana do serialu anime przez studia TMS Entertainment, dawniej Tokyo Movie Shinsha i Yomiuri Telecasting Corporation. Ta adaptacja anime, która ma ponad 1000 odcinków, została po raz pierwszy wyemitowana 8 stycznia 1996 roku w japońskiej sieci Nippon TV. Czekając na kontynuację fabuły, postanowiliśmy opowiedzieć wam wszystko, co wiemy o nadchodzącym odcinku 1063 z Detektyw Conanktóry ma ukazać się 12 listopada 2022 r.

Detektyw Conan Odcinek 1063 data i godzina premiery

Z tego, co wiemy w tej chwili, odcinek 1063 z Detektyw Conan ukaże się 12 listopada 2022 roku. Tytuł odcinka będzie, co zostało oficjalnie potwierdzone, „The Targeted Chicken Sexer”. Poprzedni odcinek wyemitowano 5 listopada 2022 r. Jeśli chodzi o czas, harmonogram przedstawia się następująco:

  • Czas pacyficzny: 4:30 AM
  • Czas centralny: 06:30
  • Czas wschodni: 07:30
  • Czas brytyjski: 12:30

To jest oficjalny harmonogram wydań Detektyw Conan Odcinek 1063, który ujawnia, kiedy możesz spodziewać się emisji odcinka, w zależności od tego, gdzie jesteś na świecie.

ZWIĄZANE Z:

Dwa spin-offy mangi Detektyw Conan (Case Closed) doczekają się adaptacji anime

Detektyw Conan Zapowiedź odcinka 1063 i spoilery

Fabuła Detektyw Conan Odcinek 1063 nie jest w tej chwili znany. W tej sekcji zamierzamy zatem przedstawić wam podsumowanie ostatniego odcinka, abyście z grubsza mogli wiedzieć, czego można się spodziewać po fabule w odcinku 1063:

Conan, Ayumi, Mitsuhiko, Genta, Haibara, dyrektor szkoły Sumiko Kobayashi i zastępca dyrektora szkoły Rumi Wakasa spotykają Amuro w autobusie jadącym na farmę Hatoyama. W autobusie byli także Junya Hizuka, Takashi Minami i Shogo Kano, którzy wydawali się mieć jakiś cel. Gdy Conan i jego przyjaciele spędzają czas na ranczu, przed nimi pojawia się Kaisuke Hatoyama, podający się za brata ranczera.

Kaisuke bierze Ayumi jako zakładnika, a Conan, Amuro, Mitsuhiko i Kobayashi są zamknięci w piwnicy biura. Tam znajdują ciało ranczera Gisuke Hatoyamy i Yuyi Kazami. Conanowi udaje się skontaktować z Haibarą i innymi, którzy pozostali na powierzchni, ale trzej pasażerowie autobusu i Kaisuke przybywają.

Gdzie oglądać Detektyw Conan Odcinek 1063?

Jedyne miejsce, w którym możesz oglądać Detektyw Conan regularnie jest Crunchyroll. Crunchyroll oferuje serial regularnie poprzez simulcast, ale będziesz musiał oglądać go w języku japońskim, z angielskimi napisami, a także w simuldub. Inne usługi przesyłania strumieniowego oferują Detektyw Conan również, ale odcinki nie są regularnie aktualizowane, więc nie będziesz mógł oglądać najnowszych. Pamiętaj też, że Crunchyroll nie oferuje Detektyw Conan odcinki w każdym regionie świata.

  • Artur S. Poe

    Artur S. Poe

    Arthur S. Poe był zafascynowany fikcją, odkąd jako dziecko zobaczył Digimona i przeczytał Harry’ego Pottera. Od tego czasu obejrzał kilka tysięcy filmów i anime, przeczytał kilkaset książek i komiksów, zagrał w kilkaset gier wszystkich gatunków.

Czy ten post był pomocny?