Skip to content
TV

Tylko fani hardkorowych biur wiedzą o dawnej karierze burleski Phyllis

5 de listopad de 2022
l intro 1666964074

Phyllis Smith uśmiecha się

Podróż Phyllis Smith do Hollywood potoczyła się intrygującą ścieżką, a bohaterka dokonała kilku interesujących wyborów zawodowych po drodze do sławy jako Phyllis Lapin-Vance w „Biurze”. Zanim jednak Smith zaczęła myśleć o aktorstwie, pracowała jako profesjonalna cheerleaderka dla St. Louis Cardinals w latach 70. XX wieku. „Bardzo mi się to podobało, ponieważ kochałem piłkę nożną” – powiedziała Smith, omawiając swój czas z klubem NFL podczas wywiadu z Yahoo! Zabawa. „Więc mogłem oglądać mecz, tańczyć, być tam i patrzeć na uroczych facetów po drugiej stronie boiska”.

Dwie dekady później Smith kontynuował pracę w branży rozrywkowej, ale było to dalekie od cheerleaderek. Zamiast tego Smith służyła jako współpracownik castingu w programach takich jak „Dr. Quinn, Medicine Woman” i „Spin City”, a to czas spędzony przez Smitha jako agenta castingu poprowadził ją na ścieżkę do dołączenia do rodziny „The Office”. Smith czytała inne potencjalne aktorki, kiedy jej nieumyślne przesłuchanie przyniosło jej rolę. Od czasu swojego występu w „Biurze” Smith nadal występowała w rolach w „Inside Out”, „OA” i „Barb and Star Go to Vista Del Mar”. Ale czy wiesz, że Smith był kiedyś wykonawcą burleski?

Smith był wykonawcą burleski, zanim dołączył do The Office

Urodzona w St. Louis w stanie Missouri Phyllis Smith tańczyła już w wieku 7 lat, a kariera burleski była na horyzoncie po tym, jak Smith spędził tylko rok jako cheerleaderek dla St. Louis Cardinals, według Yahoo! Zabawa. Przyszła gwiazda „The Office” była zafascynowana pokazem wodewilowym, który co roku pojawiał się w okolicy i co roku brała udział w przesłuchaniach do firmy podróżniczej Willa B. Able’a.

„Chciałbym przesłuchać, a on [Able] po prostu pochwaliłby mnie i powiedział, jaka jestem wspaniała, ale nigdy mnie nie zatrudnił” – powiedział Smith podczas wywiadu dla Yahoo! Entertainment. „Więc jeden z ostatnich lat, kiedy przeszedł przez St. Louis, nie zawracałem sobie głowy przesłuchaniem , ale poszedłem zobaczyć program”. Able i Smith odwiedzili ponownie podczas tego konkretnego spotkania, a Smith został ostatecznie zatrudniony w ciągu następnych 12 miesięcy. „Potem byłem w trasie, robiąc to przez około siedem lat” – powiedział Smith w ten sam wywiad.

Kostiumy, które nosili wykonawcy, były dość odkrywcze, ale Smith nigdy nie musiał nosić żadnej skóry dla publiczności. „Nie było rozbierania się” – kontynuował Smith. „Miliśmy strategicznie rozmieszczone pióra i stringi, z piórami zakrywającymi nasze pośladki. To było całkiem seksowne, ale bez striptizu i nagości”. Nawet absolwenci „The Office” Angela Kinsey i Jenna Fischer rozmawiali o karierze burleski Smitha podczas podcastu poświęconego ich staremu sitcomowi. „Nikt nie potrafi shimmy jak Phyllis” – powiedział Kinsey podczas pierwszego odcinka podcastu „The Office Ladies”.

Czy ten post był pomocny?