Skip to content

The White Lotus Sezon 3 przywraca menedżera spa Belindę

19 de kwiecień de 2023
l intro 1681939815

Telewizyjne dramaty telewizyjne

Belinda patrząca przed siebie

Pierwszy sezon „The White Lotus” HBO mógł zakończyć się wieloma pytaniami bez odpowiedzi, ale scenariusz i jego przekonująca obsada z nawiązką nadrobiły dwuznaczność. Murray Bartlett jako Armond, Connie Britton jako Nicole Mossbacher, Steve Zahn jako Mark Mossbacher i zdobywczyni nagrody Emmy Jennifer Coolidge jako Tanya McQuoid, drugoplanowa obsada tego satyrycznego dramatu z pewnością zapadła w pamięć.

Wśród wyróżniających się aktorów drugoplanowych jest Natasha Rothwell jako menadżer spa Belinda, która dzieliła wiele dynamicznych scen z Tanyą z Coolidge. Choć nieobecna w sezonie 2, Variety potwierdza, że ​​gwiazda „Insecure” powtórzy swoją rolę w sezonie 3 „The White Lotus”.

Belinda dodała mocną dawkę komicznej ulgi do niektórych ostrzejszych, bardziej dramatycznych materiałów w debiutanckim odcinku serialu. Ale jej dramatyczny zasięg był również w pełni skuteczny, gdy Tanya nie spełniła swoich pustych obietnic pomocy w założeniu własnego biznesu. Tło zdrowotne postaci prawdopodobnie będzie wiązać się z niektórymi tematami, które będą eksplorowane w trzecim sezonie.

Zdrowie psychiczne Belindy może wiązać się z motywami sezonu 3

Rola Natashy Rothwell w filmie The White Lotus spotkała się z uznaniem krytyków i zapewniła jej nominację do nagrody Primetime Emmy dla najlepszej aktorki drugoplanowej w serialu limitowanym, serialu lub filmie antologicznym. Stała się także ulubienicą fanów i doskonałym przykładem podziału między klasą elitarną a klasą robotniczą, który zdefiniował tematyczny ton programu.

Według Variety szczegóły dotyczące głównego wątku trzeciego występu dramy nie zostały ujawnione. Dlatego obecnie nie wiadomo, w jaki sposób Belinda uwzględni nowy sezon, ponieważ akcja zostanie osadzona w innym kraju na ostatnie wakacje. Ale według twórcy serialu, Mike’a White’a, zainteresowanie bohatera duchowością, odnową i religiami Wschodu będzie również tematem sezonu 3.

Może to być okazja do zaprezentowania Belindy w nowym miejscu dzięki jej zainteresowaniom, jako pracownikowi nowego ośrodka. Chociaż niewiele wiadomo na temat roli Rothwell w 3. sezonie „The White Lotus”, jej powrót jest niewątpliwie dobrą wiadomością dla fanów tej postaci i aktora.

Czy ten post był pomocny?