Skip to content
TV

Sezon 3 White Lotus ma nowe miejsce na wakacje

28 de marzec de 2023
l intro 1679995093

Tanya McQuoid wygląda na zmartwioną

Tropikalne kurorty White Lotus po prostu nie mogą odpocząć. Mroczny komediodramat HBO „The White Lotus” ma dwa sezony swojej misji, aby pokazać widzom, że każdy lokal, który pływa pod tytułową flagą, jest siedliskiem spisków, mrocznych tajemnic, a nawet morderstw. Zwycięska recepta na antologię była dość prosta: umieść kilka szalenie różnych postaci w rajskim wakacyjnym otoczeniu, a następnie przeprowadź każdą z nich przez mroczną, przezabawną wyżymaczkę, pełną przerażających scen, z małym wybór postaci z jednego sezonu przenoszonych do następnego.

Na szczęście dla fanów serialu wygląda na to, że nadchodzący 3 sezon „The White Lotus” nie będzie próbował naprawić tego, co najwyraźniej już działa bardzo dobrze. W związku z tym nie oczekuj, że serial przeniesie swoją akcję do zimowego ośrodka narciarskiego lub czegokolwiek. W rzeczywistości, według Variety, program Mike’a White’a zapewni bohaterom ciepło (choć niekoniecznie przytulnie), przenosząc akcję następnego sezonu do Tajlandii.

Po raz kolejny Biały Lotos przenosi się na inny kontynent

Wiadomość o tym, że sezon 3 „The White Lotus” będzie miał miejsce w kurorcie w Tajlandii, nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona przez HBO, ale źródła Variety są co do tego całkiem pewne. Poza tym pojawiło się już wiele wskazówek, że przyszłość serialu leży w Azji. Finał drugiego sezonu „The White Lotus” drażnił, że niektóre postacie mogą spędzić wakacje na Malediwach w niezbyt odległej przyszłości, a sam showrunner White również mocno zasugerował, że na kartach może znajdować się azjatycka lokalizacja.

Akcja pierwszego sezonu „The White Lotus” odbywa się na Hawajach, podczas gdy akcja drugiego sezonu – podobnie jak Tanya McQuoid, przełomowej bohaterki serialu Jennifer Coolidge – we Włoszech. Ciekawie będzie zobaczyć, jak serial zbliża się do tego nowego miejsca docelowego i czy White zamierza nadążyć za tematem zmiany kontynentu w potencjalnych kolejnych sezonach serialu.

Czy ten post był pomocny?