Skip to content
TV

The Rick And Morty Sezon 6 Odcinek 2 Wyjaśnienie sceny po napisach

12 de wrzesień de 2022
l intro 1662381141

Lato wygląda na szczęśliwe

Zawiera spoilery do „Rick and Morty” sezonu 6, odcinka 2

„Rick and Morty” Sezon 6, Odcinek 2, „Rick: A Mort Well Lived” to połączenie dwóch głównych wątków. Rick (głos Justin Roiland) spędza większość odcinka jako główny bohater wszechświatowej gry wideo „Roy: A Life Well Lived”, aby ocalić Morty’ego (Roiland), którego świadomość rozprzestrzeniła się na każdego nie-gracza postać w grze. Tymczasem Summer (Spencer Grammer) stara się chronić ciała pary podczas bardzo znajomo wyglądającego napadu na wieżę.

Odcinek ujawnia, że ​​scenariusz „Towerman” w „Szklanej pułapce” jest w rzeczywistości powtarzającą się fabułą we wszechświecie serialu. Czarny charakter odcinka, zastępca Hans Gruber (Alan Rickman) i uczony „Szklana pułapka” Chans (Peter Dinklage), zna fabułę filmu na pamięć, podczas gdy Summer, która nigdy nie widziała filmu, musi wcielić się w rolę bohater. Jak można się spodziewać, pojawia się mnóstwo wesołości i zwrotów akcji – i zgodnie ze zwyczajem serialu, odcinek kończy się sceną po napisach, która rozwija i rozwija pewną część historii. Zobaczmy, o co chodzi w scenie post-kredytów „Rick and Morty” z 6 sezonu.

Scena po napisach ujawnia zaskakującą kontynuację

Scena po napisach w odcinku 2 sezonu 6 „Rick and Morty” przedstawia kosmitę stojącego na obcej planecie, noszącego billboard z napisem „Nienawidzę wszystkich”. Dwóch innych kosmitów obserwuje z daleka, zastanawiając się, dlaczego nikt nie atakuje gościa z billboardu. Para zaczyna debatować, czy zbytnio stonowali znacznie bardziej obraźliwy tekst billboardu z „Szklanej pułapki z zemstą”. W końcu elegancko ubrany kosmita tęskni za swoim zmarłym bratem.

Obcy zły facet, którego brat nie żyje, jest dość wyraźną aluzją do brata Hansa Grubera, złoczyńcy z „Szklanej zemsty” Simona Grubera (Jeremy Irons), który – w połączeniu z faktem, że próbują odtworzyć scenę z film — sugeruje, że oryginalna „Szklana pułapka” nie jest jedyną odtwarzaną w kółko.

Krótka scena żądła, co zrozumiałe, nie zagłębia się w głębię całej sytuacji „Szklanej pułapki”, więc widzowie nigdy nie dowiedzą się, czy pętla scenariusza zawiera tylko filmy „Szklana pułapka” o tematyce Grubera, czy też każdy film z serii jest odtwarzany gdzieś we wszechświecie. Jeśli chodzi o to drugie, nie można nie współczuć biednym postaciom, które tkwią w wątkach niektórych gorszych filmów „Szklana pułapka”.

Czy ten post był pomocny?