Skip to content
TV

Secret Invasion: Reakcje Twittera na wibracje agentów SHIELD z odcinka 2 są intensywne

30 de czerwiec de 2023
l intro 1688057599

Streaming Disney+

Siedzący czerwony sweter Nick Fury

Zawiera spoilery dotyczące odcinka 2 „Secret Invasion” — „Promises”

Wkrótce po premierze 2. odcinka „Secret Invasion” na platformie Disney+ 28 czerwca wielu fanów na Twitterze pozytywnie porównało ten serial do oryginalnego programu telewizyjnego Marvela „Agents of SHIELD”. Ogólnie rzecz biorąc, reakcje te były intensywne.

Podczas gdy związek między większym Marvel Cinematic Universe a „Agents of SHIELD” jest wątły, „Secret Invasion” nawiązuje do „Captain America: The Winter Soldier” i bardzo dobrze może odnosić się do innych projektów MCU w przyszłości. Mimo niepewnego miejsca w kanonie Marvela, użytkownik Twittera @aos_nick uważa, że ​​pojawienie się bohatera „Agentów SHIELD”, Phila Coulsona (Clark Gregg), jest jednym z najbardziej prawdopodobnych występów w „Secret Invasion”. Biorąc pod uwagę ponad 1700 polubień tego tweeta, wydaje się, że wielu fanów się z tym zgadza.

Tymczasem, @EmilyJaneDancer opublikował, że ujawnienie, że żona Nicka Fury’ego (Samuel L. Jackson), Priscilla (Charlayne Woodard), jest Skrullem, przypomina liczne romanse lub odniesienia do powiązań między ludźmi i kosmitami w „Agentach SHIELD”. ponad 300 polubień. W sumie to tylko dwa z wielu tego typu wpisów na Twitterze porównujących oba programy.

Fani widzą różne odcienie agentów SHIELD w Secret Invasion Episode 2

Kiedy miał swoją premierę pierwszy odcinek serialu, fani na Twitterze skrytykowali sekwencję wprowadzającą „Secret Invasion” za włączenie grafiki AI. Większość porównań do „Agentów SHIELD” jest jednak albo pozytywna, albo przynajmniej zaintrygowana powiązaniami między tymi dwoma projektami Marvela.

Na przykład, @skyezorel udostępnił serię zrzutów ekranu z odcinka 2, które ujawniają, że Skrullowie opracowują nowe moce, używając DNA kilku różnych nadprzyrodzonych stworzeń. Sugerowali, że przypomina to sposób, w jaki Inhumans, tacy jak Lincoln Campbell (Luke Mitchell), są stworzeni w „Agents of SHIELD” i otrzymali ponad 4000 polubień. Inni użytkownicy lubią @margefootball I @RobinKyleee podobnie zwrócił na to uwagę.

Scena, w której pułkownik James Rupert Rhodes (Don Cheadle) sugeruje sprowadzenie kilku swoich przyjaciół do pomocy, również wywołała poważną dyskusję na Twitterze wśród użytkowników takich jak @fanboyca którzy myślą, że sugeruje, że agentka Daisy Johnson (Chloe Bennet) jest w drodze. @MaosBrazylia również tweetowali o tej linii z hashtagiem „Agents of SHIELD”, któremu towarzyszył gif sugerujący, że są podekscytowani możliwością crossovera. Oczywiście to, czy te aluzje prowadzą do czegoś bardziej wyraźnego, czy nie, stanie się jaśniejsze dopiero w miarę kontynuacji „Secret Invasion”.

Czy ten post był pomocny?