Skip to content

Secret Invasion: Ile jest odcinków?

21 de czerwiec de 2023
l intro 1687361452

Streaming Disney+

Oglądają Nick Fury i Maria Hill

„Secret Invasion” na Disney+ zapowiada się na jedną z mroczniejszych wycieczek w Marvel Cinematic Universe. Nick Fury (Samuel L. Jackson) zostaje uwikłany w wojnę i szpiegostwo, gdy pojawia się zagrożenie ze strony Skrullów, a kosmici mają moc przemiany w każdego. W prawdziwym thrillerze szpiegowskim nikt nie wie, komu może zaufać, aw czasie jego trwania z pewnością znajdzie się co najmniej kilka niespodzianek.

Ile jest odcinków „Secret Invasion”? Niektórzy widzowie mogą się zastanawiać, jak długo muszą się poświęcać, aby dowiedzieć się, kto był Skrullem przez cały ten czas. Jak się okazuje, „Secret Invasion” będzie trzymał się wypróbowanej i prawdziwej formuły Marvela polegającej na sześciu odcinkach w tym sezonie. Były pewne wyjątki od sześcioodcinkowego sezonu w ramach Disney +, takie jak „WandaVision” i „She-Hulk: Attorney at Law”, które miały po dziewięć odcinków. Ale tylko dlatego, że jest tylko sześć odcinków, nie oznacza, że ​​​​nie będzie wielu historii i wydarzeń, w których widzowie mogliby zatopić zęby.

Odcinki Secret Invasion będą krótsze niż jedna godzina

Na szczęście „Secret Invasion” ma dłuższe niż przeciętne odcinki niż inne serie Disney+ MCU. Na przykład „Ms. Marvel” miał odcinki trwające od 38 do 50 minut. Pierwszy odcinek „Secret Invasion” trwa 54 minuty, a kolejne odcinki mają być mniej więcej tej samej długości. Chociaż jest tylko sześć odcinków, fani Marvela powinni mieć około pięciu godzin treści.

Dłuższe czasy działania są idealne dla historii, którą chce opowiedzieć „Secret Invasion”. „Ms. Marvel” i „She-Hulk” skręciły bardziej w kierunku komediowym, więc odcinki trwające około 30 minut sprawdziły się w ich historiach. „Secret Invasion” to dramatyczny thriller z intrygującymi tematami dotyczącymi paranoi i zaufania. Sensowne jest, aby odcinki były nieco dłuższe, aby pełniej zbadać te tematy.

Dłuższe czasy działania są również świetne dla każdego, kto chciał, aby Nick Fury był bardziej rozwijany, jak sam Samuel L. Jackson powiedział Empire Magazine: „Wspaniale jest mieć okazję dowiedzieć się, kim był i zagłębić się w to, jak wiele kosztowało jego życie. praca faktycznie przejmuje jego życie osobiste”. Wiedza o tym, ile odcinków będzie miała „Secret Invasion”, pozwoli ci dostosować tempo i przygotować się na jedno szokujące odkrycie po drugim.

Czy ten post był pomocny?