Skip to content

„Saturday Night Live” Cold Open Parodii „Fox & Friends” próbują odejść od Donalda Trumpa po przegranych w połowie roku

13 de listopad de 2022
saturday night live snl fox and friends donald trump

Gdy placówki należące do Ruperta Murdocha wyraźnie przypisały Donaldowi Trumpowi winę za średnioterminowe straty Republikanów, Saturday Night Live sfałszowane Lis i przyjaciele gdy próbuje odejść od swojego niegdyś ulubionego gościa.

„Pan. Prezydent. Nie wiem jak ci to powiedzieć. Ale ruszyliśmy dalej. Nie możemy już mieć cię w programie ” Lis i przyjaciele współprowadząca Ainsley Earhardt próbuje powiedzieć Donaldowi Trumpowi po tym, jak Republikanie zburzyli nadzieje na czerwoną falę.

„Co? Co ja zrobiłem?” – pyta Trump (James Austin Johnson). „Czy to było powstanie?”

Następnie przechodzi przez serię wydarzeń, w których tak wiele przewidziało jego zgon, z których żadne nie przewidziało ani nie powstrzymało go przed Fox & Friends: impeachment, „szantażowanie Ukrainy”, Charlottesville, niezabudowany mur i „morderstwo” (żartował o ostatnim).

– To dlatego, że przegrałeś. Pan Prezydent. Po prostu nie widzimy z tobą przyszłości. Ale nadal możemy być przyjaciółmi” – mówi mu Doocy (Mikey Day).

Następnie Trump stara się pozostać na antenie. „Hej, nie odpychaj mnie!” – mówi Trump. „Mam wielkie ogłoszenie i to nie jest to, co myślisz. Znowu startuję na prezydenta”.

Gospodarze Fox News machają na pożegnanie Donaldowi.

„To było niezręczne, ale w końcu jesteśmy wolni. Zmiana jest na horyzoncie i mam całkiem niezły pomysł, że już się z nim nie skontaktujemy – mówi Doocy, zanim zauważa, że ​​Trump dzwoni na swoją komórkę. Potem, jak nazywa innych gospodarzy, w studio nagle pojawia się Kari Lake (Cecily Strong), kandydatka na gubernatora Arizony i protegowana Trumpa.

„Myślisz, że jeśli przegram, to odejdę? Nie w twoim życiu – mówi Lake.

Niespodziewanie dobre wyniki Demokratów w połowie semestru, jedna z największych tegorocznych historii politycznych, sprawiły, że było prawie pewne, że SNL zmierzy się z niektórymi POV w połowie semestru. Wybrali dość powszechną trasę serialu, polegającą na fałszowaniu wiadomości kablowych, czerpiąc z talentu Johnsona do naśladowania Trumpa i jego strumieni świadomości. W rzeczywistości to właśnie zrobiłby Trump w swoim Lis i przyjaciele wezwać ins.

Trump Johnsona nie różnił się aż tak bardzo od prawdziwych tyrad Trump’s Truth Social, zwłaszcza gdy wymierzył się w nowego, wschodzącego ulubieńca prawicy, Rona DeSantisa. „Zrobiłem Rona DeSantisa. Miał przegrać, dopóki nie wysłałem agentów FBI, żeby poszli i poprawili jego wybory – mówi Trump.

Punktem kulminacyjnym skeczu był powrót Stronga w roli Lake, byłej prezenterki telewizyjnej i negującej wybory, która na kilka godzin przed zakończeniem wyborów we wtorek wydawała się być pewna, że ​​wygra wyścig. Zamiast tego wciąż przegrywa z demokratką Katie Hobbs w liczeniu głosów. „Wierzę, że wybory zostały sfałszowane, a wyniki powinny zostać wyrzucone”, mówi Lake gospodarzom Fox & Friends.

Następnie, poinformowany, że nowe wyniki stawiają ją na wąskiej przewadze, Lake dostosowuje się. „Dlatego zawsze mówiłem, że to jest demokracja. Zaufaj systemowi. Zaufaj wyborcom”. Następnie zostaje poinformowana, że ​​liczenie głosów ponownie ma ją za sobą. „Ponieważ nasz system jest zepsuty i zawsze tak było” – mówi.

Autorzy SNL również dokopali się do używania przez Lake’a filtrów nieprzezroczystych. „Kogo Arizończycy chcą im przewodzić? Katie Hobbs, która ukrywa się w piwnicy, albo ja, Kari Lake, która mieszka właśnie tutaj, w tym basenie wazeliny, i która każdego dnia jest tam w CVS, pytając czarnych klientów, czy tu pracują” – mówi.

Na początku zimnego otwarcia było trochę aktualizacji wiadomości, ponieważ Doocy mówi, że Demokraci zachowują kontrolę nad Senatem. Wcześniej wieczorem sieci ogłosiły wyścig Senatu Nevady o Catherine Cortez Masto, zapewniając, że Demokraci będą mieli 50 mandatów, aby utrzymać większość. Kontrola Domu nadal nie została wywołana.

Fox News musi zerwać z Trumpem pic.twitter.com/YkzQS4Ahud

— Saturday Night Live – SNL (@nbcsnl) 13 listopada 2022

Więcej w przyszłości.

Czy ten post był pomocny?