Skip to content
TV

Odliczanie Hallmark do Bożego Narodzenia zbliża się wielkim przyjęciem pięciu zjazdów

29 de czerwiec de 2023
l intro 1687970011

Wiadomości Wiadomości telewizyjne

Scotta Wolfa i Lacey Chabert

Podczas dorocznego Countdown to Christmas w tym roku, Hallmark Channel zaprezentuje premierę nowego filmu zatytułowanego „A Merry Scottish Christmas” z byłymi liderami „Party of Five” Lacey Chabert i Scottem Wolfem. Raport Deadline o projekcie wyjaśnia, że ​​Chabert i Wolf grają rodzeństwo, które podróżuje razem do Szkocji, aby spędzić czas z matką. Tam dowiadują się czegoś szokującego o swojej rodzinie.

Wiceprezes Hallmark, Lisa Hamilton Daly, podkreśliła, jak bardzo jest podekscytowana faktem, że dwie gwiazdy „Party of Five” ponownie ze sobą współpracują. „Nostalgia ponownego zobaczenia Lacey i Scotta razem na ekranie będzie specjalną świąteczną ucztą dla naszych widzów” – powiedziała Deadline.

Sama Chabert powiedziała, że ​​ona i Wolf od jakiegoś czasu są zainteresowani współpracą nad czymś nowym. „Kiedy po raz pierwszy przeczytaliśmy tę historię o rodzeństwie na rozdrożu, oboje wiedzieliśmy, że to idealna okazja” – powiedziała. Tymczasem Wolf opisał swoją pracę z Chabertem przy „Party of Five” jako jedno ze swoich ulubionych doświadczeń życiowych. Sądząc po tym, nie tylko fani dramatu Foxa z lat 90., ale także kluczowi twórcy zaangażowani w nadchodzący świąteczny film Hallmark są bardzo podekscytowani ponownym połączeniem dwóch byłych gwiazd „Party of Five”.

Zarówno Lacey Chabert, jak i Scott Wolf prowadzili bogatą karierę aktorską od czasu Party of Five Days

Obecnie członkowie obsady „Party of Five” odnoszą różne sukcesy w Hollywood. Podczas gdy Jacob Smith — który gra najmłodszego rodzeństwa Salingera w ostatnich kilku sezonach serialu — całkowicie opuścił Hollywood, Neve Campbell nadal jest głównym aktorem telewizyjnym i filmowym. W międzyczasie, po „Party of Five”, Scott Wolf pojawił się w „NCIS” wśród wielu innych głównych programów telewizyjnych, w tym „Nocnej zmiany” i serialu „Nancy Drew”, który rozpoczął się w 2019 roku. Lacey Chabert stała się stałym bywalcem Hallmark w 2010s, wystąpił w ponad 30 oryginalnych filmach Hallmark Channel, w tym w wielu charakterystycznych filmach bożonarodzeniowych sieci.

To, że to spotkanie „Party of Five” ma miejsce w filmie Hallmark, nie jest więc niczym zaskakującym, biorąc pod uwagę ciągłą pracę Chaberta z siecią. Co więcej, biorąc pod uwagę ten stały związek zawodowy, przyszłe występy u boku jej innych byłych współpracowników z „Party of Five” mogą po prostu zależeć od ich gotowości do pracy nad projektem Hallmark.

Czy ten post był pomocny?