Skip to content

Lacey Chabert pomyliła tożsamość Meet-Cute podczas kręcenia Bożego Narodzenia w Rzymie

15 de maj de 2023
l intro 1683686428

Filmy Romans

Oliver i Angela przy Fontannie di Trevi

W filmach Hallmark miłość jest zawsze tuż za rogiem, a romans w okresie świątecznym jest znakiem rozpoznawczym filmów na Hallmark Channel i Hallmark Movies & Mysteries. Obejmuje to „Boże Narodzenie w Rzymie”, w którym dwoje ludzi przypadkowo zakochuje się, gdy dowiadują się o magii Bożego Narodzenia we Włoszech. Film zaczyna się, gdy amerykańska przewodniczka turystyczna Angela (Lacey Chabert) krzyżuje ścieżki ze sztywnym biznesmenem Oliverem (Sam Page). Część filmu rozgrywa się przy Fontannie di Trevi, miejscu, w którym wielu ludzi rzuca trzy monety w nadziei na znalezienie prawdziwej miłości. I to jest tradycja, która doprowadziła do przypadkowego spotkania – słodkiego dla Chaberta.

Podczas wywiadu dla Home & Family Chabert powiedziała, że ​​podziwiała majestat Fontanny di Trevi we wczesnych godzinach porannych, kiedy wydawało jej się, że zauważyła asystenta reżysera filmu wrzucającego monety do fontanny. „Więc nie chciałem go przestraszyć, więc macham, jak:” Hej! Dzień dobry. To ja. To Lacey. Dzień dobry ”. A gdy się zbliżył, zdałam sobie sprawę, że nie znam tej osoby, a on jest turystą. A on po prostu wrzucił te monety do fontanny z miłości…” – powiedziała. Następnie przeprosiła i powiedziała mu, że kręcą film w okolicy. „Byłem jak:” Miłej podróży. Do widzenia ”. Było mi bardzo wstyd” – dodała.

Pomimo nazwy filmu, Rzym nie jest jedynym miejscem, które Chabert i ekipa odwiedzili podczas pracy nad tym filmem.

W niektórych scenach Włochy zastępował inny kraj europejski

Podczas gdy Oliver na kilka dni przed Bożym Narodzeniem chce przejąć wysokiej klasy firmę ceramiczną, Angela ma misję nauczyć go magii Rzymu i jego tradycji w okresie świątecznym. To przygoda, która zabierze ich do kilku kultowych zabytków Rzymu, takich jak Fontanna di Trevi i Koloseum. Uczą się nawet sztuki robienia makaronu i malowania delikatnych ozdób. Lacey Chabert i Sam Page opowiedzieli Hallmark Channel, jak to było kręcić w Rzymie, a Chabert zwrócił uwagę na romantyczny styl, który miasto łączy z Hallmark. „Myślę, że to bardzo dobrze, że kręcimy ten film w Rzymie” — powiedział Page.

Ale nie wszystkie sceny do „Bożego Narodzenia w Rzymie” zostały faktycznie nakręcone w tym mieście. Według International Business Times ekipa udała się do Rumunii na wiele scen. W rozmowie z „Timesem” Chabert miał nadzieję, że ten film stanie się zapierającym dech w piersiach widowiskiem dla podróżnika w fotelu. „Za każdym razem, gdy kręcimy filmy, które są w miejscach docelowych, takich jak magiczne miejsce, takie jak Rzym, chcę po prostu, aby widzowie poczuli się, jakby pojechali tam z nami i że mogli wybrać się na własną wycieczkę po Rzymie, oglądając ten film…” powiedziała. Aby w pełni zanurzyć się we Włoszech, spróbuj zignorować fakt, że w wielu przypadkach tak naprawdę oglądasz Rumunię.

Czy ten post był pomocny?